حوادثی که ثابت می کند سفر در زمان واقعیت دارد…

کل : 1

میانگین : 4

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۶

حوادثی که ثابت می کند سفر در زمان واقعیت دارد…

وقتی به سفر در زمان فکر می کنبم یا درباره آن صحبت می کنیم، تصویری از فیلم های علمی و تخیلی در ذهن ما تداعی می شود. اما اگر سفر در زمان در دنیای واقعی اتفاق بیفتد چه؟ فکر می کنید مسافرانی که در مسیر زمان سفر می کنند، وجود دارند یا خیر؟ موارد بسیاری اتفاق می افتد که نشان می دهد سفر در زمان حقیقت دارد اما علم می گوید چنین چیزی واقعیت ندارد. دانشمندان معتقدند که این پدیده در آینده اتفاق خواهد افتاد. دانشمندان بزرگی نظیر آلبرت اینشیتن آزمایشات گسترده ای در این باره انجام داده است. اگر سفر به آینده واقعیت داشته باشد، ممکن است فردی قبلا آینده ما را دیده باشد ولی ما از آن بی خبر باشیم. بیایید کمی راجع به حوادث واقعی که احتمال دارد این نظریه را ثابت کند، صحبت کنیم.

با سفرمی همراه باشید…

1. هواپیمای ناپدید شده

سفر در زمان

40 سال پیش، یک هواپیمای مسافربری در حالی که قصد داشت روی باند فرودگاه واشنگتن فرود بیاید، ناپدید شد. برج مراقبت مدام با آنها تماس می گرفت و خدمات اضطراری فرودگاه در انتظار بودند که هر لحظه هواپیما سقوط کند. 10 دقیقه بعد هواپیما دوباره در همان نقطه ظاهر شد. این در حالی بود که ساعت های تمام مسافرین 19 دقیقه از زمان عادی عقب تر بود.

2. سفر در زمان، جنگ جهانی دوم

روبرت ویکتور گودارد ادعا می کند زمانی که با هواپیمایش پرواز می کرده، سفر در زمان و رویارویی با جهان موازی را تجربه کرده است. در طول جنگ جهانی دوم، روبرت ویکتور گودارد به عنوان فرمانده ارشد نیروی هوایی بریتانیا خدمت می کرد؛ او در اکثر ماموریت های جنگ جهانی دوم شرکت داشت. در یکی از ماموریت هایش او وظیفه بررسی یک فرودگاه استفاده نشده را بر عهده داشت. او ابتدا یک زمین بی روح با چمن زارهای وسیع و چند گاو را مشاهده کرد. در راه برگشت، طوفان سنگینی شروع شد و روبرت مجبور شد دوباره به سمت فرودگاه برگردد.

درختی که روز عاشورا خون می گرید
ادامه مطلب

سفر در

او در نزدیکی فرودگاه پرواز می کرد؛ باران شدید ناگهان متوقف گردید و هوا کاملا آفتابی شد. فرودگاه در شرایط خوبی قرار داشت. او این بار مهندسینی را دید که روی زمین کار می کردند، هواپیماهای زرد رنگ روی باند رفت و آمد می کردند. رنگ لباس مکانیک ها توجه او را به خود جلب کرد. زیرا نیروی هوایی بریتانیا یونیفرم های آبی رنگ نمی پوشیدند. او در این فرودگاه، فرود نیامد. سپس به خانه بازگشت و تا مدت ها با کسی راجع به این داستان صحبت نمی کرد.

سفر در

چهار سال بعد نیروی هوایی شروع به رنگ کردن هواپیماهایش کرد. آنها تمام هواپیماهایشان را به رنگ زرد درآوردند و یونیفرم مکانیک ها آبی رنگ شدند.

3. هتلی که ناپدید شد.

در سال 1979، زن و شوهری که به سمت اسپانیا در حرکت بودند، تصمیم گرفتند که شب را در یک هتل اقامت کنند. آنها به دنبال پیدا کردن هتل وارد یک جاده باریک شدند. سپس به یک ساختمان سنگی دو طبقه رسیدند که شبیه هتل بود. آنها وارد ساختمان شدند و نگاهی به اطراف انداختند. همه چیز در آنجا قدیمی بود. انگار به سال 1907 تعلق داشت. هیچ تلفن و آسانسوری در ساختمان به چشم نمی خورد. هنگام صرف صبحانه آنها دو پلیس دیدند که هر دو یونیفرم هایی متعلق به سال 1905 را پوشیده بودند. هزینه اقامت در این هتل یک دهم چیزی بود که این زوج انتظار داشتند.

