تمهیدات زمستانی فرودگاه مهرآباد

کل : 1

میانگین : 2

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۴ آذر ۱۳۹۵

تمهیدات زمستانی فرودگاه مهرآباد

به گزارش پایگاه خبری صنعت و حمل و نقل کشور، مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد، ضمن اعلام خبر جزئیات تمهیدات زمستانی فرودگاه مهرآباد خبر داد که پروازهای فرودگاه مهرآباد طبق برنامه زمانبندی شده که از قبل اعلام شده است به شرط مناسب بودن شرایط جوی فرودگاه مقصد انجام می گیرد.

به گفته ی علی رستمی مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد، اجرای مانور برف‌روبی در فرودگاه مهرآباد صورت گرفته و این فرودگاه برای فصل سرما و بارش در آمادگی کامل به سر می برد. وی از اجرای مانور برف‌روبی در جهت حفظ آمادگی نیروها و تجهیزات در ابتدای شروع فصل بارش و سرما خبر داد و با توضیح اینکه این مانور با حضور نیروها و ماشین‌آلات و تجهیزات برف روبی طبق هماهنگی انجام گرفته براساس برنامه زمانبندی شده راس ساعت مقرر برگزار شد. ارگان‌های حاضر در فرودگاه با به کارگیری همه امکانات موجود و ارائه خدمات جهت ایمن‌سازی پروازها و جلوگیری از تاخیرات احتمالی عملیات زمستانی در آمادگی کامل به سر می‌برند.

به گزارش پایگاه خبری صنعت و حمل و نقل کشور، مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد، اظهار داشت: عملیات برف‌روبی در فرودگاه مهرآباد متشکل از تیم‌های مختلف باند و اپرون و با بهره‌مندی از تجهیزات مختلف نظیر خودروی تیغه برف‌روب، خودروی برف‌روب و خودروی اوره‌پاش و خودروی ناظر برعملیات برف روبی در ایرساید و لندساید انجام شد و کلیه واحدهای خدمت رسان در سطوح پروازی در کمترین زمان ممکن جهت تخلیه باند و کمک رسانی اقدام کردند.

مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد با تاکید بر استفاده از امکانات مناسب ایمنی و رعایت قواعد تعیین شده استاندارد، افزود: با آغاز فصل سرما تدابیر خاص در زمان بارش نزولات اندیشیده شده و این فرودگاه با آمادگی کامل به استقبال فصل زمستان می‌رود.

بیمه ی سفر
ادامه مطلب

علی رستمی هم چنین خبر داد که با وجود شرایط نامساعد جوی و بارش برف در تهران و منطقه مهرآباد خوشبختانه، پروازهای فرودگاه مهرآباد دچار وقفه و تاخیر نشده است وهمه پروازها در ساعات برنامه ریزی شده انجام می شوند.

مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد با تأکید بر اینکه پروازهای فرودگاه مهرآباد درحال انجام است، گفت: با توجه به اینکه احتمال ادامه وضعیت نامساعد جوی وجود دارد از مسافران تهرانی و شهرستانی خواهش می‌کنیم با تلفن ۱۹۹ یا ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۲۴ تماس حاصل کرده و از وضعیت پرواز خود مطلع شوند.

نظرات کاربران