اقامت در ارمنستان

اقامت در ایروان؛ ارمنستان

کل : 1

میانگین : 3

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۶

اقامت در ایروان؛ ارمنستان

ارمنستان یکی از زیباترین کشورهای دنیا و ایروان یکی از شهرهای محبوب گردشگران جهان است. اگر تا به حال آنطور که باید جذب این کشور نشده اید که بخواهید به آن سفر کنید، پس بهتر است تنها یک بار امتحان کنید. هتل های ارمنستان از نظر شکل ظاهری منحصر به فرد هستند و قطعا از اقامت در آنها پشیمان نخواهید شد.

ارمنستان

اطلاعات کلی درباره ارمنستان

بیشتر جاذبه های دیدنی ارمنستان در مرکز شهر و اطراف آن واقع شده اند. میدان جمهوری، سالن اپرا و کلیسای گریگور روشنگر (George the Illuminator Cathedral) در این محدوده قرار دارند. اگر در حوالی مرکز شهر اقامت داشته باشید، دسترسی خوبی دارید و به ایستگاه مترو هم نزدیک هستید.

در این مطلب فهرستی از بهترین هتل های ارمنستان برای شما گردآوری شده اند؛ با سفرمی همراه باشید.

هتل های لوکس ارمنستان

1. هتل ماریوت ایروان؛ ارمنستان

(Marriott Armenia Yerevan)

هتل ماریوت ارمنستان

هتل ماریوت ایروان در ساختمانی زیبا در سمت راست میدان جمهوری واقع شده است. هتل ماریوت انتخاب بیشتر مسافرانی است که برای بازدید از ارمنستان می آیند. اتاق های هتل وسیع، کلاسیک و زیبا هستند. همچنین، ماریوت ایروان دارای چند رستوران و کافه فوق العاده می باشد و امکانات آبگرم هم ارائه می دهد. قیمت ها از شبی 150 دلار شروع می شود.

2. ایبیس ایروان سنتر

(Ibis Yerevan Center)

ارمنستان

موقعیت مکانی عالی… این هتل در خیابان پوشکین (Pushkin street)  خیابان شمالی (Northern Avenue) واقع شده است. تمامی اتاق ها وسیع هستند و به شیوه ای مدرن طراحی شده اند. هزینه یک شب اقامت در ایبیس هتل ایروان از 70 دلار شروع می شود. بدون صبحانه…

مرتفع ترین شهر جهان
ادامه مطلب

3. هتل نورث اونیو

(North Avenue Hotel)

بهترین هتل های ارمنستان

هتل نورث اونیو در یکی از معروف ترین خیابان های ایروان یعنی “خیابان شمالی” یا همان (Northern Avenue) قرار دارد. اگر در این هتل بمانید، به مهم ترین جاذبه های گردشگری ارمنستان یعنی میدان جمهوری و سالن اپرا بسیار نزدیک خواهید بود. قیمت هتل از شبی 100 دلار شروع می شود.

هتل های طبقه متوسط ارمنستان

4. هتل ماشتوتس

(Mashtots Hotel)

ارمنستان

یک هتل کوچک، بسیار مهیج و دلپذیر در مرکز ایروان آماده پذیرایی از مهمانان می باشد. هتل ماشتوتس در خیابان ماشتوشتس و در محله ای آرام واقع شده است. اتاق های این هتل بسیار وسیع و تمیز هستند و دارای حمام خصوصی می باشند. قیمت یک اتاق سینگل به ازاری هر شب تنها 30 دلار است. این نرخ اقامت در ارمنستان بسیار ایده آل است.

5. هتل گالری الیسیوم

(Elysium Gallery Hotel)

ارمنستان

هتل الیسیوم در چند متری هتل ماشتوتس بین خیابان ماشتوتس و کوقباتسی (Koghbatsi) قرار دارد. این هتل کوچک خدمه شایسته ای دارد که با مهربانی تمام به شما کمک می کنند.

ارمنستان

اتاق های هتل بسیار راحت هستند و دارای حمام خصوصی می باشند. وعده صبحانه در این هتل سرو نمی شد. هتل گالری الیسیوم یکی دیگر از گزینه های عالی ایروان است که هزینه اقامت در آن از شبی 30 دلار شروع می شود.

6. ویلا دلندا (Villa Delenda)

ارمنستان

ویلا دلندا در محله قدیمی ایروان و در خیابان آرام کوقباتسی واقع شده است. این هتل فاصله چندانی با میدان جمهوری ندارد. تمام اتاق های زیبای هتل با مبلمان شیک تزئین شده و دارای حمام اختصاصی می باشند. وعده غذایی صبحانه در این هتل گنجانده می شود.

گران ترین پروازهای دنیا در سال 2017
ادامه مطلب

هتل های ارزان قیمت ارمنستان

7. اقامتگاه رافائل

(Rafael Hostel)

ارمنستان

اقامتگاه رافائل در گوشه خیابان شمالی یا همان نورثن اونیو (Northern Avenue) واقع شذه است. رافائل احتمالا ارزان ترین اقامتگاه ایروان به شمار می آید این اقامتگاه یا بهتر است بگوییم خوابگاه، به ازای هر تخت خواب در اتاق 8 نفره 6 دلار دریافت می کند.

8. اقامتگاه انوی (Envoy Hostel)

ارمنستان

انوی یکی از مشهورترین اقامتگاه های ایروان است. در این اقامتگاه 50 تخت خواب وجود دارد. در این اقامتگاه هم اتاق های خصوصی و هم خوابگاه وجود دارد. قیمت یک شب اقامت در این مکان 12 دلار شروع شده و شامل صبحانه هم می شود. اقامتگاه انوی در خیابان پوشکین و پارپتسی واقع شده و در حدود 5 دقیقه پیاده روی تا سالن اپرا و خیابان شمالی فاصله دارد.

نظرات کاربران