بیمه ی مسافرتی

بیمه ی مسافرتی و مزایای آن

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: شنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

بیمه ی مسافرتی و مزایای آن

بیمه ی مسافرتی

شاید تا به حال هنگام خرید تور و سفر به خارج از کشور نام بیمه ی مسافرتی را شنیده باشید. برای سفر به خارج از کشور هر یک از آژانس های هواپیمایی موظف هستند که مسافر را تحت پوشش بیمه ی مسافرتی قرار دهند و مسافر باید هزینه ی بیمه را پرداخت کند. اگر هم از طریق آژانس سفر نمی کنید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما پیش از سفر خود را تحت پوشش بیمه ی مسافرتی قرار دهید. به این علت که از متحمل شدن هزینه های سنگین در صورت بروز مشکل در سفر پیشگیری کنید. حال آیا می دانید بیمه ی مسافرتی چیست و چه مزایایی دارد؟ در ادامه با سفرمی همراه باشید تا از کاربرد و مزایای بیمه ی مسافرتی مطلع گردید…

بیمه ی سفر چیست

 

بیمه ی مسافرتی چیست؟

بیمه مسافرتی مورد استفاده ی افرادی است که قصد سفر به خارج از کشور را دارند و پیش از سفر باید خود را تحت پوشش آن قرار دهند. هنگام سفر به خارج از کشور با توجه به تغییر آب و هوا و منطقه ی جغرافیایی، همچنین ایجاد تغییر در سبک غذا خوردن ممکن است از لحاظ سلامتی دچار مشکلاتی شویم؛ با در نظر گرفتن اینکه در چنین شرایطی به مراقبت های پزشکی نیازمندیم بیمه ی سفر می تواند بسیار مفید واقع شود.

همه ی ما می دانیم که هزینه های پزشکی و دارو در کشورهای دیگر در مقایسه با ایران بسیار بالاتر است و در صورت بروز حادثه و یا بیماری باید متحمل هزینه های گزافی شویم. هزینه های بستری در بیمارستان، جراحی، معاینات پزشکی و دارو های تجویز شده از جانب پزشک در صورت بروز بیماری یا صدمات جسمانی در خارج از کشور توسط بیمه پرداخت می شوند. لذا بیمه ی سفر در این مواقع بسیار کارآمد است؛ پس چه بهتر که با پرداخت هزینه ی ناچیزی پیش از سفر به خارج از کشور خود را تحت پوشش بیمه ی مسافرتی قرار دهیم تا متحمل هزینه های سنگین نشویم.

زیباترین گذرنامه های دنیا را اینجا دنبال کنید
ادامه مطلب

مزیت های بیمه ی مسافرتی

 

مزایای بیمه ی مسافرتی

 • با توجه به اینکه بیمه ی مسافرتی از کدام بیمه گزار باشد، مزایا و هزینه های پرداختی خسارت متفاوت است.
 • از مزایای بیمه ی مسافرتی می توان به پرداخت مستقیم هزینه ها در کشور مقصد سفر هنگام بروز سانحه و یا بیماری نام برد. لازم به ذکر است که در این شرایط مسافر هیچ هزینه ای پرداخت نخواهد کرد.
 • اگر به علت بیماری و یا فوت یکی از نزدیکان مجبور شوید از سفر بازگردید هزینه را بیمه پرداخت خواهد کرد.
 • در صورتی که چمدانتان را در فرودگاه گم کنید بیمه وسایل ضروری را تامین خواهد کرد.
 • اگر داروهایتان را گم کنید نیاز به خرید دارو ندارید و هزینه ی آن بر عهده ی بیمه است.
 • در صورتی که کیف پول و مدارک تان به سرقت برود، بیمه به شما پول و مدارک جدید خواهد داد.
 • لازم به ذکر است که پشتیبانی بیمه به صورت 24 ساعته در همه جای دنیا ارائه می شود.
 • برخی از بیمه ها هزینه ی فوریت های دندانپزشکی را نیز پرداخت می کنند.
 • در صورت فوت، بازگرداندن جسد متوفی به عهده ی بیمه است.
 • جبران خسارت در تاخیر رسیدن چمدان و یا صدمه دیدن بار توسط بیمه صورت می گیرد.
 • بازگرداندن کودکانی که بی سرپرست مانده اند نیز به عهده ی بیمه می باشد

بیمه ی مسافرتی

مدت زمان سفر در ارائه ی نوع خدمات بیمه تاثیری ندارد و فرقی نمی کند که سفر شما چند روزه باشد و یا اینکه طولانی مدت؛ بیمه گزار با آگاهی از تمامی نیازها و مشکلات احتمالی مسافران، کامل ترین بیمه نامه ی مسافرتی را با مناسب ترین هزینه در اختیار شما قرار می دهد. از طریق بیمه ی مسافرتی می توانید سفری ایمن، مطمئن و آرام را برای خود رقم بزنید.

در زندگی خصوصی خلبانان چه می گذرد؟
ادامه مطلب

 

https://www.safarme.com/

نظرات کاربران