سیاه_چال_لندن،_ترسناک_ترین_جاذبه_انگلستان

سیاه چال لندن ترسناک ترین جاذبه انگلستان

کل : 1

میانگین : 5

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

تماشای سیاه چال لندن را به کسانی که مشکلات قلبی دارند به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم. تنها افرادی که به دنبال هیجان بیشتر هستند، از این بخش دیدن کنند. البته باز هم قول نترسیدن را به شما نمی دهیم. شاید چندروزی از ترس بدخواب شوید و یا دلتان برای واقعیت پشت پرده این سیاه چال، به درد بیاید. با سیاه چال لندن، ترسناکترین جاذبه دیدنی انگلستان آشنا شوید.

سیاه چال لندن کجاست؟

برای رفتن به سیاه چال لندن (The London Dungeons) باید به خیابان Tooley 34-28 بروید تا بتوانید این سیاه چاله ترسناک را مشاهده کنید. سیاه چال لندن یک موزه ترسناک است که برای تماشای آن باید بلیط تهیه شود. بلیط این مجموعه حدودا 23 پوند است. زمانی که به تماشای سیاه چال لندن می روید، افراد زیادی را در صف ورود به آن می بینید. همین امر نشان دهنده روحیات هیجان پذیر انگلیسی ها است. این موزه در جشن هالووین، شلوغ ترین روز خود را تجربه می کند.

سیاه چال لندن کجاست؟

چرا موزه سیاه چال لندن ترسناک است؟

با این که این موزه ترسناک است اما حس کنجکاوی بیشتر توریست ها، بر این ترس غلبه می کند. علت ترسناک بودن آن، وقایعی است که در موزه تماشا می کنند. در این موزه، از ظالمانه ترین شکنجه هایی که در لندن انجام شده است، رونمایی شده است. با تماشای موزه سیاه چال لندن، اولین چیزی که با خود می گویید، سپاسگذاری از خداوند است که در عصر حاضر زندگی می کنیم.

در موزه سیاه چال لندن چه چیزهایی می بینیم؟

در این موزه، از داستان مرگ افرادی که بر اثر بیماری هایی همچون طاعون از بین رفته اند تا داستان جک ریپر که یک قاتل سریالی ناشناس در سال 1888 بود، می شنوید. نحوه قتل هایی که جک قصاب انجام می داد به تصویر کشیده شده است.

خسیس ترین ایرلاین دنیا که روز به روز بدتر می شود
ادامه مطلب

در بخش های دیگر موزه، شکنجه هایی را می بینید که بر روی افراد عادی انجام شده است. هر کسی که با حکومت و اشراف مخالفت می کرد، به این شکنجه ها مجازات می شد.

در_موزه_سیاه_چال_لندن_چه_چیزهایی_می_بینیم؟

لیزرهای سه بعدی برای ترس بیشتر

سازندگان این موزه عزمشان را جزم کرده اند تا ترس را به دل بازدیدکنندگان خود بیاندازند. برای این که فضا را از حالت ترسناک به ترسناک تر تبدیل کنند، از لیزرهای 5 بعدی استفاده کرده اند که شما، کاملا حس کنید که در آن فضا قرار گرفته اید و گاها، صدای جیغ شما، به گوش برسد. زمانی که فریاد می زنید، مدیران این مجموعه خوشحال می شوند چرا که کار خود را به درستی انجام داده اند.

عکسبرداری با وسایل شکنجه

نمی شود که سیاه چال را ترک کرد و از آن عکس های یادگاری نگرفت. با این که محیط این سیاه چال تاریک و ترسناک است اما بخش هایی دارد که برای عکاسی بسیار مناسب است. شما می توانید با دستگاه های گیوتین عکس بیاندازید و حتی در جشن هالووین، با چهره های ترسناک خود، در کنار جلادان و قاتلان، عکس بگیرید.

عکسبرداری با وسایل شکنجه

نمایش زنده در سیاه چال لندن

تمام جذابیت های این سیاه چال با ترکیب بازی چند بازیگر حرفه ای و با استعداد که در عین حال نمایش های ترسناک و خنده داری را اجرا می کنند، تکمیل می شود. جلوه های ویژه خیره کننده ای که در این نمایش ها اجرا می شود، 1000 سال از تاریخ معتبر لندن را به نمایش می گذارد.

نمایش زنده در سیاه چال لندن

نظرات کاربران