برلین آلمان

با مراکز خرید برلین آشنا شوید!

کل : 6

میانگین : 4.33

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

بعد از تماشای شهر برلین، نوبت به مراکز خرید برلین می رسد. برلین، بزرگترین شهر در کشور آلمان است که از لحاظ جمعیت و مساحت، رتبه یک کشور آلمان را دارد. برلین پایتخت کشور آلمان است و از نظر امکانات زندگی، در سطح بالایی قرار دارد. مراکز خرید برلین هم از بهترین مکان های خرید در آلمان است که کالاهای آن، رنج قیمتی متنوعی دارد و برای همه اقشار جامعه، مناسب است. این شهر به عنوان پایتخت آلمان یکی از مهم ترین فرودگاه را در خود جای داده است.

فرودگاه تگل برلین چهارمین فرودگاه شلوغ آلمان است. سالانه بخش عمده ای از مسافران آلمان بلیط هواپیما را به مقصد این فرودگاه می گیرند. فرودگاه از مرکز شهر فاصله ای 20 کیلومتری دارد. این فاصله را می توانید با قطار یا اتوبوس طی کنید. البته گفته می شود این فرودگاه به زودی بسته می شود و به جای آن فرودگاه جدید برلین با سال ها تاخیر افتتاح می گردد.

خرید غالبا نوعی سرگرمی و تفریح نیز به حساب می آید. بسیاری از مردم از دیدن مغازه ها و پاساژ گردی لذت می برند. بنابراین می توان گفت مراکز خرید نیز بخشی از جاذبه های گردشگری برلین به حساب می آیند.

مرکز خرید الکسا Alexa

لذت خرید از فروشگاه های برند را در مرکز خرید الکسا تجربه کنید. مرکز خرید الکسا، معروف ترین مرکز خرید برلین است که با مساحت 56000 متر مربعی اش، بیش از 180 فروشگاه از برندهای مطرح دنیا را در خود جای داده است. در این مرکز خرید، می توانید برندهای زارا، تامی هیلفیگر، ادکا، اچ اند ام و اسپیریت و ده ها برند مطرح دیگر را ببینید. علاوه بر این، می توانید در فوت کورت اختصاصی این مرکز خرید بنشینید و از 17 رستورانی که دراین مجموعه با خوراکی های متنوع، میزبانی می کنند، استفاده کنید.

کشورهای بدون فرودگاه دنیا را بشناسید
ادامه مطلب

مرکز خرید الکسا Alexa

مرکز خرید کورفورستندام (Kurfurstendamm)

در خیابان کورفوستندام که در غرب برلین قرار گرفته است، مرکز خریدی را می بینید که بیشتر آلمانی ها، به علت مناسب بودن قیمت آن ها، پا به این فروشگاه ها می گذارند. در کورفورستندام فروشگاه های زنجیره ای kaDeWe، پیک و کلاپنبرگ قرار گرفته است که از عمده دلایل شهرت این مرکز خرید است. در مرکز خرید کورفورستندام برلین، بیش از 100 فروشگاه معتبر از پوشاک و لوازم آرایشی قرار گرفته که این مکان را، به بهشتی برای خرید بانوان تبدیل کرده است.

مرکز خرید کورفورستندام (Kurfurstendamm)

مرکز خرید برلین

مرکز خرید برلین، از مراکز خرید لوکس و جدید این شهر است که در نزدیکی میدان پوتسدام پلاس واقع شده است. در سال 2004 مرکز خرید برلین با بیش از 270 فروشگاه از برندهای مطرح، بازگشایی شد و امروزه، یکی از محبوب ترین بازارهای خرید در آلمان است. با این که فروشگاه های بسیاری در این مرکز خرید وجود دارد اما هنوز هم بخش هایی از آن خالی است. عمده افرادی که از این مرکز خرید بازدید می کنند، برای صرف غذایی خوشمزه در فودکورت این مرکز اقدام می کنند. مرکز خرید برلین، بزرگترین فودکورت را در بین مراکز خرید برلین دارد. در این مرکز خرید، مجموعه ای از سنگ هایی که یادبودی از هولوکاست است، قرار گرفته است که تماشای آن ها هم جالب توجه است.

مرکز خرید برلین

هکشر مارکت (Hackescher Markt)

در این منطقه، فروشگاه های بسیاری را می بینید که برخلاف فروشگاه های دیگر که کالاهای لوکس و گران بها دارد، از کالاهایی با قیمت مناسب و به نسبت کیفیت بالایی برخوردار است. در این مرکز خرید، می توانید در کنار کالاهای غیر برند، از برندهای مطرحی همچون دیزل، آدیداس و پپه جینز خریداری کنید. این مرکز خرید بیشتر برای دانشجویان و جوانان مناسب است و قیمت های معقولی دارد. در کنار خرید از این مرکز خرید برلین، از غذاهای خوشمزه ای که در خیابان های اطراف این مجموعه قرار گرفته است حتما استفاده کنید.

چه رازی در پرچم کشورهای جهان نهفته است؟
ادامه مطلب

هکشر مارکت (Hackescher Markt)

مرکز خرید فریدریک ‌استراسه (Friedrichstrasse)

از دید گردشگران این مرکز خرید، بهترین مرکز خرید در برلین است که علاوه بر قدمت و تاریخ بالایی که دارد، برندهای مطرحی همچون گوچی، هوگو باس و زارا و … در آن حضور دارند. حتی اگر خرید از این مجموعه بزرگ برایتان دشوار است و قیمت اجناس آن بالاتر از حد تصورتان است، باز هم به دیدن این مرکز خرید بروید. تماشای نمایشگاه های اتومبیل لوکسی که در این مرکز خرید قرار گرفته است خالی از لطف نیست.

مرکز_خرید_فریدریک_‌استراسه_Friedrichstrasse

نظرات کاربران