جت شخصی

کدام ستاره فوتبال دارای گرانترین جت شخصی است؟

کل : 13

میانگین : 3.92

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

آیا می دانید گرانترین جت شخصی متعلق به کدام ستاره فوتبال است؟

خبر جدیدی نیست که فوتبالیست های حرفه ای در دنیای امروز ماهانه میلیون ها دلار درآمد دارند و اینکه ستارگان فوتبال زندگی لوکسی را تجربه می کنند. فوتبالیست ها عاشق زندگی لوکس هستند. اغلب ستارگان فوتبال عاشق جت لوکس خصوصی، ماشین های پرسرعت و لباس های گران قیمت می باشند. معمولاً فوتبالیست های سرشناس با جت شخصی سفر می کنند اما آیا می دانید کدام یک از فوتبالیست ها دارای گرانترین جت خصوصی هستند؟

در این مطلب سفرمی قصد دارد شما را به دنیای جت های لوکس ستارگان فوتبال از قبیل زلاتان ابراهیموویچ، نیمار و دیوید بکهام و … ببرد. با ما همراه باشید.

 

  1. جت شخصی رونالدینو

رونالدینو ستاره ی برزیلی، که چند ماهیست از دنیای فوتبال خداحافظی کرده است، دارای یک فروند جت شخصی با ظرفیت 7 نفر می باشد. مدل جت شخصی رونالدینو امبرائر فنوم 100 است. قیمت جت شخصی ستاره ی فوتبال، رونالدینو، 2.6 میلیون پوند می باشد. حداکثر مسافت پرواز این مدل هواپیما 2180 کیلومتر و حداکثر سرعت آن 750 کیلومتر بر ساعت است.

جت شخصی رونالدینو

جت شخصی رونالدینو

جت شخصی رونالدینو

جت شخصی رونالدینو

 

  1. جت شخصی کاکا

کاکا که از فوتبالیست های سرشناس دنیا محسوب می گردد دارای یک فروند جت شخصی سِسنا سایتِیشِن سی. جِی. 3 پلاس است. ظرفیت این هواپیما 9 نفر می باشد. جت شخصی ستاره ی فوتبال دنیا، کاکا، قابلیت پرواز در حداکثر مسافت 3280 کیلومتر با حداکثر سرعت 770 را دارا می باشد. قیمت این هواپیمای خصوصی 5.7 میلیون پوند است.

جت شخصی کاکا

جت شخصی کاکا

جت شخصی کاکا

جت شخصی کاکا

 

  1. گرِت بِیل

گرِت بِیل دارای یک فروند جت اختصاصی به مدل سسنا سایتیشن ایکس لارژ پلاس است. قیمت جت اختصاصی ستاره فوتبال گرت بِیل 8.6 میلیون پوند می باشد. ظرفیت جت اختصاصی ستاره فوتبال 12 نفر است و می تواند حداکثر مسافت پروازی 3380 کیلومتر را با حداکثر سرعت 815 کیلومتر بر ساعت طی کند. قیمت جت اختصاصی گرت بیل 8.6 میلیون پوند است.

ساحل شیشه ای کالیفرنیا
ادامه مطلب

جت شخصی گرت بیل

جت شخصی گرت بیل

جت شخصی گرت بیل

جت شخصی گرت بیل

جت شخصی گرت بیل

 

  1.  جت شخصی نیمار

نیمار صاحب یک جت شخصی به مدل امبرائر لِگسی 450 است که 10.8 پوند قیمت دارد. ظرفیت جت شخصی ستاره فوتبال نیمار، 9 نفر می باشد و قابلیت پرواز در حداکثر مسافت 4667 کیلومتر و حداکثر سرعت 854 کیلومتر بر ساعت را دارد. نیمار تغییراتی در سیستم این مدل هواپیما امبرائر داده است که از جمله ی آن ها می توان به بهینه سازی سیستم دید پرواز توسط دوربین مادون قرمز اشاره کرد.

