هواپیماهای خصوصی

ثروتمندان کجا پرواز می کنند؟

کل : 16

میانگین : 2.69

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

ثروتمندان و صاحبین هواپیماهای خصوصی کجا پرواز می کنند؟

ثروتمندان کجا پرواز می کنند؟ مسیرهای پروازی هواپیماهای خصوصی را می شناسید؟ اصلا چرا ثروتمندان ترجیح می دهند با هواپیماهای خصوصی شان پرواز کنند؟ این افراد چه کسانی هستند که در مسیرهای هوایی اختصاصی خودشان رفت و آمد می کنند؟ از کجا پرواز می کنند و به کجا فرود می آیند؟ آیا این سوالات ذهن شما را هم درگیر کرده است؟ پس در ادامه مطلب با سفرمی همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

هواپیماهای خصوصی

چرا ثروتمندان ترجیح می دهند به جای ایرلاین ها با هواپیماهای شخصی خودشان پرواز کنند؟

جواب ساده ای دارد. بخاطر “ارزش پولی زمان”…

شهرهای 24 ساعته

خودتان را جای یک فرد ثروتمند بگذارید. تصور کنید که می خواهید از نیویورک به لس آنجلس بروید و بازگردید. شما باید 6 صبح سوار یکی از پروازهای فرودگاه “جان اف کِنِدی” (John F. Kennedy International Airport) شوید تا 6 ساعت بعد به لس آنجلس برسید. در این صورت با 3 ساعت اختلاف زمانی، 9 صبح به وقت لس آنجلس به مقصد خواهید رسید.

فرودگاه بین المللی جان اف کندی

اما برای رسیدن به فرودگاه JFK و با وجود ترافیک باید یک ساعت رانندگی کنید تا به آنجا برسید. بعد باید 1 ساعت را در گیت امنیت سپری کنید و یک ساعت هم در گیت پرواز منتظر هواپیما باشید. در این صورت باید 3 ساعت قبل آماده شوید. بعد 6 ساعت را در پرواز بگذرانید و پس از رسیدن هم حداقل 2 ساعت طول می کشد تا به مقصد اصلی تان برسید. برای این مسیر باید 11 ساعت از وقت با ارزشتان را صرف کنید.

هواپیماهای خصوصی

یعنی اگر جلسه کاری شما تا ساعت 6 بعد از ظهر تمام شود، اما پرواز برگشت شما ساعت 11 شب باشد، پس بازهم باید 4 ساعت معطل شوید. اگر پروازتان غیر مستقیم باشد، مجبور می شوید 2 ساعت دیگر هم به این زمان اضافه کنید. در این صورت اگر خیلی خوش شانس باشید، 8 صبح فردا در فرودگاه JFK خواهید بود و احتمالا 10 صبح به خانه می رسید. یعنی سفر کوتاه شما از ساعت 3 بامداد سه شنبه تا 10 صبح چهارشنبه طول کشیده است که در مجموع 31 ساعت می شود.

آیا از اهمیت سفر در سلامت روان اطلاع دارید؟
ادامه مطلب

اما با وجود ثروتی که دارید، راه بهتری هم وجود دارد…

هواپیماهای خصوصی

فرودگاه خصوصی تنها 30 دقیقه با منزل شما فاصله دارد. زمان انتظار قبل از پروازتان هم 30 دقیقه است. یعنی اگر بخواهید 6 صبح پرواز کنید، باید 5 صبح از خانه راه بیفید نه 3 بامداد. فرض کنید جلسه شما تا عصر هم طول می کشد. بلافاصله بعد از جلسه با یک تلفن مقدمات پرواز را حاضر می کنید و 5 بعد از ظهر در آسمان خواهید بود. شما تا 1 بامداد به خانه می رسید. این سفر با هواپیمای شخصی از 5 صبح سه شنبه تا 1 بامداد چهارشنبه طول کشیده است که در مجموع 20 ساعت وقت صرف کرده و 11 ساعت در زمانتان صرفه جویی کرده اید.

هواپیماهای خصوصی

از آنجایی که شما یک فرد ثروتمند هستید، زمان شما ارزش پولی دارد. برای مثال: اگر ارزش پولی زمان شما در هر ساعت 2000 دلار باشد، پس شما در 11 ساعت 22000 دلار صرفه جویی کرده اید. این یک داستان خیالی نیست؛ بلکه گوشه ای از دغدغه های عادی زندگی ثروتمندان می باشد که همین لحظه در گوشه ای از جهان، در حال رخ دادن است.

