سفر به استانبول

کاربردی ترین اپلیکیشن ها برای سفر به استانبول

کل : 1

میانگین : 2

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۶ فروردین ۱۳۹۷

کابردی ترین اپلیکیشن ها در سفر به استانبول

سفر به استانبول بسیار لذت بخش است. اما اگر در این مسافرت اطلاعات مفید به قدر کافی در اختیار داشته باشید، سفر راحت تری را تجربه خواهید کرد. در این مطلب چندی از اپلیکیشن های مفید را برای تور استانبول به شما معرفی می کنیم.

با سفرمی همراه باشید…

1. اپلیکیشن TGI Food & Drink (رایگان، انگلیسی، ios)

سفر به استانبول

اگر در سفر به استانبول به دنبال یک میز با منظره ای خوب، مکانی شیک و رستورانی ایده آل هستید، برنامه راهنمای استانبول را دانلود کنید. این برنامه اطلاعاتی که می خواهید در اختیار شما می گذارد. این اپلیکیشن به طرزی مناسب و بر اساس موقعیت مکانی دسته بندی شده است تا شما به راحتی بتوانید رستوران دلخواه یا متناسب با شرایط خودتان را انتخاب کنید. برای مثال: اگر می خواهید قبل از شروع کنسرت شام بخورید، با استفاده از این اپلیکیشن می توانید نزدیک ترین و بهترین رستوران به مکان کنسرت را پیدا کنید. همچنین، در لیست این اپلیکیشن، دسته بندی هایی نظیر: میز با چشم انداز عالی، میز مخصوص قرارهای شبانه، رستوران کلاسیک و … به چشم می خورند.

2. اپلیکیشن Sesli Sözlük (رایگان، انگلیسی و ترکی، ios و اندروید)

سفر به استانبول

این برنامه فرهنگ لغت از اولین لغتنامه های آنلاین انگلیسی و ترکی می آید و باید به اینترنت متصل باشد. اپلیکشن Sesli Sözlük به شما در پیدا کردن بهترین واژه کمک می کند.

3. اپلیکیشن BiTaksi (رایگان، انگلیسی، ترکی، ios و اندروید)

سفر به استانبول

حتی مسافران فصلی استانبول و مردم محلی نیز از این برنامه بسیار مفید احساس رضایت دارند. هنگامی که نام و شماره تلفن خود را وارد کنید و از طریق فیس بوک ثبت نام کنید، به یک سیستم تاکسی تلفنی متصل می شوید. شما با استفاده از اپلیکیشن می توانید نرخ کرایه تاکسی، GPS، امتیازات و … را مشاهده کنید. همچنین، می توانید کرایه را نقدا یا با استفاده از کارت اعتباری پرداخت کنید.

بیمه ی مسافرتی و مزایای آن
ادامه مطلب

4. اپلیکیشن İBB Ceptrafik (رایگان، انگلیسی، IOS و اندروید)

سفر به استانبول

فرقی ندارد که بخواهید با ماشین، اتوبوس یا هر نوع وسیله نقلیه دیگری در سطح شهر استانبول رفت و آمد کنید؛ این اپلیکیشن کارآمد، تمامی مسیرهای موجود و نقاط ترافیک استانبول را از طریق نقشه و وب کم نشان می دهد. در سفر به استانبول قبل از اینکه برای بیرون رفتن و گشت و گذار برنامه ریزی کنید، سری به این اپلیکیشن بزنید.

5. اپلیکیشن Trafi Türkiye (رایگان، انگلیسی و ترکی، IOS و اندروید)

سفر یه استانبول

این برنامه با اطلاعات زمانی واقعی کار می کند. این اپلیکیشن دنیای شگفت انگیز حمل و نقل عمومی استانبول را به روی شما باز می کند. این نقشه حمل و نقل به خوبی طراحی شده است تا بتوانید به راحتی با استفاده  از کشتی، ترموا، مترو و اتوبوس از نقطه A به نقطه B برسید. تنها کافیست مبدا و مقصد مورد نظرتان را وارد نمایید تا Trafi بهترین مسیر و وسیله نقلیه ممکن را به شما پیشنهاد دهد. این اپلیکیشن در حال حاضر برای استانبول، آنکارا، ازمیر و بورسا اطلاعات ارائه می دهد.

6. دستگاه Rent’n’Connect

سفر به استانبول

اگر می خواهید در سفر به استانبول از دست هزینه های نجومی رومینگ تلفن همراه خود راحت شوید، این دستگاه را خریداری کنید. این یک ابزار مناسب است! با هزینه روزانه ناچیز، مسافرین می توانند تلفن همراه خود را به وای فای 3G متصل کنند و در هر کجا و هر زمان تا 10 دستگاه را پوشش دهند. همچنین، یک اپلیکیشن راهنمای تبلت هم بر روی آن موجود است که اطلاعات محلی، نقشه ها و تورهای صوتی را به اشتراک می گذارد.

نظرات کاربران