خوشتیپ ترین خدمه پرواز

خوشتیپ ترین خدمه پرواز متعلق به کدام ایرلاین ها هستند؟

کل : 4

میانگین : 3.5

تاریخ انتشار: شنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

خوشتیپ ترین خدمه پرواز در کدام ایرلاین ها کار می کنند؟

شغل های مرتبط با پرواز اغلب چالش برانگیز هستند اما در عین حال بسیار فریبنده می باشند و طالبان زیادی دارند. هیچ شکی نیست که مهمانداران و خدمه پرواز چهره ایرلاینی هستند که در آن فعالیت می کنند. آیا ایرلاین هایی که دارای خوشتیپ ترین خدمه پرواز می باشند را می شناسید؟ با توجه به بازارهای رقابتی کنونی در صنعت هواپیمایی، ایرلاین ها توجه خاصی در انتخاب خدمه و ظاهر آنها دارند. ایرلاین ها حساسیت ویژه ای در مورد قد، شخصیت، لبخند و یونیفرم خدمه پرواز خود دارند و می خواهند کسانی که به نمایندگی از آنان در مقابل مسافران و مشتریان ظاهر می شوند، از همه لحاظ تمام و کمال باشند. اما در این بین ایرلاین هایی هستند که خوشتیپ ترین خدمه پرواز را گلچین کرده و به خود اختصاص داده اند. مهم نیست به کجا پرواز می کنید، مهماندار باید گرم، زیبا، شیرین، بامزه و خوش پوش باشد.

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

در ادامه مطلب با سفرمی همراه باشید….

 

1. ایرفرنس (Air France)

ایرفرنس

صندلی های اکانومی کلاس این ایرلاین اصلا راحت نیستند؛ اما در عوض ایرفرنس دارای خوشتیپ ترین خدمه پرواز می باشد. چه چیزی این مهمانداران را به شدت گرم و محبوب ساخته است؟ آنها به خوبی می توانند شور و شوق و شادی فرانسوی را به مهمانان انتقال دهند و یونیفرم های شیک آنها توسط طراح مشهور کریستین لاکرویکس (Christian Lacroix) طراحی شده است. یونیفرم خدمه پرواز ایرفرنس مدت هاست که شیک ترین لباس کار آسمانی به شمار می رود.

2. ایرلاین هاینان (Hainan Airlines)

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

یونیفرم خدمه پرواز هاینان توسط لارنس ژو (Laurence Xu) طراحی شده است. این یونیفرم های منحصر به فرد، ضمن این که بسیار مدرن طراحی شده اند، دارای تصاویر سنتی چینی هستند.

بهترین هتل های آلانیا
ادامه مطلب

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

از این یونیفرم ها برای اولین بار در هفته مُد پاریس رونمایی شد.

3. ایرلاین الاتحاد (Etihad Airways)

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

یونیفرم های خدمه ایرلاین الاتحاد توسط خیاط معروف ایتالیایی ایتور بیلوتا (Ettore Bilotta) طراحی و دوخته شده است. دومین شرکت امارات متحده عربی با همکاری طراحان ایتالیایی لباس هایی پر زرق و برق با پیراهن های ساتن به رنگ شکلاتی روشن و بنفش سلطتنتی طراحی کرده است و مهمانداران این ایرلاین در این لباس ها می درخشند.

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

4. ایرلاین کانتاس (Qantas Airways)

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

یونیفرم های کانتاس توسط مارتین گرنت (Martin Grant) یکی از بهترین طراحان مُد استرالیا طراحی شده است. یونیفرم های جذاب مهمانداران گرم و صمیمی ایرلاین کانتاس به رنگ قرمز آتشین و مشکی می باشد و چشم همه مسافران را خیره می کند.

5. ایرلاین سنگاپور (Singapore Airlines)

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

یونیفرم مهمانداران هواپیمایی سنگاپور، از سال 1868 تغییر چندانی نکرده است. از این رو، می توان گفت این مهماندارن طولانی ترین لباس خدمت را به تن کرده اند. مهمانداران هواپیمایی سنگاپور نه تنها جذاب هستند، بلکه بسیار گرم و دوستانه با مسافران برخورد می کنند.

6. ایرلاین کره (Korean Air)

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

ایرلاین کره برای طراحی یونیفرم مهمانداران خود از طراح ایتالیایی جان‌فرانکو فرره (جان‌فرانکو فرره) مدد گرفته است. گل سرهای منحصر به فردی که مهمانان برای تزئین موهای خود استفاده می کنند، بسیار دوست داشتنی و بامزه هستند.