ثروتمندان کجا پرواز می کنند؟

پر رفت و آمدترین مسیرهای پروازی هواپیماهای خصوصی

هواپیماهای خصوصی

هیچ خبری از گریه بچه، فضای کم برای نشستن و محدودیت زمانی و مکانی پرواز نیست. بله، پرواز با هواپیمای خصوصی یک امتیاز منحصر به فرد است که برای خیلی از ما در حد یک رویاست. اما نه برای ثروتمندان که به دنبال تجربیات لوکس هستند.

]واپیماهای خصوصی

اگر کل نقشه دنیا را برای سفر کردن در دستانتان داشته باشید، با هواپیمای شخصی تان به کجا پرواز می کنید؟ اگر می خواهید بدانید که ثروتمندان چه انتخاب هایی دارند و با مسیرهای پروازی که به سرعت در حال توسعه هستند آشنا شوید، به فهرست های زیر نگاهی بیاندازید:

مجلل ترین آشیانه های هواپیما که هوش از سرتان خواهند برد
ادامه مطلب

هواپیماهای خصوصی

برترین مسیرهای پروازی در جهان

1. مسکو به نیس/ کوت دازور فرانسه

2. میامی به نیویورک

3. نیویورک به لس آنجلس

4. نیویورک به وست پام بیچ، فلوریدا

5. لندن به نیویورک

6. لندن به نیس/کوت دازور فرانسه

7. شیکاگو به نیویورک

8. هیوستون به نیویورک

9. وست پام بیچ به نیویورک

9 مسیر پروازی که به سرعت در حال توسعه هستند:

هواپیماهای خصوصی

1. نیس/کوت دازور به نیویورک

2. مایکتیا، ونزوئلا به میامی

3. دبی به لندن

4. پیتسبرگ به نیویورک

5. هیوستون به وست پام بیچ

6. هیوستون به میدلند، تگزاس

7. لاگوس به لندن

8. آستین، تگزاس به هیوستون

9. هیوستون به واشنگتون دی سی

هواپیماهای خصوصی

شاید برای بسیاری تعجب آور باشد که محبوب ترین مسیر پروازی هواپیماهای خصوصی “مسکو به نیس فرانسه” می باشد. این واقعیت اهمیت مداوم ثروت روسیه در بازارهای اروپا را به رخ می کشد. دومین مسیر پروازی خصوصی “میامی به نیویورک” است و بیانگر این امر می باشد که ایالات متحده آمریکا به عنوان “مهم ترین بازار هواپیماهای خصوصی در جهان” همچنان پابرجاست.

هواپیماهای خصوصی

هنگامی که نگاهی به سریع ترین مسیرهای پروازی رو به رشد بیاندازیم، می توانیم شاهد ظهور بازارهای بین المللی مانند مایکتیا، ونزوئلا و دبی باشیم. هرچند که در صدر این لیست مسیر نیس به فرانسه عرض اندام می نماید. همچنین، با توجه به تعداد دفعاتی که نام نیویورک در این فهرست آورده شده است، متوجه می شویم که این شهر به عنوان محبوب ترین مقصد انتخابی برای ثروتمندان و هواپیماهای خصوصی در سراسر جهان مطرح می باشد.

مالکین هواپیماهای خصوصی، چه کسانی و صاحبین چه مشاغلی هستند؟

هواپیماهای خصوصی

بر طبق آمار، تقریبا 80 درصد از این مسافران لوکس پسند مرد هستند و در رده سنی بین 40 تا 55 سال قرار دارند. همچنین، تحقیقات صورت گرفته حاکی از آن است که ثروت این افراد از طریق مشاغل پولسازی نظیر صنایع نفت و گاز و تکنولوژی به دست آمده است. با این تفاسیر، اگر می خواهید به هواپیمای خصوصی تان نزدیک تر شوید بهتر است همین حالا تغییری در حرفه و تجارت خود اعمال کنید.

۳۱ مه؛ روز جهانی مهماندار هواپیما
ادامه مطلب

با خرید بلیط هواپیما  از سفرمی و رزرو هتل ارزان قیمت، سفری ایده آل را تجربه کنید.

نظرات کاربران