سفر راحت با هواپیما

برای سفر راحت با هواپیما چه لباس هایی بپوشیم؟

کل : 5

میانگین : 2.8

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۰ تیر ۱۳۹۷

برای سفر راحت با هواپیما چه لباس هایی بپوشیم؟

دفعه ی بعد ی که قصد سفر به جایی را دارید، یک لحظه برای اطمینان، قبل از خروج از خانه به لباس هایتان یک نگاه بیاندازید. برای سفر راحت با هواپیما دانستن لباس هایی که باید در یک هواپیما بپوشید و مهمتر از همه، لباس هایی که نباید در هواپیما بپوشید، بسیار مهم است. بسیاری از هواپیمایی ها قوانین خاص خود را دارند و این ممکن است این موضوع برای شما در طول سفر آزار دهنده باشد. بنابراین برای دانستن این نکات و راحت بودن در طول سفر با سفرمی همراه باشید.

لباس های تنگ نپوشید، لباس هایی با پارچه های طبیعی و راحت بپوشید

 لباس های تنگ می تواند جریان خون را در یک فضای کوچک مانند صندلی هواپیما دچار اختلال کند. لباس ها و شلوارهای جین جلوی جریان خون را گرفته و باعث ترومبوز وریدی می شوند. برای سفر راحت با هواپیما لباس هایی با پارچه های طبیعی که باعث می شوند پوست بتواند نفس بکشد بپوشید.

لباس های راحت در هواپیما

کفش های پاشنه بلند نپوشید به جای آن کفشی را بپوشید که برای شما راحت باشد

پاشنه ها محدود کننده هستند، و گفته شده است که آنها باعث ایجاد لیست طولانی از بیماری ها از درد پای مزمن تا میخچه شدن پا می شوند. کفش های پیاده روی گزینه های بسیار خوبی هستند، زیرا پوشیدن کفش های بزرگ، به جای بسته بندی آن ها، جای برخی از چمدان ها را آزاد می کند، و شما می توانید از طریق پایانه های فرودگاه بی نهایت عبور کنید.

دیدار نمایندگان هتل‌های اینترکانتیننتال ترکیه با سلطانی‌فر
ادامه مطلب

کفش پاشنه بلند در هواپیما

از عطر و ادکلن استفاده نکنید به جای آن لباس های تازه شسته شده بپوشید

به یاد داشته باشید بوها در هواپیما که یک محیط بسته ی بدون جریان هوا است تشدید می شوند. مطمعن شوید که قبل از سوار هواپیما شدن لباس تمیز برای هواپیما کنار بگذارید و هم چنین افرادی که دارای آلرژی هستند در فضای بسته ی هواپیما دچار اختلالات می شوند.

لباس های تمیز در هواپیما

لباس های آزاردهنده و خاص نپوشید

لباس هایی را که برای رفتن به کلیسا و اماکن مقدس می پوشید را انتخاب کنید. در سال 2005، خلبانان شرکت هواپیمایی Southwest Airlines از پرواز یک مسافر به نام لورینی هاسلی جلوگیری کرد؛ زیرا او یک لباس سیاسی پوشیده بود. پیراهن او چهره های رئیس جمهور جورج دبلیو بوش، دیک چنی و کاندولیزا رایس را در بالای عنوان “Meet the Fockers” نشان می داد. یک سخنگوی جنوب غربی به خبرگزاری روزنامه رنو گفت که این شرکت حق دارد اجازه سوار شدن به کسی که لباس های نامناسب می پوشد را ندهد. چه شما با این قضیه موافق باشید چه نباشید این یک قانون در مورد پوشیدن لبای های نامناسب است پس بهتر است برای سفر راحت با هواپیما از تی شرت هایی با کلمات نادرست و یا اظهارات بحث برانگیز، و هر چیزی که باعث جذب افراد به طرف شما می شود، خودداری کنید. به عنوان مثال شرکت هواپیمایی امارات از پذیرش افرادی که لباس هایی می پوشند که برای دیگران ممکن است آزار دهنده باشد خود داری می کنند.

لباس در هواپیما

به جای پوشیدن یک لباس گرم، لباس لایه لایه بپوشید

در طول سفر با هواپیما شما با تغییرات آب وهوایی مواجه می شوید. به عنوان مثال در طول رسیدن به هواپیما هوا سرد است در داخل هواپیما هوا گرم تر می شود و پس از پیاده شدن دوباره هوا سرد می شود. بهترین راه حل برای این شرایط آب و هوایی، پوشیدن لباس های لایه لایه است. حتی زمانی که به یک کشور گرم پرواز می کنید و وسوسه می شوید لباس های تابستانی خود را برای پرواز انتخاب کنید، فراموش نکنید که دمای هواپیما می تواند به صورت شگفت انگیزی سرد باشد.

دیدنی های شهر سانتیاگو پایتخت شیلی
ادامه مطلب

در هواپیما چه لباسی بپوشیم

لباس یا جواهرات دارای فلز را نپوشید

جای تعجب نیست که کفش با آینه بزرگ و یا طلا و جواهر با فلز می تواند جلو گذشتن شما از ایستگاه های امنیتی را بگیرد. برخی از ژاکت های درخشان ممکن است دارای نخ هایی هستند که با فلز بافته شده باشد و بیرون آوردن ژاکت در هنگام عبور از گیت سخت است، پس بهتر است برای سفر راحت با هواپیما از پوشیدن این مدل از لباس ها خودداری کنید تا به دردسر نیفتید.

لباس با جواهرات فلز در هواپیما

از لنز استفاده نکنید

در هواپیما، رطوبت متوسط می تواند تا 20٪ کاهش یابد، که باعث می شود که لنز های شما خشک شوند و باعث سوزش در چشم شما می شوند. اگر یک پرواز طولانی داشته باشید، توصیه می شود که لنزهایتان را خارج کنید، مخصوصا اگر بخواهید بخوابید.

استفاده از لنز در هواپیما

لباس های سفید یا دارای رنگ روشن نپوشید

لباس های رنگ روشن سریع تر از سایر لباس ها کثیف می شوند و برای شما در هواپیما و در طول سفر مشکل ساز خواهند شد. پس، بهتر است برای سفر لباس های دارای رنگ تیره بپوشید.

لباس های رنگ روشن در هواپیما

توجه داشته باشید حتی اگر یک ستاره هستید و قوانین را دنبال می کنید، هنوز هم می توانید توسط امنیت فرودگاه متوقف و به طور کامل جستجو شوید. این دقیقا همان اتفاقی است که برای کیم کارداشیان در LA افتاده است.

شما می توانید با مطالعه مطالب سایت گردشگری سفرمی اطلاعات خود را در زمینه گردشگری کامل نموده و سفری بی دغدغه و راحت را تجربه نمایید.

همچنین شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به سایت سفرمی مراجعه نمایید.

همه چیز درباره کشور اکوادور
ادامه مطلب

نظرات کاربران