گردشگران کدام کشور بیشترین پرداخت کننده ی هزینه هتل در روسیه هستند؟

کل : 0

میانگین : 0

گردشگران کدام کشور بیشترین پرداخت کننده ی هزینه هتل در روسیه هستند؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنیای سفر به نقل از ایسنا، گردشگران آمریکایی جایگاه اول بیشترین پرداخت کننده هزینه بابت هتل در روسیه را از آن خود کردند.

در شش ماه نخست امسال، گردشگران آمریکایی برای هر شب اقامت در هتل های روسیه به طور متوسط ۶۷۳۸ روبل (حدود ۱۰۵ دلار) هزینه کردند که ۳۱ درصد بیشتر از مدت مشابه در سال ۲۰۱۵ بوده است.

در جایگاه دوم گردشگران آلمانی قرار دارند که به طور متوسط ۶۴۸۸ روبل بابت هرشب اقامت در هتل های روسیه پرداخت کردند که رشدی ۵۶ درصدی نسبت به سال قبل داشته است.

فنلاندی ها هم با پرداخت هر شب به طور میانگین ۶۳۶۹ روبل جایگاه سومین گردشگران را در روسیه از آن خود کرده اند.

اما میزان استفاده از هتل های لوکس روسیه نیز امسال ۳۰ درصد رشد داشته است.

گردشگران فنلاندی بابت هر شب اقامت در هتل های پنج ستاره روسیه به طور متوسط ۱۴۰۶۷ روبل (۲۲۰ دلار) پرداخت کرده اند که ۸۸ درصد رشد را نشان می دهد.

اتباع بریتانیا به طور متوسط ۱۳۲۱۸ روبل و اتباع آمریکا با پرداخت ۱۱۰۶۲ روبل در هر شب، بیش ترین استفاده کنندگان از هتل های پنج ستاره لوکس روسیه بوده اند.

روسیه همچنین دارای هتل های بسیار لوکسی است که هر شب اقامت در آن برای یک نفر بیش از ۱۰ هزار دلار هزینه دارد.

هتل های ۳ ستاره روسیه بیشترین محبوبیت را در بین گردشگران خارجی از طبقه متوسط در این کشور دارد که بر این اساس اتباع کره جنوبی با پرداخت هر شب ۴۶۹۹ روبل (۷۴ دلار) با رشدی ۲۸ درصدی بیشترین سفارش دهندگان هتل سه ستاره در روسیه بوده اند. جایگاه دوم از آن گردشگران کانادا و گردشگران فنلاندی در جایگاه سوم این گروه از کلاس هتل های روسیه هستند.

دولت روسیه برنامه های متنوعی برای جذب گردشگر خارجی تدارک دیده که از مهمترین آنان تجهیز هزاران هتل با استانداردهای بین المللی، تقویت زیرساخت های گردشگری در کنار برگزاری هفتگی انواع جشنواره های فرهنگی و خرید کالاها و برندهای معتبر در این کشور است.

نظرات کاربران