فرانسه-برج ایفل-پاریس-گردشگری فرانسه-گردشگری پاریس-یورو2016

نگاهی به یورو ۲۰۱۶ از آپارتمان برج ایفل

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱ تیر ۱۳۹۵

برج ایفل سالانه میزبان هفت میلیون بازدید کننده است ولی هیچ کس تا بحال این امکان را نداشته تا یک شب را زیر شبکه آهنی آن سپری کند. اتاق کنفرانس بلااستفاده طبقه اول برج در ارتفاع ۵۸ متری سطح زمین به آپارتمانی هنری تغییر کاربری پیدا کرده است.

این آپارتمان توسط آژانس HomeAway طراحی و به افتخار آغاز مسابقات یورو ۲۰۱۶ ساخته شده است. از این آپارتمان همزمان با بازی افتتاحیه شب جمعه پرده برداری شد و در طول تورنومنت نیز همچنان باز خواهد ماند.

طراحی این آپارتمان که آماده سازی اش تنها ظرف ۴۸ ساعت به پایان رسید، توسط طراح فرانسوی “بنوئا للئو” طراحی شده و در آن تلفیقی از المان های سنتی “بارون اوسمان” (بخشدار پارس در زمان ناپلئون، که به دلیل طرح نوسازی پاریس به شهرت رسید) با ردپایی از هنر معاصر من جمله یک میز زیبای فوتبال دستی و صفحه ای نمایشی بزرگ برای تماشای فوتبال بکار رفته است.

شرکت HomeAway ماه گذشته مسابقه ای را با طرح این سوال برگزار کرد: اگر این آپارتمان در برج ایفل برای یک شب در اختیار شما بود چکار می کردید؟ جایزه این مسابقه اقامتی یک شبه در آپارتمان بود. بیش از ۱۵۰۰۰۰پاسخ دریافت و از میان آنها چهار فرد خوش شانس بعنوان برنده انتخاب شدند.

اما اگر در این مسابقه برنده نشدید نگران نباشید – این شرکت در همین آپارتمان مسابقات یورو ۲۰۱۶ را نمایش میدهد و روزانه ۵۰۰ ;بلیط را به رایگان در اختیار بازدید کنندگان این محل اختصاص داده است.

فستیوال ها و جشن های مشهور آلمان
ادامه مطلب

نظرات کاربران