دست و دلبازترین شهرهای جهان

با زندگی در این کشورها پول دریافت می کنید!

کل : 1

میانگین : 1

تاریخ انتشار: شنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۶

اگر در دست و دلبازترین شهرهای جهان اقامت کنید، به شما پول می دهند…

برخی از دست و دلبازترین شهرهای جهان برای جلوگیری روند کاهش رشد جمعیت، تصمیمات متفاوتی اتخاذ کرده اند. شاید برایتان عجیب و باورنکردنی باشد اما به راستی با زندگی در این شهرها پول دریافت می کنید! بعضی از این کشورها به مهاجران زمین مجانی می دهند و برخی دیگر به مردمی که موافقت کنند از شهر و دیار خود کوچ کرده و در سرزمین آنها مستقر شوند، پول نقد اعطا می کنند. دست و دلبازترین شهرهای جهان برای کسانی که قصد مهاجرت دارند و می خواهند محل زندگی خود را تغییر دهند، یک پیشنهاد ویژه دارد. چه چیزی بهتر از اینکه به شهرهای زیبا و متنوع کوچ کنید و بابت آن به شما پول هم بدهند.

دست و دلبازترین شهرهای جهان

با سفرمی همراه باشید…

1. با زندگی در شهر کاندلا، ایتالیا پول دریافت می کنید. (Candela, Italy)

شهر کاندلا در نواحی جنوبی ایتالیا و منطقه پولیا واقع شده است. در دهه 1990 در این شهر بیش از 8000 نفر زندگی می کردند. خیابان های شلوغ کاندلا همیشه مملو از گردشگر بود و از این رو، به “ناپل کوچک” معروف بود. اما امروز جمعیت این شهر به 2700 نفر رسیده است و این موضوع شهردار کاندلا را نگران کرده است. مسئولین شهر تصمیم گرفته اند تا به هر کس که در این شهر زندگی کند ماهیانه مبلغ 2000 یورو (2350 دلار) پرداخت کنند.

دست و دلبازترین شهرهای جهان

این تنها چاره ایست که به فکر مسئولین رسیده تا از این طریق بتوانند مردم را برای اقامت در شهرشان ترغیب کنند و دوباره خیابان های پر پیچ و خم کاندلا را به روزهای اوج خود باز گردانند. کاندلا یک روستای زیبا است که توسط تپه های سرسبز و جنگل های انبوه احاطه شده است.

چه تفریحاتی در کشور فیجی انتظارتان را می کشد؟
ادامه مطلب

دست و دلبازترین شهرهای جهان

افرادی که به زندگی در این شهر علاقه دارند، باید در داخل کاندلا یک خانه اجاره کنند و یک شغل برای خودشان دست و پا کنند که حقوق معوقه آن به 7500 یورو در سال برسد. افراد مجرد از صندوق های شهری 800 یورو، زوج های جوان 1400 یورو، خانواده های سه نفره 1500 تا 1800 یورو و خانواده های 4 تا 5 نفره 2000 یورو حقوق ماهیانه دریافت خواهند کرد.

2. پنگا، اسپانیا یکی از دست و دلبازترین شهرهای جهان

پنگا دهستانی کوچک در شرق کشور اسپانیا است. دولت اسپانیا تصمیم گرفته برای تقویت و توسعه اقتصاد این منطقه و جذب مهاجران، به زوج های جوانی که موافقت کنند در پنگا زندگی کنند، 3000 یورو پرداخت نماید.

دست و دلبازترین شهرهای جهان

همچنین، برخی از شهرهای ایالات متحده، کانادا و سرتاسر آلاسکا برای مستقر کردن مهاجران حاضرند پول بپردازند.

3. نیوهیون، کنتیکت

(New Haven, Connecticut)

شهر نیوهیون به کسانی که تصمیم بگیرند در این شهر زندگی کنند، برای خرید خانه 10000 دلار پیش پرداخت بدون بهره اعطا می کند. کارمندان شهر، معلمین، آتش نشانان و ارتش 2500 دلار دیگر هم دریافت خواهند کرد.

دست و دلبازترین شهرهای جهان

مسئولین این شهر برای بهبود امکانات صرفه جویی در انرژی  تا 30000 دلار وام قابل بخشش می دهد. اگر در این شهر اقامت کنید، دولت هزینه های تحصیل در دانشگاه های دولتی را تا دوران فارغ التحصیلی تقبل می نماید.

