شرکت هواپیمایی سپهران

پرده برداری کمک خلبان شرکت هواپیمایی سپهران از پرواز های ناایمن آن

کل : 17

میانگین : 4.12

تاریخ انتشار: جمعه, ۲۲ تیر ۱۳۹۷

پرده برداری کمک خلبان شرکت هواپیمایی سپهران

طی صحبت های کمک خلبان بوئینگ 737 شرکت هواپیمایی سپهران آقای امیر صادقی در برنامه ی تلویزیونی، این شرکت هواپیمایی خلبانان را با وجود نقص فنی هواپیما مجبور به پرواز هایی که ایمنی کافی را نداشته می کردند . خلبانان هواپیما با اعتراض به این سیستم مجبور به انجام پرواز می شدند .

شرکت هواپیمایی سپهران

پرواز های ناامن شرکت هواپیمایی سپهران

سیستم نظارت فنی شرکت هواپیمایی در مورد هواپیمای بوئینگ 737 که ترمز شماره 3 آن فعال نبود و کارخانه ی سازنده طی مستندات بر عدم پرواز این هواپیما تاکید کرد اما شرکت هواپیمایی سپهران با مستندسازی در دفتر هواپیما اعلام کرد نقص فنی این هواپیما برطرف شده و ترمز آن تعمیر شده است . درصورتی که به خاظر تحریم اقتصادی ایران قطعه ی لازم برای تعمیر این هواپیما وجود نداشته است .

نقص فنی هواپیمایی سپهران

طی اظهارات یک مسافر پرواز تهران – کیش یک هواپیمای سپهران روی زمانی که در باند هواپیمایی و در در حال آماده شدن برای تیک آف بود 3 لاستیک آن ترکید و هواپیما مجبور به انصراف از پرواز شد . طی پیگیری فنی این هواپیما مدت زیادی است که با نقص فنی در حال پرواز می باشد.

همراه سفرمی باشید تا از اخبار روز در صنعت هواپیمایی ایران اطلاع پیدا کنید.

گزارش رسانه های دنیا از جاذبه های گردشگری ایران
ادامه مطلب

نظرات کاربران

  1. اگه قصد قرضی نباشه …نونی که سر سفره اش خورده حلالواری بود …یسری با این شجاعت حرف میزنن و موقعیت کاری و زندگیشون به خطر میندازن ..از شهدا رزمندها چیزی کم ندارن …مسئولین ناتوان و ضعیف ما هم باید الگو برداری کنن از همچین جوونهای

  2. افرین به این اقا قبل از اینکه دیر بشه اطلاع رسانی کرد. حتما پای مسئولین بالاتر منجمله هواپیمایی کشوری بخاطر درامد و استخدام و غیره در میان است. انشالله این غده زودتر از بین برود. افرین به این خلبان شچاع که علی وار کار کرد.
    بار کج به منزل نمیرسد.