نفس گیرترین استخرهای معلق در دنیا

کل : 4

میانگین : 5

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲ اسفند ۱۳۹۶

تجربه لذت بخش شنا کردن در استخرهای معلق دنیا

شنا کردن در استخرهای معلق دنیا یکی از هیجان انگیزترین و شاید وحشتناک ترین تجربیاتی است که در طول عمرتان می توانید تجربه کنید. آیا می توانید تصور کنید که در استخری بر فراز آسمان شنا کنید؟ اگر کف این استخر شیشه ای باشد، از حس سقوطی که هر لحظه به شما دست می دهد، هیجان زده می شوید یا وحشت زده می گردید؟

استخرهای معلق دنیا

در این مطلب قصد داریم چندی از نفس گیرترین استخرهای معلق دنیا را به شما معرفی کنیم. با سفرمی همراه باشید…

1. استخر بی انتها بالی

(Infinity pool, Bali)

استخرهای معلق دنیا

باغ های معلق هتل زیبای آبود بالی (ubud hotel) ویژگی منحصر به فردی دارند. در دل این باغ وسیع یک استخر بی انتهای دو طبقه قرار گرفته است. طراحی منحنی استخر، جذابیت تپه های اطراف را دو چندان کرده است.

استخرهای معلق دنیا

مهمانان می توانند تا انتهای لبه استخر پیش بروند و شنا کنند و از دورنمای معبد قدیمی (sagara temple) که بر روی ستون های چوبی در میان زمین های شیب دار برنج در آبود ساخته شده است، لذت ببرند. همچنین، تمامی 38 استخر معلق ویلاهای خصوصی هتل آبود، با چشم انداز دیدنی محیط سرسبز اطرافشان ادغام شده اند و منظره فرح بخشی به وجود آورده اند.

2. استخر معلق هتل جوئل، دالاس

(juel hotel)

استخرهای معلق دنیا

این استخر جادویی توسط معماران برجسته ای طراحی شده و در پشت بام هتل جوئل دالاس قرار گرفته است. مهمانان این هتل می توانند تجربه شنا کردن در طبقه دهم هتل را داشته باشند. مساحت این استخر 8 فوت است و دقیقا بر فراز خیابان اصلی دالاس معلق می باشد. از این رو، شناگران هتل چشم انداز خیره کننده ای از مرکز شهر دالاس در اختیار خواهند داشت.

برج مراقبت چگونه کار می کند؟
ادامه مطلب

3. استخر معلق هتل بین المللی دبی

(intercontinental Dubai hanging pool)

این استخر معلق به قدری فوق العاده است که حتی در یک صبحگاه سرد هم شما را ناخودآگاه به سمت خود می کشاند. استخر در طبقه چهارم هتل بین المللی در فستیوال سیتی دبی قرار گرفته و تجربه ای منحصر به فرد در اختیار مهمانان می گذارد.

استخرهای معلق دنیا

حس غلبه بر نیروی جاذبه و شنا کردن در میان آسمان و زمین برای کسانی که به دنبال تجربه ای فراتر از استراحت کردن در استخر هستند، مناسب است. حس غوطه ور شدن در آب با حالت سرگیجه، همزمان با تماشای مناظر نفس گیری که از دیواره شیشه ای استخر پیداست، بسیار لذت بخش خواهد بود.

4. استخر آسمانی امبسی گاردن

(embassy garden sky pool)

استخرهای معلق دنیا

مجتمع مسکونی امبسی گاردن در لندن، یکی از نفس گیرترین استخرهای معلق دنیا را دل خود جای داده است. مجموعه مسکونی امبسی گاردن به شکل دو آپارتمان ده طبقه در کنار هم ساخته شده است. این دو ساختمان ده طبقه بوسیله یک استخر شیشه ای معلق به یکدیگر متصل شده اند.

استخرهای معلق دنیا

اگر بخواهید از یک ساختمان به ساختمان دیگر وارد شوید، علاوه بر راه رفتن می توانید شنا کنید. استخر که در ارتفاع 115 فوت از سطح زمین واقع شده است، 90 فوت طول، 19 فوت عرض و 10 فوت عمق دارد. بدنه شیشه ای و شفاف این استخر 8 اینچ ضخامت دارد.

5. استخر بی انتها میراژ هوس

(Mirage House Infinity Pool)

استخرهای معلق دنیا

یک استخر بی نظیر در پشت بام میراژ هوس که توسط مهماران برجسته در جزیره یونانی تینوس (Tinos) ، مجمع الجزایر سیکلدیز (Cyclades) ساخته شده است. تپه های صخره ای و آسیاب های بادی زیبا در این جزیره خیره کننده، منظره الهام بخشی ایجاد کرده است.

نظرات کاربران

  1. مال دالاس و بالی عالیه ♥♥
    تشکر ♥♥