شغل مهمانداران

شغل مهمانداری چه مزیت هایی دارد؟

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۸ فروردین ۱۳۹۷

شغل مهمانداری چه مزیت هایی دارد؟

شغل مهمانداری مزیت های چشمگیری دارد. اینکه هر روز در سراسر جهان پرواز کنید، مناطق مختلف را ببینید و در ازای آن پول دریافت کنید. اما این زندگی سرشار از پرواز همیشه هم مملو از گل و بلبل نیست. مهمانداران که از آنها به عنوان خدمه آسمان و پیشخدمت هواپیما هم نام برده می شود، کار سختی دارند. آنها مدام در تلاش هستند تا با تعهد، سطح بالا و حرفه ای شغل خود را به معرض نمایش بگذارند.

شغل مهمانداری

به جز قسمت پر زرق و برق شغل مهمانداری، مزایای دیگری هم وجود دارد. در این حرفه همیشه جایگاهی برای پیشرفت و مانور دادن وجود دارد. فقط باید زرنگ باشید و از فرصت ها نهایت استفاده را ببرید.

حالا به شما می گوییم که چرا باید درباره شغل مهمانداری بیشتر تحقیق کنید و مزایای آن را مورد بررسی قرار دهید. شاید شما هم بتوانید در این زمینه فعالیت کنید.

با سفرمی همراه باشید…

1. تورهای بین المللی

شغل مهمانداری

مردم همیشه به دنبال کسب درآمد بیشتر هستند تا بتوانند تعطیلات و مسافرت های هیجان انگیز برای خودشان رقم بزنند. آنها می خواهند به اقصی نقاط دنیا سفر کنند و شهرهای مختلف را از نزدیک ببینند. کار کردن به عنوان خدمه پرواز، شغلی است که هر دو مزیت را به همراه دارد. نه تنها برای گردش در سراسر جهان به شما پول می دهند، بلکه برای سفرهای شخصی خود هم تعطیل هستید.

بعلاوه، مطمئن باشید که شرکت های هواپیمایی به کارمندان خود تسهیلات سفر ویژه و تخفیف های بزرگی می دهند تا در زمان اوقات فراغت خود از آن استفاده کنند.

گران ترین پروازهای دنیا در سال 2017
ادامه مطلب

2. ملاقات با افراد جدید

شغل مهمانداری

تجربه به معنای واقعی مادر خرد است… و شما زمانی ماهیت واقعی این جمله را درک خواهید کرد که با مردم جدید آشنا شوید! مهمانداران مردم جدیدی را از همه جای دنیا ملاقات می کنند. مردمی با اخلاق و روحیات متفاوت که هر یک داستانی دارند. علاوه بر این، چیزهای جدیدی درباره مکان ها، مردم، فرهنگ، آداب و رسوم و حتی خلق خوی جوامع مختلف یاد می گیرند. شاید حتی با افراد مشهور و ستارگان جهان روبرو شوند. شغل مهمانداری بی شک پر از هیجان و سورپرایز است.

3. پرداخت و پاداش

شغل مهمانداری

فرصت کار کردن برای یک شرکت هواپیمایی برجسته درهایی را به روی حقوق بالا و پاداش های آنچنانی باز می کند. حقوق پایه مهمانداران در سال 2017 بین 700 تا 1200 دلار برآورد شده است و با توجه به افزایش مهارت و تجربه بالاتر می رود. علاوه بر آن، تا عمر دارید می توانید از زندگی راحتی برخوردار باشید و تخفیف های فوق العاده روی هتل یا حتی اقامت رایگان دریافت کنید. همچنین، کار کردن در کابین های لوکس هواپیما نصیبتان می شود.

4. پیشرفت شغلی و مهارت های حرفه ای

شغل مهمانداری

شغل مهمانداری، شخصیت شما را به گونه ای حرفه ای شکل می دهد. آشنایی با افراد مختلف به شما اعتماد به نفس و حس اطمینان القا می کند و به فردی دوست داشتنی و مطلوب تبدیل می شوید. با مهارت های روابط عمومی بالا، یاد می گیرید که صبور باشید و مشکلات را به بهترین شیوه ممکن حل کنید. مهمانداران هواپیما نه تنها از نظر ظاهری جذاب هستند، بلکه نگرشی مثبت دارند و قلب ها را هم تسخیر می کنند.

9 مکان ممنوع الورود در دنیا
ادامه مطلب

شغل مهمانداری

شما احساس مسئولیت بالایی پیدا می کنید و به فردی بالغ و آرام تبدیل می شوید. به همین جا ختم نمی شود. وقتی مجبور باشید مدام به زبان انگلیسی یا زبان های زنده دیگری صحبت کنید، از این رو مهارت های شما در تسلط به زبان های بین المللی بالا خواهد رفت و شخصیت شما به شکل هوشمندانه ای ساخته خواهد شد.

5. تغییرات دائمی

مشاغل معمولی بعد از مدتی خسته کننده و یکنواخت می شوند. یکی از مزایای شغل مهمانداری این است که هر روز برای شما روزی تازه و جدید است. در واقع همکاران شما هم به طور روزانه عوض می شوند. افراد و مهمانان متفاوتی را می بینید و مکان های تازه و متنوع سفر می کنید.

شغل مهمانداری

شغل مهمانداری با هزینه های سنگین، سفرهای جذاب و سبک لوکس زندگی در هم آمیخته است. با توجه به این واقعیت، وظایف و مسئولیت های خدمه پرواز آسان نیست. حتی اگر قسمت خوشامدگویی، خدمت رسانی و پذیرایی را حذف کنیم، همچنان کارهای بسیاری برای انجام دادن باقی می ماند. برخی تصور می کنند، مهمانداری شغل ساده ای است. اما این تصور کاملا غلط است.

شغل مهمانداری

وظایف اصلی مهمانداران، کنترل وضعیت بحرانی در طول پرواز، اطمینان از سلامتی و ایمنی مسافران و مدیریت سیستم های کابین در هواپیما است. شغل خدمه پرواز خیلی فراتر از خوشامدگویی و پذیرایی می باشد و به همان اندازه که شغل هیجان انگیزی محسوب می شود، خطرناک و جدی هم هست.

شغل مهمانداری

هزاران زن زیبا خواستار این شغل هستند اما تنها تعداد اندکی موفق می شوند که این موقعیت را از آن خود سازند. اگر می خواهید این شغل را انتخاب کنید، ابتدا باید ظرفیت خود را بسنجید و سپس اقدامات لازم را برای رقابت انجام دهید.

آیا در هنگام سفر استرس می گیرید؟
ادامه مطلب

شغل مهمانداری جذاب است و فرصت های خوبی هم در اختیار شما قرار می دهد. اما باید آن طرف سکه را هم ببینید، برای رسیدن به هدف بر تصمیم خود پایبند باشید و در مسیر درست حرکت کنید.

نظرات کاربران