اطلاعات پایه ای در خصوص محل های اقامت در آلمان

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: شنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۶

محل های اقامت در آلمان

هتل ها

در زمینه ی انتخاب هتل در آلمان دست تان بسیار باز است. نظر آژانس مسافرتی تان را نیز در مورد هتل جویا شوید. در کنار یکسری از هتل های زنجیره ای مجلل که پذیرای مسافران تجاری هستند، مسافرخانه ها (Gasthof)، پانسیون ها و هتل های گارنی (Hotels garni) ( تقریبا همیشه) وجود دارند که به دلیل نداشتن تسهیلات رستوران/ سالن استراحت معمول، گزینه های ارزان تری هستند. هرکجا که بخواهید بمانید، بیش از حد قابل قبول، تمیز و کارآمدند و البته هریک (به استثنای ارزان ترین مکان ها) اتاقی با امکانات سرویس بهداشتی جدا و همچنین یک تلویزیون ارائه می دهند.

هتل های آلمان

رتبه بندی

DEHOGA (http://www.hotelsterne.de/en) رتبه بندی هتل ها در آلمان را با رتبه بندی معمول 1 تا 5 ستاره انجام می دهد. این برنامه توسط سازمان DEHOGA، داوطلبانه انجام می شود. با این وجود از زمان تاسیس آن در سال 1996 تا کنون، بیش از 8000 هتل را به طور مرتب ارزیابی کرده است.

رتبه بندی هتل ها در آلمان

محل خواب و صبحانه

انواع متفاوت هتل ها به طور کلی اقامت همراه با صبحانه (B&B) ارائه می دهند. اقامت در مزرعه ها شاید قابل توجه ترین این موارد باشند. زیرا به طور معمول نوع زندگی روستایی را ارائه می دهند و در بسیاری از موارد فرصت امتحان کردن محصولات محلی را هم فراهم می کنند. رسیدن به سرویس حمل و نقل عمومی از بسیاری از این مزارع، اگرچه غیرممکن نیست، اما سخت است. همچنین خوب است از پانسیون های آلمان هم بدانید که از مهمان خانه های استاندارد گرفته تا اقامت اشتراکی در یک آپارتمان شهری را امکان پذیر ساخته اند. این مکان های اقامت از نظر کیفیت با یکدیگر بسیار فرق دارند، اما تقریبا در تمام آنها حداقل می توانید مطمئن باشید که سرویس دهی شان اندازه ی یک هتل زنجیره ای شخصی است. یک مسافرخانه (Gasthof) یا Gaststatte، انتخاب مشابه ای است و اغلب در مناطق روستایی پیدا می شود و به طور کلی به شکل چند اتاق در طبقه فوقانی یک رستوران است. در تمام مثال های فوق، صبحانه معمولا به شکل استاندارد آن در اختیارتان قرار می گیرد.

آشنایی با سیستم نمایشگر اطلاعات پرواز فرودگاه
ادامه مطلب

وب سایت http://www.bauernhofurlaub.de/، درمورد امکانات تعطیلات در مزارع سراسر آلمان، اطلاعاتی به زبان انگلیسی در اختیارتان می گذارد. می توان از طریق این سایت، کتابچه های راهنما و فهرست راهنماهای اماکن اقامتی سفارش داد.

چادر زدن

امکان چادر زدن در آلمان به طور کلی از آوریل تا اکتبر فراهم است. اما برخی از آنها عمدتا در نواحی مختص ورزش های زمستانی، در کل سال پابرجا می باشند. به طور معمول امکان رزرو از قبل جا در مناطق مختص چادر زدن وجود ندارد. از دفتر گردشگری ملی آلمان می توان نقشه/ فولدر رایگان حاوی جزئیات مکان های منتخب برپایی چادر را تهیه کرد. باشگاه کمپینگ آلمان راهنمای بهترین مکان های چادر زدن در آلمان را منتشر می کند. مسلما از نظر این نوع مکان ها کمبودی نیست- بیش از 2500 مکان دولتی در سراسر کشور آلمان، که معمولا در نواحی خوش منظره هستند، وجود دارد. این مکان ها همیشه به خوبی نگهداری می شوند.

دیگر مکان های اقامتی

در این کشور حدود 500 مکان اقامتی شبانه روزی جوانان وجود دارد. تعداد زیاد این شبانه روزی ها به این دلیل است که اولین شبانه روزی های دایمی دنیا، اوائل سده 1900، در آلمان ایجاد شد. بهترین منبع برای کسب اطلاعات در مورد این شبانه روزی ها، انجمن شبانه روزی جوانان آلمان (http://www.jugendherberge.de/en) است، که در مورد هر یک از اقامت گاه های شبانه روزی ها، اطلاعات دقیقی به شما می دهد. این اقامت گاه های شبانه روزی از نظر اندازه و سبک ساختمان متفاوت هستند اما همه ی آنها در سراسر کشور، اقامتگاه های مناسب از نظر هزینه محسوب می شوند. وقت گذاشتن برای جستجوی اقامت گاه های شبانه روزی خاص، که برخی ویژه اقامت سازگار با محیط زیست و برخی ویژه زندگی اقامت خانوادگی و غیره هستند، ارزشمند است.

شهر دیژون فرانسه را می شناسید؟
ادامه مطلب

در تعطیلاتی که تهیه تمام امکانات از جمله تهیه غذا بر عهده ی خودتان است، می توانید از سفر دریایی به آلمان یا دیگر روش ها و محل های اقامتی در مکان تفریحی بهره مند شوید. محل های اقامتی نیز از خانه ای در مزرعه گرفته تا یک قصر در اختیارتان خواهد بود. جزئیات را می توانید از دفتر گردشگری ملی آلمان جویا شوید.

نظرات کاربران