hilton-hotels

بلاتکلیفی برندهای آمریکایی برای ورود به ایران

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۵

بلاتکلیفی برندهای آمریکایی برای ورود به ایران

به گزارش دنیای سفر به نقل از ایسنا، گروه های هتلداری همچون هیلتون، ماریوت و چویس، همچنان در بلاتکلیفی قانونی حضور در ایران به سر می برند.

پایگاه “داوجونز” در گزارش خود پیرامون وضعیت هتلداری در ایران و ورود برندهای معتبر بین المللی آورده است: گروه های هتلداری همچون هیلتون، ماریوت و چویس، همچنان در بلاتکلیفی قانونی حضور در ایران به سر می برند و از هرگونه اظهارنظر در این خصوص خودداری کرده اند.

این گزارش با ابراز اینکه تعداد زیادی از شرکت های هتل‏ سازی در اروپا در تلاش هستند هرچه سریع تر وارد بازار گردشگری ایران شوند، یادآور شده این برندها گوی سبقت را از شرکت های آمریکایی ربوده‏ اند.

داوجونز اعلام داشت، با برداشته شدن تحریم های مرتبط با پرونده هسته ‏ای ایران، بسیاری از شرکت های هتل سازی بین‏ المللی مشتاق به حضور در بازار گردشگری ۸۰ میلیون نفری ایران هستند، اما در این میان کمپانی‏ های آمریکایی با بلاتکلیفی قانونی در این ‏باره مواجه هستند. نمایندگان گروه‏ هتل سازی آمریکایی “هیلتون” که به سرعت در حال رشد است و همچنین گروه هتل سازی “ماریوت” و “چویس” از اظهارنظر در این باره خودداری یا اعلام کرده ‏اند که در حال مطالعه‏ ابعاد مختلف حضور در ایران هستند.

الکس کایراکیدیس، مدیر گروه هتل‏ سازی ماریوت در منطقه خاورمیانه و آفریقا در این‏ باره گفت: ما به دقت مشغول بررسی شرایط تحریم‏ های آمریکا و تغییراتی که در این تحریم‏ ها ایجاد شده و همچنین ارزیابی فرصت‏ های به وجود آمده ناشی از این تغییرات هستیم.

نظرات کاربران