با بهترین خلبانان جهان آشنا شوید

با بهترین خلبانان جهان آشنا شوید

کل : 0

میانگین : 0

بهترین خلبانان هواپیمایی جهان

خلبانان ما را از مکانی به مکان دیگر جابجا می کنند، ما را ایمن نگه می دارند، ما را با حرکات آکروباتیک سرگرم می کنند، تصویر بهتری از جهان را به ما نشان می دهند و ما را در بالای سطح زمین نگه می دارند. بهترین خلبانان آسمان مهارت هایی دارند که تنها در ورزشکاران نخبه ی جهان دیده می شود.

با بهترین خلبانان جهان آشنا شوید

بهترین خلبانان تاریخ چه کسانی هستند و امروز بهترین خلبان جهان چه کسی است؟ تعریف ها از بهترین خلبان متفاوت است و هرکس می تواند تعریف متفاوتی از آن داشته باشد. یک نفر بهترین خلبان را از روی نوع هواپیما تعریف می کند. یک نفر از روی نوع و مدت زمان پرواز. اول  باید گفت تعریف ما از “بهترین” چیست. ما براساس تعریفات مبهمی که از بهترین وجود دارد این خلبان ها را انتخاب کرده ایم که ممکن است از نظر بعضی از افراد این تعبیر و انتخاب درست نباشد.

بهترین خلبانان جهان

Chesley ‘Sully’ Sullenberger

کشور: ایالات متحده آمریکا

سال زندگی: ۱۹۵۱ – حال

ما باید Chesley ‘Sully’ Sullenberger را در لیست بهترین خلبانان ذکر کنیم، چون او یک قهرمان مدرن برای مهارت های تخصصی هواپیمایی است. از سال 1973 تا 1980، او یک خلبان جنگنده در نیروی هوایی ایالات متحده بود. بعد از این، Sully یک خلبان تجاری برای Pacific Southwest Airways در سال 1980 شد. او همچنین در طول کارش یک بازرس تصادف و یک رئیس ایمنی در انجمن خلبانان خط هوایی بوده است. در 15 ژوئیه 2009، سولی مجبور بود تمام آموزش ایمنی خود را برای استفاده در زمانی که یک گله از غازان کانادایی در خطوط هواپیمای آمریکایی تجمع کرده بودند، بکار برد.

با بهترین خلبانان جهان آشنا شوید

پرواز ۱۵۴۹، در طول پرواز هردو موتورش آسیب دیده بودند. سولنبرگر مجبور بود به سرعت تصمیم بگیرد که بهترین راه برای فرود هواپیما برای نجات مسافرانش چیست. او تصمیم گرفت برای نجات مسافران اقدام به انجام فرود اضطراری در آب رودخانه هادسون کند و تنها ۱۵۵ تن از مسافران چندین زخم سطحی پیدا کردند و در اخر کاپیتان، سوللی آخرین نفری بود که هواپیما را ترک کرد.

با بهترین خلبانان جهان آشنا شوید

Florence ‘Pancho’ Barnes

کشور: ایالات متحده آمریکا

مدت زندگی: ۱۹۰۱-۱۹۷۵

فلنسن Pancho بارنز جای خود را در تاریخ هواپیمایی نه تنها به عنوان یک خلبان ماهر بلکه به عنوان اولین خلبان زنی که در شیرین کاری فیلم شرکت کرد، باز کرده است. در سال 1928، او یک هواپیمای مسافربری دو بال برای اولین هواپیمای خود خرید و تنها در شش ساعت قبل از اولین پرواز تک نفره در آموزش پرواز شرکت کرد. او در طول اولین ماموریت پرواز خود یک ماجراجو بود، اما در طول دوره ی خلبانی به یک متخصص تبدیل شد. فلنسن در سال 1929 در یک شهرآورد هوایی که یکی از رقابت های بین المللی بود و در سانتا مونیکا، کالیفرنیا آغاز شد و در کلیولند اوهایو به پایان رسید، شرکت کرد.

با بهترین خلبانان جهان آشنا شوید

او در ابتدا در رتبه اول بود اما در انتها در مسابقه شکست خورد. سال بعد، او یک بار دیگر در مسابقه شرکت کرد و رکورد جهانی سرعت زنان را با سرعت ۱۹۶.۱۹ مایل در ساعت که در دست آملیا ارهارت بود، از آن خود کرد. در سال های بعد در “فرشتگان جهنم”،  فیلم هوارد هیوز، برای اولین بار به عنوان یک خلبان زن، در صنعت فیلمسازی، اقدام به پرتاب هواپیما کرد.

با بهترین خلبانان جهان آشنا شوید

Louis Bleriot (لوییس بلریوت)

کشور: فرانسه

مدت زندگی: ۱۸۷۲ – 1936

یکی دیگر از بهترین خلبانان لوئیس بلریوت پیشگام هواپیمایی در فرانسه بود. پس از اینکه مدرک کارشناسی ارشد و هنرهای تجسمی را از مرکز اکلیل پاریس کسب کرد، در ارتش به عنوان یک ستوان خدمت کرد. پس از خدمت به کشورش، وارد عرصه ی تجارت شد و کسب و کار خودش را راه اندازی کرد او چراغ های جلو خودرو را تولید می کرد. از درآمد خود، با ساخت و پرواز انواع مختلف هواپیما، آزمایش های خود را انجام داد. او اولین خلبانی بود که بر فراز انگلیس پرواز کرد. این هواپیما توسط یک موتور ۲۵ اسب بخار طراحی و به نام Blériot XI نامگذاری شد. چنین شاهکاری او را در تاریخ به عنوان یکی از بزرگترین خلبانان و نوآوران هواپیمایی تبدیل کرد.

با بهترین خلبانان جهان آشنا شوید

Erich Hartmann (اریک هرتمن)

کشور: آلمان

مدت زندگی: ۱۹۲۲ – 1993

اریک هرتمن دارای ۱۴۰۴ مأموریت است که در ۳۵۲ تا از آن ها به پیروزی رسیده است و برجسته ترین خلبان جنگنده در جنگ جهانی دوم به شمار می رود و علاوه بر این هرگز هواپیمایش سقوط نکرد. تنها زمانی که هواپیمایش سقوط کرد، برای مسائل مکانیکی یا کمبود سوخت بود. رکوردهایش او را در بالای فهرست خلبانان برتر قرار داد. در پایان جنگ، توسط شوروی به مدت ۱۰ سال زندانی شد. پس از آزادی، به اولین فرمانده جنگنده جت در آلمان غربی تبدیل شد.

با بهترین خلبانان جهان آشنا شوید

Charles E. Yeager

کشور: ایالات متحده آمریکا

مدت زندگی: ۱۹۲۳ – حال

یکی دیگر از بهترین خلبانان جهان Charles E. Yeager که شغل حرفه ای و برجسته ای در ارتش داشت که در آن او یک خلبان جنگنده و خلبان آزمایشی بود. در طی جنگ جهانی دوم، چاک یجر در نیروی هوایی ارتش به عنوان یک سرباز خدمت کرد و در آن جنگجویان علیه نیروهای آلمان را هدف قرار داد.

با بهترین خلبانان جهان آشنا شوید

با مراجعه به سایت سفرمی اطلاعات گردشگری خود را تکمیل نموده و سفری آسوده و بی دردسر را تجربه نمایید. همچنین شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به سایت سفرمی مراجعه نمایید.

نظرات کاربران