فوراسکوئر

اپلیکیشن فور اسکوئر چیست و چطور کار می کند؟

کل : 1

میانگین : 2

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۶

فور اسکوئر (four square) یک اپلیکیشن شبکه اجتماعی قابل نصب بر روی تلفن های هوشمند معمولی مثل آیفون، بلک بری (BlackBerry) و سیستم عامل اندروید است. در اپلیکیشن فور اسکوئر مکان های عمومی، ادارات، شرکت ها، رستوران ها و دیگر اماکن دیدنی بر اساس اطلاعات مکانی (با استفاده از GPS اینترنت در آن ثبت شده است) برای استفاده از اپلیکیشن فور اسکوئر در تلفن همراه خود کافی است که برنامه رایگان آن را دانلود کنید. فور اسکوئر به شما کمک می کند تا اطلاعات مربوط به کسب و کار و جاذبه های اطراف خود را کشف کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید. هر بار که از این اپلیکیشن استفاده می کنید، اطلاعاتی را درباره جامعه با دوستانتان به اشتراک می گذارید.

اگر پیش از این کاربردی ترین اپلیکیشن های سفر به دبی را دنبال کرده باشید، توصیه می کنیم که این اپ را نیز به فهرست قبلی اضافه نمایید.

فور اسکوئر

با سفرمی همراه باشید….

تماس با دوستان

فور اسکوئر

هنگامی که برنامه فور اسکوئر را در گوشی هوشمند خود دانلود می کنید، این برنامه دوستان شما را در مخاطبین تلفن همراه و حساب های فیس بوک و توئیتر تان پیدا خواهد کرد. وقتی دوستانتان را به حساب فور اسکوئر خود اضافه کنید، این اپلیکیشین شما را در مورد کارهایی که دوستانتان در حال انجام دادن هستند، باخبر می کند. همچنین، دوستانتان هم قادر خواهند بود از کارهایی که شما انجام می دهید، مطلع شوند.

چک این (check in)

فوراسکوئر

اگر می خواهید از این برنامه نهایت استفاده را ببرید، هر زمان که یک جاذبه جدید را در محل زندگی خود یا دیگر نقاط دنیا می بینید، گزینه ” check in” را فشار دهید. بعد از اینکه فور اسکوئر فعال شود، فهرستی از مکان های دیدنی که در نزدیکی تان قرار دارند را به شما ارائه می دهد. اگر نام مکانی را که در آن هستید، پیدا نمی کنید، خودتان به لیست اضافه کنید. بعد از اینکه یکبار ثبت نام کنید، فوراسکوئر مرتبا وضعیت شما را به روز رسانی می کند. دیگر دوستانتان که در فور اسکوئر عضو هستند نیز می توانند بفهمند که شما کجا هستید و چه زمانی وارد شده اید.

سفر؛ داروی جدید ضد افسردگی!
ادامه مطلب

پیدا کردن جاذبه های دیدنی در فور اسکوئر

فوراسکوئر

از اپلیکیشن فور اسکوئر استفاده کنید و جاذبه های محلی را بیابید. اگر درمورد برنامه های گردش روزانه خود مصمم نیستید، نمی دانید کجا غذا بخورید، خرید کنید یا به گشت و گذار بپردازید، تنها کافی است گزینه “کاوش” (explore) را فشار دهید. سپس دسته بندی (category) مورد نظر خود را انتخاب می کنید. همچنین، می توانید از صفحه کیبورد برای نوشتن و جستجوی مکانی که می خواهید استفاده کنید. اگر می خواهید از مکانی بازدید کنید اما زمان کافی در اختیار ندارید، می توانید نام آن را به لیست “TO DO” موجود در برنامه اضافه کنید تا بعدا به شما یادآوری کند.

خاطرات سفر

فوراسکوئر

پس از اینکه از یک مکان بازدید کردید، توضیحی درباره آن بنویسید تا دوستانتان و دیگر بازدیدکنندگان بتوانند آن را بخوانند و تصمیم بگیرند که آیا آن مکان ارزش بازدید دارد یا نه؟ شما هم می توانید خلاصه سفر دیگران را بخوانید و تصمیم بگیرید که آیا دوست داید از آن مکان ها بازدید کنید یا خیر. با استفاده از این گزینه می توانید به راحتی برنامه ریزی کنید و وقت تان را برای اماکنی که دوست ندارید هدر نمی دهید.

امتیازات و پاداش

فوراسکوئر

اپلیکیشین فور اسکوئر دارای ویژگی هایی است که قفل می باشند، و هر چه بیشتر از آن استفاده کنید، برای شما باز می شوند. شما برای بازدید از اماکن معینی مدال دریافت می کنید. برای مثال: اگر سوار قایق شوید، پیغام “I’m on the boat” را دریافت می کنید. اگر شما یک بازدید کننده فعال در فور اسکوئر و یک مکان خاص باشد، به “شهردار” (mayor) تبدیل می گردید و به پاس وفاداری تان پاداش دریافت می کنید.

نائورو کشور چاق ترین افراد جهان
ادامه مطلب

در واقع فور اسکوئر دنیا را به یک دهکده مجازی تبدیل کرده است و همه آن را در یک چهار ضلعی قرار داده است که می توانید در گوشه گوشه آن جستجو کنید.

نظرات کاربران