گردشگران کدام کشور بیشترین پرداخت کننده ی هزینه هتل در روسیه هستند؟

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۵

گردشگران کدام کشور بیشترین پرداخت کننده ی هزینه هتل در روسیه هستند؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنیای سفر به نقل از ایسنا، گردشگران آمریکایی جایگاه اول بیشترین پرداخت کننده هزینه بابت هتل در روسیه را از آن خود کردند.

در شش ماه نخست امسال، گردشگران آمریکایی برای هر شب اقامت در هتل های روسیه به طور متوسط 6738 روبل (حدود 105 دلار) هزینه کردند که 31 درصد بیشتر از مدت مشابه در سال 2015 بوده است.

در جایگاه دوم گردشگران آلمانی قرار دارند که به طور متوسط 6488 روبل بابت هرشب اقامت در هتل های روسیه پرداخت کردند که رشدی 56 درصدی نسبت به سال قبل داشته است.

فنلاندی ها هم با پرداخت هر شب به طور میانگین 6369 روبل جایگاه سومین گردشگران را در روسیه از آن خود کرده اند.

اما میزان استفاده از هتل های لوکس روسیه نیز امسال 30 درصد رشد داشته است.

گردشگران فنلاندی بابت هر شب اقامت در هتل های پنج ستاره روسیه به طور متوسط 14067 روبل (220 دلار) پرداخت کرده اند که 88 درصد رشد را نشان می دهد.

اتباع بریتانیا به طور متوسط 13218 روبل و اتباع آمریکا با پرداخت 11062 روبل در هر شب، بیش ترین استفاده کنندگان از هتل های پنج ستاره لوکس روسیه بوده اند.

روسیه همچنین دارای هتل های بسیار لوکسی است که هر شب اقامت در آن برای یک نفر بیش از 10 هزار دلار هزینه دارد.

هتل های 3 ستاره روسیه بیشترین محبوبیت را در بین گردشگران خارجی از طبقه متوسط در این کشور دارد که بر این اساس اتباع کره جنوبی با پرداخت هر شب 4699 روبل (74 دلار) با رشدی 28 درصدی بیشترین سفارش دهندگان هتل سه ستاره در روسیه بوده اند. جایگاه دوم از آن گردشگران کانادا و گردشگران فنلاندی در جایگاه سوم این گروه از کلاس هتل های روسیه هستند.

مقایسه ی قرارد اولیه و نهایی ایران ایر با ایرباس
ادامه مطلب

دولت روسیه برنامه های متنوعی برای جذب گردشگر خارجی تدارک دیده که از مهمترین آنان تجهیز هزاران هتل با استانداردهای بین المللی، تقویت زیرساخت های گردشگری در کنار برگزاری هفتگی انواع جشنواره های فرهنگی و خرید کالاها و برندهای معتبر در این کشور است.

نظرات کاربران