گردشگری ایران - باغ های ایرانی - سفر هلدینگ گردشگری ایتالیا به ایران - آیین های سنتی ایران - فرهنگ ایران

دلایل سفر ۱۰ هلدینگ گردشگری ایتالیا به ایران

کل : 1

میانگین : 5

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۵

دلایل سفر ۱۰ هلدینگ گردشگری ایتالیا به ایران

گروهی از مدیران هلدینگ های گردشگری ایتالیا در ماه رمضان و همزمان با آغاز تابستان به ایران آمده اند و قرار است در سفری یک هفته ای با جاذبه ها، فرهنگ و آیین های سنتی ایران آشنا شوند.

از دلایل سفر این گروه ایتالیایی به ایران در ماه رمضان و آغاز فصل گرما، کسب تجربه های جدید و آشنایی با ظرفیت ها و آیین های مذهبی است.

آنها تصمیم دارند پس از ارزیابی شرایط، تغییراتی در فصل سفر گردشگران ایتالیایی به ایران و روال همیشگی اعمال کنند تا برنامه زمانی تورهای ایران از حالت یکنواخت خارج شود. در همین حال انگیزه دیگری که این ۱۰ هلدینگ اثرگذار در صنعت گردشگری ایتالیا را راهی این سفر کرده، است.

سال گذشته طراحی غرفه کشورمان در نمایشگاه ITB میلان بر گرفته از باغ ایرانی بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت. حالا این گروه به ایران آمده است تا از نزدیک شاهد معماری باغ ایرانی باشد که در فهرست جهانی یونسکو نیز ثبت شده است. در زیرمجموعه هریک از گروه هلدینگ های گردشگری ایتالیا، چند صد آژانس مسافرتی فعالیت می کنند. با توجه به اینکه این هلدینگ ها از شهرهای مختلف شمال ایتالیا به مرکزیت میلان هستند و زیرمجموعه وسیعی دارند، آشنایی آنها با ایران می تواند روی قشر گسترده ای از جمعیت ایتالیا اثر بگذارد.

آنها در این سفر از موزه های ایران باستان و جواهرات و همچنین کاخ موزه های گلستان و نیاوران بازدید کردند و برای دیدن حافظیه، سعدیه، تخت جمشید و پاسارگاد نیز راهی شیراز شدند. این مدیران همچنین به اصفهان خواهند رفت و از باغ فین کاشان که یکی از مهم ترین عوامل جذب آنها به ایران بوده، به همراه میدان نقش جهان بازدید می کنند و در پایان دیداری از قم خواهند داشت.

پر بازدید ترین مقاصد سفر در سال 2017
ادامه مطلب

نظرات کاربران

  1. خیلی مفید بود، لکچر داشتم بهم کمک کرد