شجاع ترین گردشگران

شجاع ترین و ترسو ترین گردشگران برای چه کشورهایی هستند؟

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۷

 شجاع ترین گردشگران

به عنوان نسلی که متهم به تنبلی هستیم دچار وسواس زیادی نیز برای سفر کردن و انتخاب یک مکان مناسب شده ایم و خیلی از ما ترسو یا بسیار شجاع هستیم. اما بسیاری از اوقات سفر کردن باعث می شود شما تغییر کنید و جزو شجاع ترین گردشگران و یا حتی ترسو ترین گردشگران شوید. همراه سفرمی سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما سیستمی و چارتری و رزرو هتل شوید تا با شجاع ترین گردشگران و همینطور ترسو ترین گردشگران آشنا شوید.

شجاعترین و ترسو ترین گردشگران

شجاع ترین گردشگران

اندونزی

اندوزی بهترین و شجاع ترین گردشگران را دارد. البته مردم اندونزی بیشتر درون کشور خود مسافرت می کنند و تمایل زیادی به مسافرت های خارج از کشور ندارند.

توریست در اندونزی

چین

چینی ها مسافران افسانه ای و فوق العاده شجاعی هستند و فرقی نمی کند که به عنوان یک تاجر برروی آب ها سفر کنند یا به عنوان یک گردشگر. البته تعداد مسافرت های درون کشوری چینی ها از مسافرت های خارجی آن ها بیشتر است که این موضوع با توجه به وجود مناظق تاریخی و گردشگری زیاد در چین قابل انتظار است.

توریست چینی

برزیل

مثل اندونزیایی ها و چینی ها، برزیلی ها هم ترجیح می دهند بیشتر در کشور خودشان سفر کنند. در حقیقت زوج های جوان در برزیل برای یادگیری زبان بیشتر به کشورهای دیگر سفر می کنند و در حقیقت شجاع ترین گردشگران برزیل هم همین زوج ها هستند.

توریست برزیلی

بلژیک

این واقعیت در مورد بلژیک ممکن است شما را متعجب کنیدو در حقیقت مردم و گردشگران بلژیک به مسافرت های خرج از کشور بیشتر مسافرت های داخلی علاقه مند هستند که شاید به دلیل کوچک بودن این کشور باشد.

عجیب ترین مراسم های ازدواج در جهان (قسمت دوم)
ادامه مطلب

توریست بلژیک

فنلاند

فنلاندی ها از شجاع ترین ملیت ها هستند و بیشترین مسافرت را نسبت به جمعیتشان انجام می دهند.

فنلاند

ترسوترین گردشگران

همه ما آمار هشدار دهنده را در مورد اینکه تنها 40 درصد از آمریکایی ها دارای گذرنامه هستند، شنیده ایم. البته این تعداد در آمریکا در حال افزایش است و شاید کم بودن گذرنامه به این دلیل است که آمریکایی ها معتقدند سفر کردن مخصوص ثروتمندان است. یکی از دلالیل دیگری که آمریکایی ها برای سفر ترسو هستند این است که تمام مدل های آب و هوایی در این کشور جمع شده و دیگر نیازی نمی بینند که بخواهند به کشور های دیگر سفر کنند.

ترسوترین گردشگران

بعضی ها مانند افرا نوادای آمریکا از سردرگمی ناشی از تاخیر پرواز می ترسند و بعضی دیگر از کشورها نیز از ناراحتی های مشترک مانند حمل بار، نبود سرویس Wi-Fi و تلفن همراه وحشت زده می شوند. ساکنان ماساچوست نگران از دست دادن چمدان خود هستند، مردم آلاسکا در مورد آداب و رسوم کشورهای دیگر نگران هستند، و هاوایی ها، شاید بدیهی است که با توجه به محل خود، در مورد احتمال گم شدن و پیدا نکردن آدرس نگران هستند. مردم منطقه اورگان و میسوری ممکن است سفرهای خارج از کشور بیشتری را نسبت به سفرهای آخر هفته در تعطیلات انجام دهند، زیرا آن ها بیشتر نگران تصادفات جاده ای هستند. بعضی از گردشگران از صحبت کردن به زبان خارجی می ترسند. و تگزاسی ها بزرگ ترین ترسشان دلتنگ خانه و محل زندگی شدن است.

مردم آمریکایی

در اینجا یک لیست از چند موضوعی وجود دارد که گردشگران شجاع از آن ها نمی ترسند.

پذیرش ریسک های غیر عادی

حتی برای افرادی که ترسو هستند هم چیزی در مسافرت وجود دارد که به باعث می شود آن ها ترس خود را کنارگذاشته و یک کار شجاعانه انجام دهند. به عنوان مثال ممکن از در خانه وقتی به سوار شدن به یک هلیکوپتر فکر می کنید، احساس ترس کنید. اما وقتی با خود هلیکوپتر در سفر روبرو می شوید، نظرتان تغییر می کند و احساس می کنید شجاع هستید و می توانید هرکاری را انجام دهید.

بهترین بوتیک هتل های دنیا؛ 2017
ادامه مطلب

خوردن غذاهای جدید

در سفر شما مجبور می شوید غذاهای جدید را امتحان کنید. شاید اگر در شهر خودتان به یک رستوران که غذاهای عجیب و غریب دارد، بروید علاقه ای به خوردن هیچ غذایی نداشته باشید ولی در سفر یاد می گیرید شجاع باشید و هر غذایی را بخورید.

خوردن غذاهای جدید در سفر

صحبت کردن با غریبه ها

وقتی در کشور خودتان هستید به ندرت با افراد غریبه صحبت می کنید سفر این فرصت را به شما میدهد تا تجربه هیجان انگیز صحبت با غریبه هارا پیدا کنید معمولا کنجکاو ترین و شجاع ترین گردشگران از هر فرصتی برای صحت و معاشرت با غریبه ها استفاده میکنند.

صحبت کردن با غریبه ها

برقراری ارتباط با زبان های خارجی

ممکن است شما در کشور خودتان زبان هایی زیادی را بدانید ولی همیشه از این می ترسید که اگر حرف بزنید شما را مسخره کنند و متوجه منظورتان نشوند اما، سفرفرصت صحبت کردن به زبان های خارجه را برای گردشگران شجاع فراهم میکند.

برقراری ارتباط با زبان های خارجی

رفتن به ساختمان های بلند و تونل های تاریک

هنگامی که سفر می کنید تعداد زیادی از فرصت های شگفت انگیز برای شما فراهم می شود. به دلیل اینکه در شرایط سفر قرار می گیرید و با خودتان فکر می کنید که ممکن است آخرین دفعه ای باشد که در آنجا هستید بیشتر تشویق می وید که آن کار را انجام دهید و ریسک کنید به عنوان مثال به درون غار بروید.

رفتن به ساختمان های بلند و تونل های تاریک

نظرات کاربران

  1. شجاع ترین مردم جهان اونایی هستن که نیمکره ی سمت چپ مغزشون قوی تر از اون نیمکره ی دیگه هست این نظر این حقیر و خواهش میکنم نمایش بدید تا شاید کسانی که زیاد با مقوله ی ترس و اضطراب دست و پنجه نرم میکنن دلیل این همه ترس و اضطراب بیخودی رو بفهمن