4. مارکیوت، کانزاس یکی از دست و دلبازترین شهرهای جهان (Marquette, Kansas)

افت جمعیت این ایالت کانزاس از سال های اولیه دهه 1900 شروع شد. شهرهایی مانند مارکیوت برای حل معزل کمبود جمعیت، زمین های مجانی به کسانی که تصمیم بگیرند در این شهر زندگی کنند، اعطا می کنند.

آیا ایرلاین های ارزان از امنیت کمتری برخوردار هستند؟
ادامه مطلب

دست و دلبازترین شهرهای جهان

زمین های مجانی ماکیوت در بخش غربی منطقه واقع شده اند و از چشم انداز فوق العاده ای برخوردار هستند. برای واجد شرایط بودن از حق مالکیت زمین مجانی، شما باید در طول یک سال تا ساخت خانه و حد اقل یک سال پس از تکمیل ساخت خانه تان در این شهر اقامت داشته باشید.

5. سرتاسر آلاسکا

آلاسکا، شمالی ترین منطقه کره زمین، مناسب کسانی است که عاشق برف و یخبندان هستند. از سال 1976، مقامات این کشور از صندوق دائمی خود به ساکنین منطقه پول پرداخت می کنند. درآمدهای نفتی این کشور به طور مساوی بین ساکنین آن تقسیم می شود.

دست و دلبازترین شهرهای جهان

برای دریافت سهم خود باید حداقل یک سال در آلاسکا زندگی کنید، 190 روز تقویم را در آنجا حضور داشته باشید و هیچ جرمی مرتکب نشوید تا سهم 3269 دلاری خود را دریافت کنید.

6. سرتاسر ساسکاچوان، کانادا (Saskatchewan, Canada)

دست و دلبازترین شهرهای جهان

برای جذب دانشجو، ساسکاچوان به فارق التحصیلان تا 15956 دلار آمریکا کمک هزینه تحصیلی می پردازد. این وام بدون بهره تا 10 سال قابل پرداخت می باشد.

7. شیلی (Chile)

دست و دلبازترین شهرهای جهان

کشور شیلی برای تبدیل شدن به قطب تجاری آمریکای جنوبی، مبلغ 45000 دلار به اضافه یک ویزای کاری یک ساله برای راه اندازی کسب و کار و تجارت در آنجا پرداخت خواهد کرد.

8. آبشار نیاگارا، نیویورک (Niagara Falls, New York)

Niagara Falls, New York

آیا برای ادامه تحصیل به وام دانشجویی نیاز دارید؟ تنها اگر به منطقه آبشار نیاگارا مهاجرت کنید، این امر محقق خواهد بود. این شهر در حدود 7000 دلار برای اقامتی دو ساله در محله های مشخصی اعطا خواهد کرد. علاوه بر این شما در نزدیکی یکی از عجایب هفت گانه جهان زندگی خواهد کرد. رزرو هتل لوکس در ایتالیا را در سفرمی به بهترین شکل تجربه خواهید کرد.

بیمه ی مسافرتی و مزایای آن
ادامه مطلب

با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در سفرمی، تجربه بهترین سفر خارجی را داشته باشید.

نظرات کاربران

 1. همه سایتا پر شده از این مطالب ولی چرا کسی نمیگه چجوری

  • همراه عزیز سفرمی سلام
   به دلیل تغییرات هر روزه قوانین و مقررات این کشورها این مورد امکان پذیر نیست ولی شما میتوانید با مراجعه به اداره مهاجرت هر کشور از کلیه قوانین مطلع شوید.

 2. لطفا راهنمایی کنید ،چطور میشه رفت

 3. سلام با عرض تشکر از موضوعات جالب سایت لطفا راهنمایی کنید چطور میتوانیم برای اقامت در یکی از این مناطقی که در بالا توضیح دادید اقدام کنیم و آیا امکانش برای ایرانیها وجود داره یا خیر ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

 4. سلام
  خُب حالا چجوری بریم اونجا؟؟؟؟
  ایرانیارو تو بنگلادش و افغانستانم راه نمیدن(البته قشر غیر دلاردار)

 5. سلام من و همسرم را در مورد مهاجرت راهنمایی فرمایید.