7. ایرلاین امارات (Emirates)

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

ایرلاین امارات یکی از لوکس ترین ایرلاین های جهان است. این شرکت هواپیمایی دارای خوشتیپ ترین خدمه پرواز است. ظاهر آنها بسیار جذاب و پر زرق و برق می باشد.

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

یونیفرهای امارات از سال 1997 تغییر چندانی نکرده است. تنها چند اصلاحیه در سال 2008 انجام شد. طراح این یونیفرم ها سیمون جرسی (Simon Jersey) تولید کننده انگلیسی می باشد.

غذاهای تایوانی ؛ معرفی 10 غذای برتر + عکس
ادامه مطلب

8. ایر ایندیا (Air India)

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

مهمانداران ایر ایندیا لباس های سنتی هندی و زرد رنگ به تن می کنند. ساری های زرد رنگ آنها بسیار دوست داشتنی است.

9. هواپیمایی تایلند (Thai Airways)

شعار هواپیمایی تایلند “نرم و صاف مثل ابریشم”، به خوبی ظاهر و لباس های خاص مهمانداران این ایرلاین را توضیح می دهد.

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

جذابیت یونیفرم های ابریشمی و بنفش مهمانداران با یک گلدوزی زیبا بر روی شانه ها دو چندان شده است و به طراحی داخلی هواپیماهای این ایرلاین بسیار نزدیک است.

10. ایرلاین قطر (Qatar Airways)

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

لباس مهمانداران ایرلاین قطر توسط اولینو (Olino) یکی از شناخته شده ترین های صنعت مد طراحی شده است. ظاهر زیبا و جذاب مهمانداران چند ملیتی ایرلاین قطر بسیار فریبنده و دلرباست و مسافران را تحت تاثیر قرار می دهد. قطر دارای خوشتیپ ترین خدمه پرواز می باشد.

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

ایرلاین قطر مانند شرکت هواپیمایی امارات دارای تیم حرفه ای و متخصصی می باشند که قبل از سفر ظاهر و لباس مهمانداران را بررسی می کنند تا چیزی از قلم نیفتاده باشد.

11. ویرجین استرالیا (Virgin Australia)

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

لباس مهمانداران ایرلاین ویرجین استرالیا توسط طراح مُد جولی “Juli Grbac” طراحی شده است. تمام مراحل طراحی تا دوخت این یونیفرم های جذاب تنها هفت ماه به طول انجامید. خیلی سریع تر از سایر شرکت های هواپیمایی. لباس های سرخابی یکدست با شال بنفش و کمربندهای مشکی جلب توجه می کنند.

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

همچنین، مهمانداران این شرکت هواپیمایی استرالیایی از ظاهر زیبایی برخوردار می باند. تمامی این عوامل دست به دست هم داده اند تا ویرجین استرالیا دارای خوشتیپ ترین خدمه پرواز باشد.

بدترین فرودگاه های دنیا
ادامه مطلب

12. کاتای پسیفیک (Cathay Pacific)

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

کاتای پسیفیک یکی از بهترین خطوط هوایی در قاره آسیا به شمار می رود. به خاطر سرویس دهی عالی، این ایرلاین مفتخر به کسب جایزه های بسیاری شده است. این ایرلاین مستقر در هنگ کنک دارای مهمانداران تند وتیز، دلربا و جذاب می باشد که با انعطاف و صمیمیت با مسافران برخورد می کنند.

13. آئروفلوت (Aeroflot Airlines)

آئروفلوت ایر

خدمه هواپیمایی روسی آئروفلوت با لباس های قرمز و متمایز یکی از پر طرفدارترین مهمانداران در صنعت هواپیمایی هستند. زیبایی زن های روس در سراسر جهان زبانزد است اما این کشور در زمینه مُد جایگاه برجسته ای ندارد.

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

اما کلاه های زاویه دار قرمز نگ به همراه دستمال گردن های شیک ظاهر بسیار چشمگیری به آنها بخشیده است.

14. لوفت هانزا (Lufthansa)

خوشتیپ ترین خدمه پرواز

لوفت هانزا یکی از محبوب ترین خطوط هوایی است. این هواپیمایی آلمانی دارای خدمه کابین از نژادهای مختلف است. لوفت هانزا دارای یکی از زیباترین خدمه آسمانی می باشد که با مسافران دوستانه و صمیمی برخورد می کنند.

نظرات کاربران