بیگ بند

برج U شکل نیویورک در یک قدمی آسمان

کل : 19

میانگین : 4.79

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۱۷ فروردین ۱۳۹۶
طراحان در نیویورک، برجی را به شکل U طراحی کرده اند که گفته می شود با ارتفاع 4000 پا (1219 متر)، مرتفع ترین برج دنیا خواهد بود.

به گزارش شبکه خبرى العالم، شرکت های سازنده آسمان خراش ها و برج ها، تلاش می کنند تمام توان خود برای ارائه طرحی کاملا متفاوت به کار گیرند. اجرای این پروژه ها با ارتفاعی که آنها را تا بالای ابرهای آسمان می رساند، مدت های طولانی به طول می انجامد. آخرین نمونه این آسمان خراش های متفاوت که درصدد است رکورد بلندترین برج دنیا را به خود اختصاص دهد و طرح آن توسط استودیو Oiio تکمیل شده است.

به نقل از العالم، شرکت بزرگ این آسمان خراش خمیده در وب سایت رسمی خود به معرفی طرح پرداخته و تصاویر این طرح را منتشر نموده است. گفته مى شود بعد از تکمیل این طرح، آسمان خراش یو شکل با ارتفاع 4000 فوت، بلندترین برج دنیا خواهد بود و حتی رکورد برج خلیفه ی دبی (828 متر) را نیز خواهد شکست.

ساخت یک ساختمان عظیم با معماری متفاوت، آینده آسمان خراش های منهتن به عنوان مهم ترین مرکز تجاری و اقتصادی آمریکا را تغییر خواهد داد.

به گزارش العالم، ساختمان نیاز به امکانات فوق پیشرفته خواهد داشت که یکی از آنها آسانسوری است که ساختمان منحنی به آن نیاز دارد.

از طراحی های اولیه ى این ساختمان که «The Big Bend» یا «خمیدگی عظیم» نام دارد به تازگی پرده برداشته شد. این ساختمان به شکل  «U» برعکس ساخته می شود و اگر قرار بود به شکل ایستاده طراحی شود ارتفاع آن دو برابر بلندتر از بلندترین برج جهان می شد.

تحویل نخستین بوئینگ در سال 2018
ادامه مطلب

نظرات کاربران