جت شخصی نیمار

جت شخصی نیمار

جت شخصی نیمار

جت شخصی نیمار

 

  1. وِین رونی

جت شخصی ستاره فوتبال وین رونی یک فروند هواپیما به مدل داسالت فالکن 900 اِل. ایکس است که با 12 نفر ظرفیت می باشد.  هواپیمای خصوصی رونی 66 فوت طول و 24 فوت ارتفاع دارد و در میان باقی جت های شخصی برجسته است. حداکثر مسافت پروازی جت خصوصی وین رونی 8800 کیلومتر و حداکثر سرعت آن 950 کیلومتر بر ساعت می باشد. جت خصوصی ستاره فوتبال رونی 14 میلیون پوند قیمت دارد.

جت شخصی وین رونی

جت شخصی وین رونی

جت شخصی وین رونی

جت شخصی وین رونی

 

  1. پائول پوگبا

جت شخصی ستاره فوتبال پائول پوگبا یک فروند گلف‌استریم جی. 280 با ظرفیت 10 نفر می باشد. این هواپیمای خصوصی دارای قابلیت طی کردن مسافت پروازی تا حداکثر 5793 کیلومتر و حداکثر سرعت 899 کیلومتر بر ساعت می باشد. جت شخصی پائول پوگبا 18 میلیون پوند قیمت دارد.

جت شخصی پائول پوگبا

جت شخصی پائول پوگبا

جت شخصی پائول پوگبا

جت شخصی پائول پوگبا

 

  1. جت شخصی دیوید بکهام

جت شخصی دیوید بکهام یک فروند بمباردیر چَلِنجِر 350 می باشد که 19 میلیون پند قیمت دارد. ظرفیت جت شخصی ستاره فوتبال دیوید بکهام 8 نفر می باشد و قابلیت طی کردن حداکثر مسافت پرواز تا 5149 کیلومتر با حداکثر سرعت 850 کیلومتر بر ساعت را دارا است. در دهه ی اخیر هواپیماهای بمباردیر از پر فروش ترین جت های شخصی بوده اند. گفته می شود که دیوید بکهام و ویکتوریا بکهام با یکی بهترین جت های شخصی دنیا سفر می کنند.

عجیب ترین مراسم های ازدواج در جهان (قسمت دوم)
ادامه مطلب

جت شخصی دیوید بکهام

جت شخصی دیوید بکهام

جت شخصی دیوید بکهام

 

  1. زلاتان ابراهیموویچ

جت شخصی ستاره فوتبال زلاتان ابراهیموویچ سسنا سایتیشن لانگیتیود است که 12 نفر ظرفیت دارد و قیمت آن 21 میلیون پوند می باشد. حداکثر مسافت پرواز این جت شخصی 5632 کیلومتر و حداکثر سرعت آن حدود 881 کیلومتر بر ساعت است. زلاتان ابراهیموویچ یکی از ثروتمندترین فوتبالیست های دنیا است.

جت شخصی زالاتان

جت شخصی زلاتان

جت شخصی زلاتان ابراهیموویچ

 

  1. جت شخصی لیونل مسی

مدل جت شخصی لیونل مسی امبرائر لِگَسی 650 است و 25 میلیون پوند قیمت دارد. ظرفیت جت شخصی ستاره فوتبال لیونل مسی 14 نفر می باشد و دارای گارانتی 10 هزار ساعت پرواز معادل با 10 سال است. حداکثر مسافت پروازی جت شخصی ستاره فوتبال 6276 کیلومتر و حداکثر سرعت آن 850 کیلومتر بر ساعت است.

جت شخصی لیونل مسی

جت شخصی لیونل مسی

جت شخصی لیونل مسی

جت شخصی لیونل مسی

جت شخصی لیونل مسی

 

  1. کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو که از ستارگان محبوب و سرشناس دنیای ورزش و فوتبال در سراسر دنیا است، گرانترین جت شخصی در میان فوتبالیست های دیگر را دارد. مدل جت شخصی ستاره فوتبال کریستیانو رونالدو گلف‌استریم G650 است که دارای قابلیت حمل 18 مسافر می باشد. این هواپیمای خصوصی گران قیمت می تواند حداکثر تا 11260 کیلومتر مسافت را پرواز کند و حداکثر سرعت آن 981 کیلومتر بر ساعت است. جت شخصی ستاره فوتبال کریستیانو رونالدو 28 میلیون پوند قیمت دارد.

جت شخصی کریستیانو رونالدو

جت شخصی کریستیانو رونالدو

جت شخصی کریستیانو رونالدو

جت شخصی کریستیانو رونالدو

نظرات کاربران