هتل های شناور

لوکس ترین هتل های شناور دنیا

کل : 3

میانگین : 3.67

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۹ اسفند ۱۳۹۶

لوکس ترین هتل های شناور دنیا را می شناسید؟

هتل های شناور یکی از منحصر به فردترین اقامتگاه های دنیا هستند. کشتی های کروز به خاطر کثیف کردن اقیانوس ها و استفاده از گازهای دیزلی برای سیاره ما مزیت خوشایندی ندارند. اما داستان هتل های شناور کاملا فرق می کند. این اقامتگاه ها نیمی هتل و نیمی کشتی هستند که بین آسمان و دریا قرار گرفته اند. هتل های شناور بهترین مکان های گردشگری را ارائه می دهند و مهمانان می توانند از دیدن مناظر خیره کننده طبیعت لذت ببرند. در این مطلب برخی از زیباترین هتل های شناور در آبهای اروپا و جنگل های آسیا را برایتان انتخاب کردیم.

با سفرمی همراه باشید…

1. هتل های شناور صربستان

(Catamarans in Serbia)

هتل های شناور

شرکت سالت اند واتر (Salt & Water) در صربستان برای ترویج گردشگری تعدادی هتل شناور روی آب ساخته است. این واحدهای شیک، اخیرا برنده جایزه طراحی ” Yacht Design Award” شده اند. ساختار هتل شامل یک واحد مرکزی شناور است که به وسیله شبکه ای از اسکله ها به 12 کابین متصل می شود.

هتل های شناور

هر یک از کابین های شناور به اندازه 4 نفر ظرفیت دارند و دارای یک سالن پذیرایی، یک نمایشگاه کوچک و حمام می باشند. کابین ها به راحتی از اسکله جدا می شوند و بر روی آب حرکت می کنند.

هتل های شناور

این مهمانان هستند که باید تصمیم بگیرند کجا می خواهند کل روزشان را سپری کنند.

2. خانه های شناور در کامبوج

(Floating Lodges in Cambodia)

هتل های شناور

این خانه های شناور در میان 4 رودخانه جادویی در کوه های کارداموم (Cardamom) واقع شده اند. خانه های شناور کامبوج یک اقامتگاه لوکس سازگار با محیط زیست است.

هتل هلیا مشهد
ادامه مطلب

هتل های شناور

افرادی که عاشق حیات وحش هستند از این محیط لذت خواهند برد. در این جنگل گرمسیری بیش از صد گونه پستاندار و دیگر گونه های در حال انقراض حیوانات وجود دارند. عطر گل های نادر ارکیده و یاسمن خوشبو فضا را پر می کند.

3. پونتا کارکل آکوآ، پاناما

(Punta Caracol Acqua Lodge in Panama)

هتل های شناور

اگر از آب های گرم دریای کارائیب لذت می برید؟ پس این سواحل مرجانی طویل برایتان ستودنی خواهند بود. پونتا کاراکل با استفاده از شیوه های سنتی ساخته شده اند. هر یک از این نُه کابین منحصر به فرد بر روی پایه های چوبی ساخته شده است.

هتل های شناور

این خانه های زیبا با پوشش برگ درختان نخل آراسته شده و دارای یک تراس اختصاصی می باشد. مهمانان می توانند با ایستادن در تراس از چشم اندازهای اطراف نهایت لذت را ببرند. از غروب های خیره کننده تا تماشای آب های کریستالی.

هتل های شناور

کابین های شناور از خاک رس، برگ، بامبو، نیشکر و چوب درختان جنگل های بومی ساخته شده اند و هیچ آسیبی به محیط زیست نمی رساند. حتی برای برق کابین از صفحات خورشیدی استفاده می کنند.

4. آکومکونگ در ویتنام

(Aqua Mekong in Vietnam)

هنل های شناور

این هتل پنج ستاره با استفاده از مواد ماندگار محلی ساخته شده است. 20 سوئیت سازگار با محیط زیست به سبک سنتی و معاصر آسیایی تزئین شده اند. هر یک از کابین ها دارای پنجره های قدی هستند و مسافران به راحتی می توانند در تخت خوابشان دراز بکشند و مناظر رویایی اطرافشان را هم تماشا کنند.

هتل های شناور

یک استخر آبگرم بزرگ، اتاق نهارخوری، کتابخانه، سکوی بازدید و یک استخر مجلل در این هتل شناور موجود است که تا 40 نفر ظرفیت دارد.

ساحل حَمَد؛ علامت میلیاردرها بر روی زمین
ادامه مطلب

هتل های شناور

فن آوری های ناوبری مدرن و بالاترین استانداردهای کشتی کروز سفری راحت و امن را تضمین می کنند. همچنین، امکان بازدید از صومعه ها و روستاهای بامبو که تنها از طریق قایق قابل دسترسی هستند نیز فراهم است.

5. هتل شناور زامبزی کوئین، آفریقا

(Zambezi Queen in Africa)

هتل های شناور

این هتل شناور ملکه آفریقای جنوبی است. زامبزی کوئین در کنار رودخانه بزرگ چوبی (Chobe River) واقع شده و دارای امکانات منحصر به فردی می باشد.

هتل های شناور

این هتل دارای 14 سوئیت با تهویه مطبوع، یک بالکن اختصاصی و … می باشد.

هتل های شناور

قدمت زامبزی کوئین به اوایل دهه 90 باز می گردد. این هتل در ابتدا قایقی برای جا به جایی مسافران در این منطقه زیبا به شمار می رفت؛ اما بعد از اینکه قایق کهنه و فرسوده شد، این تجربه نیز به دست فرموشی سپرده شد.

هتل های شناور

سرانجام در سال 2008 یک شرکت طراحی پیش قدم شد تا قایق را بازسازی کند؛

هتل های شناور

اما با طراحی داخلی شیک و متفاوت. همزمان با اقامت در این هتل شناور مهمانان می توانند از مشاهده غروب آفتاب و حیوانات که در محیط اطراف به چشم می خورند، لذت ببرند.

 

نظرات کاربران