غذاهای فرودگاه

کدام فرودگاه های دنیا بهترین غذا را سرو می کنند؟

کل : 8

میانگین : 5

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۶

 بهترین غذاهای فرودگاه در سال 2018

غذاهای فرودگاه

غذاهای فرودگاه معمولا به مزاج بسیاری از مردم خوش نمی آید. برای اغلب مسافران هوایی انتخاب غذا در فرودگاه کار بسیار دشواری است. استرس بالا، فست فود های پر نمک، دشواری یافتن صندلی برای نشستن در فود کورت فرودگاه و تشخیص اینکه کدام غذا بهتر است، از معضلات غذا خوردن در فرودگاه می باشد. از این رو، معمولاً غذاهای فرودگاه تعریف چندانی ندارند و اغلب مسافران به ناچار و با بی رغبتی به صرف آن ها می پردازند؛ اما تعدادی از فرودگاه های دنیا هستند که غذاهای متنوع را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می دهند.

غذاهای فرودگاهی

برای شناسایی فرودگاه هایی که بهترین غذاها را سرو می کنند ریوارد اکسپرت (Reward Expert) نظرات هزاران نفر از مسافران را از فرودگاه های پر ازدحام (خارج از ایالات متحده آمریکا) جمع آوری کرده و در کارت های امتیاز دهی غذا خوری های فرودگاه های بین المللی 2018 قرار داده است. در ادامه ی این مطلب بهترین غذاهای فرودگاه های بین المللی در سال 2018 معرف حضورتان می گردند. با سفرمی همراه باشید.

 

  1. فرودگاه بین المللی ناریتا؛ توکیو، ژاپن

با وجود اینکه فرودگاه بین المللی ناریتا همانند هاندا در مرکز واقع نشده است، اما از قطب های معروف سفرهای هوایی بشمار می رود. غذاهای فرودگاه بین المللی ناریتا ی توکیو با عنوان برترین شناخته شده است. غذاهای فرودگاه ناریتا انتخابی فوق العاده با توجه به کیفیت بالای مواد غذایی و قیمت نسبتاً مناسب آن می باشد. یاکیتوری، سوشی، اودون، تونکاتسو بهترین غذاهای فرودگاه ناریتا می باشند. با توجه به نظر سنجی از میان مسافرانی که تجربه ی صرف غذاهای فرودگاه ناریتا را داشته اند، از نمره ی 5 با در نظر داشتن کیفیت، قیمت و تنوع در مجموع 4.77 دریافت نموده است.

موزه سلطنتی گرینویچ
ادامه مطلب

غذاهای فرودگاه

 

  1. فرودگاه بین المللی تائویوان؛ تایپه، تایوان

مسافران به غذاهای فرودگاه تائویوان تایپه رتبه ی کل 4.10 از 5 را اعطا کردند. غذاهای فرودگاه تائویوان از لحاظ کیفیت در رتبه ی دومین غذاهای برتر فرودگاهی قرار دارند؛ اما تنوع غذایی چندانی ندارد. حتی اگر در ترانزیت پرواز هستید می توانید غذاهای محلی تایوانی را که سریع آماده می شوند و بسیار لذیذ هستند امتحان کنید.

فرودگاه بین المللی تائویوان

 

  1. فرودگاه بین المللی هنگ کنگ

افرادی که از طریق فرودگاه بین المللی هنگ کنگ سفر می کنند بسیار خوش شانس هستند. این فرودگاه سومین فرودگاه شلوغ دنیا بشمار می رود و غذاهای خوشمزه ی فوق العاده لذیذی را برایتان سرو می کند. از خانه ی خاویار گرفته تا رستوران کریستال جِید، همگی نظرات بسیار مثبتی از مسافران دریافت کرده اند. مسافران سراسر دنیا که تجربه ی صرف غذا در این فرودگاه را داشتند در مجموع از لحاظ کیفیت، قیمت و تنوع غذایی نمره ی 4.03 را از 5 داده اند. غذاهای فرودگاه هنگ کنگ در رتبه ی سوم بهترین غذاهای فرودگاهی سال 2018 قرار گرفته اند.

 

  1. فرودگاه چانگی؛ چانگی، سنگاپور

چانگی سنگاپور غذاهایی متنوع، با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می دهد. در میان تمام غذاهایی که سرو می کنند کانتونی غذای ویژه و فوق العاده ای است. نمره ی کلی غذاهای این فرودگاه 3.94 از 5 است.

 

  1. فرودگاه اسخیپول آمستردام؛ آمستردام، هلند

در نهایت، یکی از فرودگاه های اروپایی که در رتبه ی پنجم قرار گرفته است، فرودگاه اسخیپول آمستردام می باشد. غذاهای فرودگاه بسیار متنوع هستند و دارای کیفیت و قیمت مناسبی می باشند. رتبه ی کل غذاهای این فرودگاه 3.88 است.

همه چیز درباره ی دروغ اول آوریل
ادامه مطلب

بهترین غذاهای فرودگاه- فرودگاه اسخیپول آمستردام؛ هلند

 

  1. فرودگاه گاتویک؛ کراولی، انگلیس

چه کسی تصورش را می کند که فرودگاه گاتویک از لحاظ کیفیت غذایی در رتبه ی بالاتری از هیترو قرار گرفته است؟  با وجود اینکه کیفیت غذاهای فرودگاه گاتویک از 5 رتبه ی 4.11 است، قیمت پایین غذاها موجب شده در رتبه ی ششم فهرست قرار گیرد (4 رتبه بالاتر از فرودگاه هیترو). نمره ی کل غذاهای فرودگاه گاتویک 3.88 می باشد.

در انتها به ترتیب غذاهای فرودگاه:

  • کینگسفورد اسمیت؛ سیدنی، استرالیا با نمره ی کل 3.84 در رتبه ی هفتم فهرست،
  • غذاهای فرودگاه آدولف سوارز مادرید باراخاس؛ مادرید اسپانیا نمره ی کل 3.77 در رتبه ی هشتم،
  • فرودگاه مونیخ؛ مونیخ، آلمان در رتبه ی نهم با نمره ی کل 3.76،
  • و نهایتاً فرودگاه هیترو؛ لندن، انگلیس که دومین فرودگاه بین المللی شلوغ دنیا محسوب می شود در رتبه ی دهم بهترین غذاهای فرودگاه در سال 2018 قرار گرفته است. کیفیت غذاهای این فرودگاه 4.29 از 5 می باشد و نمره ی کلی آن 3.75 می باشد.

نظرات کاربران