گالری ویتوریو امانوئل دوم

گالری ویتوریو امانوئل دوم مرکز خریدی لوکس در میلان

کل : 5

میانگین : 4

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

گالری ویتوریو امانوئل دوم در شهر میلان

پس از سفر گردشگران به ایتالیا و شهر میلان ، حتما یکی از اماکن دیدنی برای آنها ” گالری ویتوریو امانوئل دوم” خواهد بود. این گالری مجموعه ای کامل و بی نظیر از برترین لباس های مد روز، برندهای معتبر، کتاب ها، تابلوهای نقاشی و جواهرات گرانبها است. این بازار مدرن که از مراکز مد ایتالیا است به افتخار “ویکتور امانوئل دوم” که اولین پادشاه ایتالیای یکپارچه بود، ” گالری ویتوریو امانوئل دوم” نام گذاری شد.

گالری ویتوریو امانوئل دوم در شهر میلان

همراه سفرمی سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما سیستمی و چارتری و رزرو هتل باشید و با این گالری و مرکز خرید لوکس بیشتر آشنا شوید!

تاریخچه و موقعیت گالری ویتوریو امانوئل دوم

در سال 1861 میلادی “ژوزیه منگونی” طراحی این گالری را انجام داد و از سال 1865 تا 1877 میلادی پیاده سازی آن طول کشید. در طراحی این بنا از سبک معماری نئوکلاسیک نزدیک به باروک الهام گرفته شده است. “گالری ویتوریو امانوئل” از بزرگترین بازار های سرپوشیده میلان است که شیشه و چدن های به کار رفته در سقف این گالری، آن را به بنایی متفاوت و منحصر به فرد تبدیل کرده است. هم چنین استفاده از موزاییک های رنگی کوچک برای پوشش کف، زیبایی دوچندانی به آن بخشیده است.

تاریخچه و موقعیت گالری ویتوریو امانوئل دوم

دسترسی به “گالری ویتوریو امانوئل دوم از طریق مترو بسیار راحت است. شما می توانید با استفاده از خط 1 یا 3 مترو در ایستگاه دوئومو از قطار پیاده شده و به سمت این گالری پر زرق و برق حرکت کنید.

مترو میلان

“گالری ویتوریو امانوئل” را می توان به عنوان رابطی دانست که شما را از “میدان دلدوئومو” به “سالن تئاتر لااسکالا” می رساند. اگر بخواهید در مورد این بازار سرپوشیده از میلانی ها بپرسید، باید بدانید که این بنای تجاری در میان آنها به “گالریا” شهرت دارد.

مقدار بار مجاز در هواپیما
ادامه مطلب

داخل گالری ویتوریو امانوئل چه خبر است؟

شاید اولین چیزی که پس از ورود به این گالری 4 طبقه، نظرتان را به خود جلب کند، تابلوهای یک شکل و یک پارچه ای باشد که بالای همه فروشگاه ها قرار گرفته اند. تمامی مغازه داران موظف هستند تا برای نمایش تابلوهای فروشگاهی خود از نوشته هایی طلایی رنگ که بر روی پس زمینه ای سیاه حک شده اند، استفاده کنند. توجه به این اصل در “گالری ویتوریو امانوئل” نظام مندی و زیبایی چشم نوازی را به وجود آورده است که شما را برای قدم زدن بیشتر در آن ترغیب می کند.

داخل گالری ویتوریو امانوئل چه خبر است؟

دیدن برندهای معتبر جهانی مثل: “گوچی”، “فندی”، “پرادا” و… حس خوشایند دیگری است که هر علاقمند به برند را برای خرید وسوسه می کند. شما می توانید فروشگاه های معتبر زیادی را ببینید که در زمینه پوشاک، جواهرات، طلا و نقره، نقاشی، کتاب و… فعالیت میکنند.

اگر از آن دسته افرادی هستید که بعد از پاگذاشتن به بازار، به دنبال بهترین رستوران ها می گردید، باید بگوییم ” گالری ویتوریو امانوئل دوم میلان” جای مناسبی برای شما خواهد بود. این گالری رستوران ها و کافه های با کیفیت و بی نظیری را در بر دارد که می توانید در حین سرو غذا و یا نوشیدن یک فنجان قهوه بی نظیر، از فضای زیبای اطراف لذت ببرید.

داخل گالری ویتوریو امانوئل چه خبر است؟

گالری ویتوریو امانوئل جایی برای ثروتمندان

از زمان ساخت ” گالری ویتوریو امانوئل دوم” تا تبدیل شدن آن به مکانی برای تردد قشر مرفه میلان زمان زیادی نگدشت. خیلی زود این گالری به محلی برای ملاقات های طبقه ثروتمند جامعه تبدیل شد که برای نمایش لباس های خز گران قیمت و جواهرات منحصر به فرد خود به دیگران در محل حاضر می شدند. شاید یکی از علل اصلی که این گالری را به مرکزی برای تجمع سرمایه داران تبدیل کرده است، موقعیت مکانی آن باشد. قرار گرفتن این گالری در مرکز شهر نقش به سزایی در دیده شدن آن داشته است. وجود فروشگاه های برند و با کیفیت و رستوران “ساوینی” که بهترین “ریزوتوهای زعفرانی” شهر را ارائه می دهد از دیگر مواردی است که این گالری را به یک مکان محبوب در نزد ثروتمندان تبدیل کرده است.

امن ترین جایگاه هواپیما
ادامه مطلب

گالری ویتوریو امانوئل جایی برای ثروتمندان

اهمیت گالری ویتوریو امانوئل دوم در شهر میلان

روزانه افراد بسیاری را میبینید که ترجیح می دهند فارغ از هر نوع خریدی، برای گذر از میدان دلدوئومو تا سالن اپرا از میان این بازار مسقف و زیبا بگذرند. امروزه این گالری علاوه بر محلی برای ملاقات های قشر ثروتمند میلان، به محلی برای تجمعات، نمایش ها، اعتراضات، سخنرانی ها و حتی محلی برای درگیری مردم با پلیس تبدیل شده است. البته با مراجعه به ” گالری ویتوریو امانوئل” تنها مردمان بومی به چشم نمی آیند، بلکه توریست ها و راهنماهای زیادی را میبینید که برای دیدن این مکان تجاری و لوکس آمده اند.

اهمیت گالری ویتوریو امانوئل دوم در شهر میلان

پیشنهاد ما به افرادی که قصد سفر به میلان را دارند، این است که حتما سری به “گالری ویتوریو امانوئل دوم” بزنند. مطمئن باشید بازدید از این مکان تجاری و لوکس ارزش صرف وقت را خواهد داشت.

نظرات کاربران