سفر در

دو هفته بعد، موقع برگشت از اسپانیا، آنها تصمیم گرفتند که دوباره در این هتل بمانند. هنگامی که به محل هتل رسیدند، همه چیز آنجا بود، به جز هتل. آنها برای پیدا کردن هتل تلاش زیادی کردند اما فایده ای نداشت. هتل آنجا نبود.

توصیه های سلامتی در هنگام پرواز
ادامه مطلب

سفر در زمان

وقتی به خانه بازگشتند، دوباره عکس هایی که در طول این سفر گرفته بودند را نگاه کردند. تمام عکس ها آنجا بود. به جز عکس هایی که در هتل گرفته بودند  این داستان بارها در داستان های عجیب و غریب تلویزیونی نمایش داده شده است. “عجیب اما واقعی”….

4. بمباران هامبورگ

در سال 1932، یک روزنامه نگار آلمانی به همراه عکاسش در هامبورگ بودند. ناگهان کل آسمان پر از هواپیماهای جنگی شد که در حال بمب باران کردن منطقه بودند. وقتی به خانه رسیدند تا عکس هایی که تهیه کرده بودند را ببینند، نتوانستند چیزی پیدا کنند.

سفر در زمان

عکس ها ناپدید شده بودند و همه می گفتند که چنین اتفاقی هرگز رخ نداده است. چند سال از این ماجرا گذشت… آنها مقاله ای در روزنامه دیدند که همان حمله را در همان نقطه توضیح داده بود. درست یازده سال بعد… حتی عکس هایی که آنها گرفته بودند و ناپدید شده بود نیز در صفحات روزنامه به چشم می خورد.

5. آزمایش فلادلفیا

در سال 1943، نیروی ارتش آمریکا سعی داشت یک کشتی متعلق به نیروی دریایی را از رادارها و چشم ها پنهان کند. کشتی ناپدید شد اما به مدت 10 ثانیه در زمان سفر کرد. حتی آلبرت اینشین نیز در این آزمایش شرکت کرد. چیزی که در ادامه اتفاق افتاد، دانشمندان را حسابی سر درگم کرد و باعث شد که برای چندین دهه به فکر فرو بروند.

سفر در

شاهدان عینی نقل می کنند که نوری ماورایی از ترکیب رنگ های سبز و آبی دورتادور کشتی را احاطه کرد و سپس کشتی در یک چشم بر هم زدن از نظرها پنهان شد. نه در سیستم های راداری از آن خبری بود و نه کشتی های مجاور می توانستند آن را ببینند. انگار یک قطره آب شده بود و در میان امواج دریا خود را پنهان کرده بود. آزمایش فیلادلفیا یکی از شناخته شده ترین روادید جهان است.

کار کم تر، سفر بیش تر
ادامه مطلب

آزمایش فیلادلفیا

چند ساعت بعد، گزارش رسید که کشتی در آب های ویرجینیا رویت شده است و کمی بعد، مجددا آن را در فیلادلفیا دیدند. براساس گزارشات محرمانه نظامی، خدمه آن ناوشکن دچار سوختگی های شدیدی شده بودند و به شدت احساس سردرگمی می کردند. وحشتناک تر از همه اینکه، طبق گزارش، تعدادی از خدمه در حالی که در سالن فولادی کشتی محبوس شده بودند پیدا شدند؛ زنده بودند اما دست ها و پاهایشان به عرشه کشتی چسبیده بود.

سفر در زمان

همین مساله باعث شد که آزمایش فیلادلفیا تحت عنوان مشهورترین و مرموزترین نمونه از تجربیات سری دولت آمریکا نامش را در دفتر تاریخ ثبت نماید و برخی حتی احتمال آزمایش تکنولوژی تله پورت (انتقال مکانی) و سفر در زمان را دادند.

نظرات کاربران