حقایقی در مورد هتل ها که از آن بی خبرید!

حقایقی در مورد هتل ها که از آن بی خبرید!

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۲۰ مهر ۱۳۹۶

صنعت مهمان نوازی و هتلداری بخشی جدایی ناپذیر از بازار جهانی سفر است. اغلب ما علاقه مند به دانستن اطلاعات و داستان هایی هستیم که پشت پرده ی هتل ها اتفاق می افتند. در مجموع تجربه ی اقامت در هتل با هدف استراحت و آرامش، سرگرمی و تفریح است.

با این وجود، هنگامیکه تصمیم به سفر و اقامت در هتل را می گیرید، باید توقع یک سری موارد ناخوشایند را نیز داشته باشید: به طور مثال ممکن است ملحفه ها به اندازه ی مطلوب تمیز نباشند، تخت خواب به اندازه ی منزلتان راحت نباشد و یا اینکه مسافران ساکن در اتاق های کناری سکوت را رعایت نکنند و موجب سلب آرامش شما شوند.

اخیرا تعدادی از هتلداران حقایقی در مورد هتل ها که ممکن است از آن ها بی خبر باشید را برای عموم به اشتراک گذاشته اند که در این مطلب به برخی از آن ها می پردازیم. با سفرمی همراه باشید.

حقایقی در مورد هتل ها که از آن بی خبرید!

 

بهترین زمان اقامت در هتل اوایل ماه و روز یکشنبه است

به این خاطر که مسافران تفریحی در مسیر بازگشت به شهر و کشورشان هستند و مسافران تجاری هنوز نرسیده اند. لذا اتاق های خالی بیشتری برای انتخاب در اختیار دارید.

بهترین زمان اقامت در هتل

 

اغلب هتل ها و پلیس های داخلی با یکدیگر روابط بسیار خوبی دارند

وقتی به این فکر می کنید که چه تعداد بالایی از افراد مهم و مقامات برای برگزاری جشن و یا تعطیلات در هتل آمد و رفت و اقامت دارند، پی بردن به این امر که مدیران هتل ها روابط بسیار خوبی با پلیس ها، واحدهای پزشکی و … دارند کار دشواری نمی باشد.

آشنایی با شهرهای بحرین و دیدنی هایش
ادامه مطلب

 

رزرو هتل توسط شخص سوم هزینه ی بیشتری برایتان دارد

برای رزرو اتاق مورد نظرتان  اگر به طور مستقیم با خود هتل تماس بگیرید شانس بیشتری برای رزرو اتاق مناسب با قیمت پایه خواهید داشت. با این کار علاوه بر اینکه اتاق بهتر با قیمت پایین تری دریافت می کنید، همچنین با هتل ارتباط برقرار کرده و به عنوان مشتری وفادار شناخته می شوید. تبدیل شدن به مشتری وفادار در بلند مدت مزایای بسیاری برایتان به ارمغان می آورد.

 

اکثر هتل ها دستمزد کارکنان را بابت هر اتاقی که تمیز می کنند می پردازند

به گفته ی هتلداران اغلب کارکنان بر اساس تعداد اتاقی که در طول روز تمیز می کنند دستمزد دریافت می نمایند. به این معنا که هرچه اتاق کثیف تر باشد مدت زمان بیشتری برای تمیز نمودن آن به طول می انجامد و بنابراین پول کم تری دریافت می کنند. این امر دلیل دیگری است تا اتاق را تمیز و مرتب تر نگاه داریم.

اکثر هتل ها دستمزد کارکنان را بابت هر اتاقی که تمیز می کنند می پردازند.

 

ممکن است در آن واحد با یکی از مشاهیر بزرگ در یک هتل اقامت داشته باشید اما از آن بی اطلاع باشید

اکثر هتل ها احترام خاصی نسبت به هنرمندان و افراد مهم قائل هستند. به گفته ی هتلداران افراد مشهور در ساعاتی که رفت و آمد در هتل  کمتر است از اتاق خارج می شوند تا مردم مزاحمتی برایشان ایجاد نکنند.

اقامت با افراد مشهور در یک هتل

 

معمولا لیوان های هتل خیلی تمیز نیستند

حتی الامکان سعی کنید از لیوان هایی که در اتاق هستند استفاده نکنید. به این علت که طبق تحقیقات انجام شده، لیوان و فنجان های اتاق از آلوده ترین وسایل هستند.

زیباترین گذرنامه های دنیا را اینجا دنبال کنید
ادامه مطلب

 

ملحفه های اتاق خواب به اندازه ای که فکر می کنید تمیز نیستند

یکی دیگر از موضوعاتی که ممکن است مورد توجهتان قرار گیرد این است. البته اگر کمی هم دقت کنید حتی خودتان در منزل هر روز ملحفه های تخت خوابتان را نمی شویید!

 

طرز برخورد دوستانه ی شما به نفعتان تمام می شود!

رفتار خوب و دوستانه ی شما هوشمندانه ترین کاری است که می توانید در برقراری ارتباط با کارکنان هتل انجام دهید. بیشتر کارکنان می توانند مزایایی از قبیل تخفیفات و یا برخی خدمات رایگان را در اختیارتان قرار دهند.

یکی از مزیت های دیگر این است که کارکنان مشتریان دائمی و وفادار را به خاطر می سپارند و به همین علت خدماتی را به عنوان قدردانی از وفاداری آن ها در اختیارشان قرار می دهند.

 

صبحانه ی رایگان هتل در واقع رایگان نیست

مسافران صبحانه های رایگان قاره ای را دوست دارند! اما آیا واقعا این صبحانه ها رایگان هستند؟

در حقیقت هزینه ی صبحانه ای که با عنوان رایگان سرو می شود پیش از رزرو بر قیمت اتاق اضافه شده است. با این حال باز هم غذا خوردن در هتل ارزان تر از بیرون تمام می شود. صبحانه های سلف سرویس رایگان به مفهوم شغل کم تر برای پیشخدمت ها، دور ریز بیشتر غذا و ظروف یکبار مصرف که موجب آلایندگی کره ی زمین می شوند، است.

نظرات کاربران

 1. سلام
  لطفا کارگزارهای برتر شهر استانبول را معرفی کنید

 2. سلام
  لطفااز هتلهای استانبول ونحوه رزرو به موقع ان توضیح بدین متشکرم

 3. سلام ؛خسته نباشد
  لطفا درمورد هتل های روی آب مالدیو و قیمت هاشون خم مطالبی بزارید
  ممنون