خطرناک ترین رستوران های دنیا

خطرناک ترین رستوران های دنیا

کل : 1

میانگین : 1

تاریخ انتشار: جمعه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۶

خطرناک ترین رستوران های دنیا که باید از نزدیک ببینید…

خطرناک ترین رستوران های دنیا می توانند برای افرادی که به دنبال هیجان و ماجراجویی هستند، تجربه ای فوق العاده محسوب شوند. اگر از سبک روزمره غذا خوردن در رستوران های معمولی و لوکس خسته شده اید و عاشق کشف مکان های جدید و عجیب و غریب هستید به شما پیشنهاد می کنیم که سری به خطرناک ترین رستوران های دنیا بزنید. این رستوران ها از نظر موقعیت مکانی در ارتفاعات یا اعماق زمین و حتی شیوه طراحی داخلی و سبک سرو غذا، از نظر خیلی ها خطرناک تلقی می شوند.

در ادامه مطلب با سفرمی همراه باشید…

1. فانی بی سوپر پیتزا، استرالیا

(Fannie Bay Super Pizza, Australia)

خطرناک ترین رستوران های دنیا

اگر می خواهید پیتزای خوشمزه فانی بی را امتحان کنید، باید بدانید که اینجا یکی از خطرناک ترین رستوران های دنیا است. دلیلش را می گوییم. یکی از سرآشپزان فانی بی در زمان شیفت خود، در این رستوان فوت کرد. اما نکته باورنکردنی این است که دیگر کارکنان در رابطه با مرگ سرآشپز رستوران هیچ عکس العملی نشان نداده و همچنان به کار خود ادامه داده و برای مشتریان غذا سرو کرده اند.

2. چایخانه کوه هوآشان، چین

(Mt. Huashan Tea House, China)

خطرناک ترین رستوران های دنیا

چشم انداز این کافه زیبا، نفس گیر است. چایخانه مونت هوآشان چین در ارتفاع 2160 متری بالاتر از سطح دریا واقع شده است و بهترین چای جهان را سرو می کند. اگر می خواهید این چای فوق العاده را بنوشید باید از مسیرهای خیلی خطرناکی عبور کنید. مهارت های کوهنوردی خود را بسنجید و اگر دل و جرات ندارید از این کار چشم پوشی کنید. اما اگر از این راه پر پیچ خم مرتفع جان سالم به در ببرید هدیه شما خوشمزه ترین چای جهان خواهد بود.

طاق پیروزی فرانسه، نماد غرور ملی فرانسوی ها
ادامه مطلب

3. رستوران زیرآبی ایتها، مالدیو

(Ithaa Undersea Restaurant, Maldives)

خطرناک ترین رستوران های دنیا

ایتها، اولین رستوران زیرآبی جهان محسوب می شود. این رستوران به شکل یک تونل آکواریومی در دل اقیانوس ساخته شده و مناظر عالی از حیات وحش اقیانوس را ارائه می دهد. به هر حال اگر از تنگاهراسی (مرض ترس از فضای تنگ ومحصور) رنج می برید، ممکن است دوست نداشته باشید که در عمق 4 متری زیر اقیانوس غذا بخورید.

4. اونزیکت بار (بار نامرئی)، آلمان

(Unsicht-Bar, Germany)

خطرناک ترین رستوران های دنیا

اونزیکت بار به شما فرصت غذا خوردن در دل تاریکی را می دهد. همه چیز در این رستوران از دیده ها پنهان است. هنگام ورود به اونزیکت بار شما را تا سر میزتان همراهی می کنند؛ شما حق استفاده از تلفن همراهتان را هم ندارید.

5. رستوران یخی دهکده برفی لاینیو، فنلاند

(Lainio Snow Village Ice Restaurant, Finland)

خطرناک ترین رستوران های دنیا

این رستوران یخی در یک هتل یخی واقع شده و کاملا از یخ ساخته شده است. اگر می خواهید اینجا غذا بخورید، لباس های گرمتان را با خود ببرید. دمای هوا در این رستوران به 5- درجه سانتی گراد می رسد. همچنین، در این رستوران غذای سرد سرو می شود.

6. رستوران نینجا، نیویورک

(Ninja, New York)

خطرناک ترین رستوران های دنیا

اگر به این رستوران از بیرون نگاه کنید، مثل یک رستوران ژاپنی معمولی به نظر می رسد. اما داخل رستوران نینجا کمی عجیب است. اتاق های سلولی شکل با نورپردازی آرام. پیشخدمت های رستوران در اینجا لباس نینجا به تن می کنند و با شمشیر غذا سرو می کنند.

7. شام آسمانی، بلژیک

(Dinner in the Sky, Belgium)

خطرناک ترین رستوران های دنیا

اگر از ارتفاع می ترسید، این رستوران اصلا جای شما نیست. اما اگر دل و جرات کافی دارید یک میز 22 نفره در ارتفاع 55 متر از سطح زمین برای شما و دوستانتان در نظر گرفته شده است. این میز توسط یک جرثقیل حمل می شود و شما چشم انداز 360 درجه از شهر در اختیار دارید.

رنگ هایی چشم نواز برای اتاق نشمین
ادامه مطلب

8. رستوران آلکاتراز، ژاپن

(Alcatraz ER, Japan)

خطرناک ترین رستوران های دنیا

این مکان در حقیقت سه ویژگی دارد: زندان، رستوران و اتاق اورژانس. غذای شما را در سینی به شکل کلیه سرو می کنند و در کوکتل شما دندان مصنوعی می اندازند.

9. رستوران خانه درختی زرد، نیوزلند

(Yellow Treehouse Restaurant, New Zealand)

خطرناک ترین رستوران های دنیا

این نهارخوری روی یک درخت و در ارتفاع 10 متری از سطح زمین ساخته شده است. اگر می خواهید در دل طبیعت غذا بخورید، این مکان انتخاب خوبی خواهد بود. رستوران خانه درختی در اعماق جنگل واقع شده است.

10. رستوران مورو پاپ داون، فنلاند

(Muru Pop-Down Restaurant, Finland)

خطرناک ترین رستوران های دنیا

این رستوران منحصر به فرد 85 متر زیر زمین ساخته شده است. رستوران مورو پاپ در اعماق یک معدن قرار دارد. شما را با آسانسور به میزتان می رسانند. طراحی داخلی رستوران هم به شیوه جالبی انجام شده است.

نظرات کاربران