آشنایی با بهترین شهرهای دانمارک

آشنایی با بهترین شهرهای دانمارک

کل : 7

میانگین : 4.71

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

اگر قصد سفر و یا مهاجرت به دانمارک را دارید، بهتر است پیش از هر چیزی، با شهرهای دانمارک آشنا شوید تا مقصد مناسب خود را برای سفر انتخاب کنید. دانمارک قلب کهن امپراطوری وایکینگ ها است. بعضی از شهرهای دانمارک توریستی هستند. با این که این کشور، آن چنان بزرگ نیست اما گردشگران زیادی برای تماشای جاذبه های دانمارک، پا به این کشور زیبا و رنگارنگ می گذارند.

شهر کپنهاگ

اولین شهری که در بین شهرهای دانمارک باید نظاره کرد، شهر کپنهاگ است. این شهر پایتخت دانمارک است و جمعیت مردمی که در آن زندگی می کنند، بیش از یک میلیون نفر است. کافه ها و رستوران های این شهر، زبانزد عام و خاص است. در کپنهاگ می توانید از جاذبه هایی همچون برج راندتارن، باغ تیوولی و … دیدن کنید.

شهر کپنهاگ

جزایر فارو

اگر دلتان می خواهد مناظر سرسبز و طبیعت شگفت انگیز دانمارک را ببینید، باید به جزایر فارو بروید. جزایر فارو محل تلاقی دریای نروژ با شمال این کشور است. صخره های شگفت انگیز و گیاهانی که از دل این صخره ها بیرون زده اند، به ویژه در روزهای آفتابی که آسمان می درخشد، منظره ای شگفت انگیز ایجاد کرده است. جزایر فارو به شدت کم جمعیت است و به ندرت شلوغ می شوند. از این رو مکان خوبی برای گذراندن تعطیلات آرام و بی دردسر است.

جزایر فارو

ریوریای دانمارکی

یکی از شهرهای دانمارک که در بازدید از این کشور حتما باید دید، ریوریای دانمارکی است. این منطقه در کرانه شمالی شیلند قرار گرفته و یکی از زیباترین سواحل اسکاندیناوی را در خود جای داده است. در ریوریای دانمارکی، می توانید قلعه زیبای کرونبورگ، قلعه هیلرود و هلسینگور را ببینید. قلعه کرونبورگ، روزگاری محل اقامت هملت شکسپیر بوده است. این منطقه به حدی زیبا است که در لیست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

ریوریای دانمارکی

ادنسه

شهر ادنسه یکی دیگر از شهرهای دانمارک است که به راستی همچون جواهری در میان جزایر فانن می درخشد. این شهر، از جاذبه های تاریخی متعددی سرشار است. مقبره شاه کانوت، خانه های اسکاندیناوی، باغ وحش و آسیاب بادی های اطراف آن، مناظر شگفت انگیزی را خلق کرده اند.

ادنسه

شهر راسکلیله

در بین شهرهای دانمارک، راسکیله را به خاطر جشنواره ها و فستیوال های ویژه ای که هر ساله برگزار می کند، می شناسند. در این شهر، یک مرکز تفریحی فوق العاده جالب هم وجود دارد که شما را برای چندین ساعت، سرگرم می کند. در شهر راسکیله، اثار تاریخی بسیاری که مربوط به زمان بت پرستی وایکینگ ها بوده است، وجود دارد. قصر آجری، موزه کشتی، کلیسای جامع و چندین کلیسای قرون وسطی دیگر در این شهر وجود دارند که همگی، این شهر را جزو شهرهای توریستی دانمارک کرده اند.

شهر راسکلیله

شهر آرهوس

شهر آرهوس دانمارک، دومین شهر بزرگ دانمارک است. این شهر، برگزار کننده بزرگترین نمایشگاه فضای باز در دانمارک است و موزه هایی همچون Aros و Den Gamle By در این شهر وجود دارد. در بین شهرهای دانمارک، تنها در آرهوس می توانید خانه های چوبی که در یک منطقه ساخته شده اند را تماشا کنید. در آرهوس، چایخانه ها و رستوران های بسیاری وجود دارد که هر کدام، بهترین خدمات رسانی را ارائه می دهند.

شهر آرهوس

 
http://credit-n.ru/zaymyi-next.html

نظرات کاربران