69229

بهترین ایرلاین های سال 2017

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۸ دی ۱۳۹۵

معرفی بهترین ایرلاین های سال 2017

در این مطلب بهترین ایرلاین های دنیا که توسط (AirlineRatings.com) انتخاب شده اند، به خاطر عالی ترین نکات و خدماتی که ارائه می دهند، معرفی شده اند. با سفرمی همراه باشید:

“AirlineRatings.com” یک سایت معتبر از سیستم بازرسی و رتبه بندی خطوط هوایی می باشد که در سطح جهانی فعال است و از نظر گزینه های مختلف نظیر: بهترین، بدترین، امن ترین، نا امن ترین و بسیاری از موارد دیگر خطوط هوایی کل دنیا را مورد بررسی قرار داده و رتبه بندی می کند.

در ابتدا به اولین و برترین ایرلاین دنیا در سال 2017 می پردازیم:

موفق ترین ایرلاین سال 2017:

1.ایرلاین نیوزیلند (New Zealand)

ZKNZEFIRSTLOOK (1)

ایرلاین نیوزیلند برای چهارمین سال پیاپی مقام اولین و بهترین ایرلاین سال را از (AirlineRatings.com) دریافت کرده است.

همچنین جفری توماس سردبیر این سایت اظهار داشت: ایرلاین کی وی (kiwi) در آخر برطبق تمامی بازرسی ها و ممیزی های به عمل آمده به اولین هواپیمایی دنیا تبدیل شد.

2.ویرجین استرالیا و ویرجین آتلانتیک (Virgin Australia and Virgin Atlantic)

Virgin_atlantic_b747-400_g-vgal_manchester_arp

ایرلاین مذکور از نظر بهترین خدمه ی کابین انتخاب شده است:

ایرلاین ویرجین استرالیا و ویرجین آتلانتیک که در سال 2016 به خاطر بهترین خدمه ی کابین انتخاب شده بود، در سال 2017 نیز از طرف (AirlineRatings.com) به عنوان بهترین معیار از آنچه خدمه ی یک کابین هواپیما باید انجام دهند مورد ستایش قرار گرفته است.

3.ویرجین استرالیا (Virgin Australia)

virgin

ایرلاین مذکور به دلیل داشتن بهترین هواپیماهای کلاس تجاری انتخاب شده است:

در سال 2017 به ایرلاین ویرجین استرالیا جایزه ی بهترین کلاس تجاری از سوی (AirlineRatings.com) اهدا شد. نام این هواپیمایی به جای خطوط هوایی سنگاپور در صدر لیست قرار گرفته است.

4.اتحاد ایرویز (Etihad Airways)

etehad

ایرلاین مذکور به دلیل ارائه ی بهترین پرواز فرست کلاس (First Class) و ارائه ی بهترین خدمات در مسیرهای طولانی انتخاب شده است.

ارائه ی حق بیمه از سوی این ایرلاین موجب گشته که این هواپیمایی تازه وارد به یک قطب اصلی در صنعت هواپیمایی بدل گردد. هواپیمایی اتحاد بخاطر ارائه ی بهترین پرواز فرست کلاس و سرویس دهی عالی در طول مسافت های طولانی به عنوان بهترین ایرلاین در خاورمیانه و قاره ی آفریقا توسط ( AirlineRatings.com) انتخاب شده است.

5.هواپیمایی امارات (Emirates Airlines)

emirates_2

ایرلاین مذکور به دلیل ارائه ی بهترین سرگرمی در پرواز انتخاب شده است:

هواپیمایی امارات که چندی پیش گوی سبقت را از هواپیمایی سنگاپور ربوده بود، اکنون نیز به خاطر ارائه ی بهترین سرگرمی در پرواز از سوی (AirlineRatings.com) انتخاب شده است.

