دبی بزرگترین فانوس دریایی و تفرجگاه ساحلی را می سازد

دبی بزرگترین فانوس دریایی و تفرجگاه ساحلی را می سازد

کل : 6

میانگین : 3.33

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۲۰ مهر ۱۳۹۶

بر اساس گزارشات صورت گرفته توسط عربیاً بیزینس، حاکم دبی شیخ محمد بن رشید آل مکتوم بندرگاه دبی را چندی پیش راه اندازی نمود. این بندرگاه مقصد جدیدی است که در بر دارنده ی بزرگترین فانوس دریایی و تفرجگاه ساحلی خواهد بود. این محوطه همچنین دارای بندر کشتی های تفریحی، مرکز خرید با مساحت بیش از 3.5 میلیون فوت مربع، ساختمان های مسکونی، هتل، دفاتر و مغازه ها و … خواهد داشت.

Dubai Lighthouse

تکمیل این پروژه 4 سال به طول خواهد انجامید. بندرگاه دبی در خیابان پادشاه سلمان، بین جِی. بی. آر. و پالم جمیرا قرار گرفته است.

فانوس دریایی دبی و امکانات آن

فانوس دریایی دبی دارای امکاناتی از قبیل هتل لوکس و عرشه ای با چشم انداز 360 درجه ای است. در نمای فانوس دریایی قرار است صفحه نمایش غول پیکری برای نمایش نور و طرح هایی با رزولوشن بالا قرار داده شود.

دبی بزرگترین فانوس دریایی و تفرجگاه ساحلی را می سازد

علاوه بر این، طرح اصلی مقصد جدید با اسکای دایو دبی، کلوپ بین المللی مارین دبی و جزیره ی لوگو ادغام خواهد شد. بندرگاه دبی به منظور بهبود نمایه ی شهر و همچنین به عنوان آهن ربایی برای جذب سرمایه گذاران و افزایش ثروت برنامه ریزی شده است. این پروژه قطعا مقصدی جذاب برای دارندگان کشتی های تفریحی و باقی مردم خواهد شد. از دیگر امکانات این پروژه هتلی مجلل با 3 هلی پد و ایستگاه های آبی در مناطق مختلف می باشند.

این پروژه برای حمل و نقل مسافران بین مناطق مختلف بندرگاه جدید، شبکه ی حمل و نقل و سیستم مونوریل ارائه خواهد داد.

دبی بزرگترین فانوس دریایی و تفرجگاه ساحلی را می سازد

هدف این پروژه ارتقای پروفایل جهانی دبی به عنوان مرکز کشتی های کروز، به همراه ترمینال جدید برای مسافران و ارائه ی تجربه ای بی نظیر از خرید بدون هزینه ی گمرکی است. این بندرگاه دارای قابلیت ارائه ی خدمات به 6000 مسافر در آن واحد است. بر اساس گزارشی که اخیرا توسط انجمن بین المللی خط کروز انتشار یافته است، انتظار می رود تا پایان امسال دبی 650 هزار مسافر دریایی داشته باشد؛ این در حالی است که در کل دنیا 25.6 میلیون سفر دریایی صورت خواهد گرفت.

بدترین فرودگاه های دنیا
ادامه مطلب

دبی بزرگترین فانوس دریایی و تفرجگاه ساحلی را می سازد

پروژه های پیشنهادی دیگر برای این بندرگاه جدید احداث ساختمان های مسکونی و ویلاهای کنار دریا نیز می باشد. همچنین قرار است فروشگاه هایی از برندهای مختلف و چندین کافه و رستوران نیز ایجاد شوند.

نظرات کاربران