5 نشانه ی اعتیاد به سفر

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

5 نشانه ی اعتیاد به سفر

علائمی که نشان می دهند اعتیاد به سفر دارید

اعتیاد به سفر | خیلی از افراد عاشق سفر کردن هستند اما بعضی ها عطشی خاموش نشدنی برای سفر کردن دارند. آنها سفر می کنند چون باید سفر کنند و در حقیقت این دسته افراد اعتیاد به سفر دارند.

در ادامه ۵ مورد نشانه های اعتیاد به سفر و ویژگی های برجسته افرادی که به سفر کردن عادت کرده اند را بررسی می کنیم. با سفرمی همراه باشید.

5 نشانه ی اعتیاد به سفر

 

گذرنامه برای افرادی که اعتیاد به سفر دارند بسیار مقدس است

افرادی که به سفر کردن عادت کرده اند و در واقع اعتیاد به سفر دارند، گذرنامه خود را کاملا منحصر بفرد می دانند و مانند یک گنج برای آن احترام قائل هستند. «قسمت ویزا» که تمام کشورهای بازدید شده را نشان می دهد؛ پاسپورت افرادی که اعتیاد به سفر دارند را تبدیل به یک سند مقدس می کند. این دسته از مسافران با ذوق، عاشق گذرنامه ی خود هستند و در نشان دادن آن به افرادی که علاقمند هستند درنگ نمی کنند. می توان گفت این مورد یکی از نشانه های افرادی است که اعتیاد به سفر دارند.

گذرنامه - پاسپورت - افرادی که اعتیاد به سفر داند

 

کلکسیون سکه

تمام افرادی که به سفر کردن عادت دارند، در میان سوغاتی های خود جعبه ی بزرگی در خانه دارند که حاوی حداقل ۳ کیلو سکه می باشد؛ این سکه ها ارز رایج کشورهای مختلف هستند و هر کدام یادآور یک سفر خارق العاده به نقطه ای از دنیا می باشند. این سکه ها گاهی اوقات برایشان نقش نوستالژی را بازی می کنند و گاهی اوقات فکر می کنند که پول خود را بابت این سکه ها هدر داده اند و می خواهند آنها را به صرافی ها بفروشند.

نکات مهم آمادگی برای سفر ؛ بستن چمدان متناسب با شرایط سفر
ادامه مطلب

کلکسیون سکه - نشانه های اعتیاد به سفر

 

افرادی که اعتیاد به سفر دارند قوانین ایرلاین ها را بخوبی می دانند

مسافران پر اشتیاق و دارای اعتیاد به سفر از مقدار بار مجاز در ایرلاین های کم هزینه و لیست مایعات و موارد ممنوعه در پرواز کاملا اطلاع دارند. بنابراین تمام قوانین را به خوبی رعایت می کنند.

قوانین ایرلاین ها و فرودگا ها

 

همیشه یک کوله پشتی آماده دارند

افرادی که به سفر کردن عادت دارند زندگی خود را در یک کوله پشتی جای می دهند. درون کوله پشتی تمام اقلام ضروری مثل هدفون، آداپتور، باطری اضافه گوشی، یک کیسه توالت کوچک و تمام محصولاتی که در اندازه کوچک موجود هستند، ماسک خواب و یک ترازوی دیجیتال برای وزن کردن کوله پشتی (خصوصا زمان بازگشت)، عینک آفتابی و …. وجود دارد. علی رغم راحتی استفاده از کتاب های دیجیتال، مسافران پر اشتیاق با در دست گرفتن یک کتاب راهنما حس بسیار خوشایند تری دارند.

نشانه های عادت به سفر

 

این افراد همیشه آماده سفر هستند

معمولا همه ی افراد زمان بازگشت از تعطیلات دلتنگ خانه هستند؛ اما افرادیکه به سفر اعتیاد دارند بخاطر پایان سفر و ماجراجویی ناراحت می شوند. افرادی که اعتیاد به سفر دارند سریع تقویم را چک می کنند تا نزدیک ترین تاریخ را برای سفر بعدی خود و کشف مقاصد جدید، تجربه های جدید و لذت بردن از ماجراجویی پیدا کنند.

اعتیاد به سفر - آماده ی سفر

نظرات کاربران