6.هواپیمایی کوانتاس (Qantas)

Qantas-new-logo

ایرلاین مذکور به دلیل بهترین پروازهای داخلی انتخاب شده است:

هواپیمایی کوانتاس در یک سال به سه برد متوالی دست یافته، اکنون جایگاه بهترین سرویس دهی پروازهای داخلی را نیز از آن خود ساخته است. از دیگر افتخارات این هواپیمایی برخورداری از بهترین سالن های استراحت می باشد. از زمانی که چند دهه ی قبل این هواپیمایی با نصب کردن دوش در اتاق هایش به یکی از پیشروان صنعت هواپیمایی تبدیل شده بود، اکنون به خاطر دسترسی به اینترنت با پهنه ی باند قوی از طرف(AirlineRatings.com) مورد ستایش قرار گرفته است. چراکه دیگر خطوط هوایی از این مزیت معمولا به ندرت برخوردار می گردند. از دیگر ویژگی هایی که این ایرلاین فوق العاده به آن می بالد و به خاطرش موفق به کسب جایزه شده بهترین پذیرایی در طول پرواز می باشد. کوانتاس برای سال سوم در ردیف اول بهترین پذیرایی در هواپیما قرا گرفته است. حتی در پروازهای اقتصادی این ایرلاین چهار وعده ی غذایی اصلی ارائه می شود و مشتری ها می توانند پیش از پرواز به صورت آنلاین غذایشان را سفارش دهند.

7.ایرلاین دلتا (Delta Airlines)

delta

این ایرلاین به خاطر بهترین پروازهای طولانی انتخاب شده است:

ایرلاین دلتا به خاطر ارائه ی پروازهای طولانی به مقام اول دست یافته و در صدر لیست بهترین خطوط هوایی آمریکا قرار گرفته است. جفری توماس سردبیر سایت (AirlineRatings.com) خاطر نشان کرد: هواپیمایی دلتا با برخورداری از هواپیماهای تازه نفس و ارائه ی کالاها و خدمات در پرواز به یک قدرت بزرگ در پروازهای بین المللی تبدیل شده و با یک انرژی جدید رو به جلو گام برمی دارد.

8.هواپیمایی سنگاپور (Singapore Airlines)

singapoor

این ایرلاین به خاطر ارائه ی بهترین پروازهای طولانی انتخاب شده است:

خطوط هوایی سنگاپور بهترین ایرلاین در پیمودن مسافت های طولانی در آسیا نام گرفته و از سوی (AirlineRatings.com) برگزیده شده است. این هواپیمایی همیشه به حرف مشتریانش گوش کرده و در صدد جلب رضایت آنها برآمده و این ویژگی را بارها و بارها نشان داده است. همچنین هواپیمایی اسکوت (scoot) از خطوط هوایی سنگاپور از نظر ارزش و امنیت در کم هزینه ترین شرکت هواپیمایی در آسیا مورد ستایش قرار گرفته و جایزه دریافت کرده است.

9.خطوط هواپیمایی بریتانیا (British Airways)

Get-Extra-Points-this-NYE-by-flying-British-Airways

خطوط هواپیمایی بریتانیا، حامل پرچم بریتانیا، در لیست بهترین ایرلاین های دنیا که توسط (AirlineRatings.com) ترتیب داده شده، در میان 10 ایرلاین برتر دنیا ظهور کرده است.

10. لوفت هانزا (Lufthansa)

lufthansa

لوفت هانزا، حامل پرچم بزرگ آلمان و بزرگترین شرکت هواپیمایی اروپا در لیست 10 هواپیمایی  برتر جهان باز هم مفتخر به کسب جایگاه شد.

 

خطرناک ترین ریل های قطار دنیا
ادامه مطلب

نظرات کاربران

  1. اطلاعات بسیار عالی بود میشه ما یک روزی ایرلاینی داشته باشیم که به اون ببالیم ؟

  2. خوش به حالشون . همه دنیا حتی اون کشورهای عقب افتاده بهترین هواپیماهارو دارن ولی ما به خاطر یه سری مسائل سیاسی از این لحاظ جزء عقب مونده ها هستیم . تازه مهماندارهای هواپیماهای ایران همچین ژست میگیرن که انگار اونا خلبانن . از لحاظ سرویس دهی هم که صفر .

  3. پس ماهان و ایران ایر کجا هستن؟

    • مال ایران ک جز اخریناس در حد کشورهای افریقایی غیر پیشرفته. هههههههههه
      ولی خداییش خلبانامون خوبن.

  4. جالب بود مطالبی از این دست آگاهی عمومی را بالا می برد و می تواند در انتخاب مناسب ایرلاین در پروازهای خارجی کمک خوبی باشد