لوکس ترین خدمات

با لوکس ترین خدمات دنیا آشنا شوید

کل : 6

میانگین : 3.17

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۷

لوکس ترین خدمات دنیا

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی خدماتی که بخش های مختلف گردشگری در اختیار گردشگران و مسافران قرار می دهند، خدماتی لوکس می باشند. در زمینه گردشگری خدمات مختلفی در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت که اگر قصد دارید با لوکس ترین خدمات دنیا آشنا شوید تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید در این مقاله در رابطه با مراکز خرید، سفرهای هوایی و هتل های لوکس در سراسر جهان اطلاعاتی در اختیار شما قرار داده ایم.

خدمات لوکس

اگر قصد دارید به سفر بروید و یا به جذاب ترین نقاط گردشگری در سراسر جهان سر بزنید و دوست دارید با لوکس ترین خدمات دنیا آشنا شوید می توانید تا پایان مقاله همراه ما باشید زیرا در این مقاله لوکس ترین خدمات در زمینه گردشگری را معرفی خواهیم کرد. در این مقاله قصد داریم لوکس ترین مراکز خرید، هتل ها و خطوط هوایی را به طور مختصر مورد بررسی قرار دهیم.

آشنایی با لوکس ترین خدمات دنیا

آیا دوست دارید با لوکس ترین خدمات دنیا آشنا شوید؟ برخی از افراد دوست دارند به سفرهایی راحت بروند و از خدمات لوکس استفاده کنند تا در سفر خود نهایت لذت را ببرند اگر شما نیز عضوی از این گروه هستید و دوست دارید به سفری با استفاده از لوکس ترین خدمات دنیا بروید ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

لوکس ترین خدمات دنیا

با لوکس ترین خدمات دنیا آشنا شوید: لوکس ترین خطوط هوایی دنیا

اگر شما فردی پولدار هستید می توانید با هواپیماهای درجه 1 و لوکس به سفر بروید. همانطور که می دانید سفر های هوایی بسیار خسته کننده و کسالت آور هستند، مخصوصاً اگر سفری بین المللی در پیش داشته باشید؛ اما اگر با خطوط هوایی لوکس که دارای حمام اختصاصی، مهماندار شخصی، تختی شاهانه می باشند به سفر بروید این سفر نه تنها خسته کننده نخواهد بود بلکه نهایت لذت را از سفر خود خواهید برد.

چطور از سقوط هواپیما جان سالم به در ببریم؟
ادامه مطلب

لوکس ترین خطوط هوایی

لوکس ترین خطوط هوایی

خطوط هوایی ژاپن – اسکای سوییت 777

اگر قصد دارید با لوکس ترین خدمات دنیا آشنا شوید می توانید این بخش از مقاله را مطالعه کرده و با یکی از لوکس ترین خطوط هوایی دنیا آشنا شوید. در این خط هوایی کابین های درجه یک دارای دکوراسیون چوبی می باشد نسبت به دیگر خطوط هوایی برای حفظ حریم خصوصی مسافران جمع و جورتر است. همچنین کابین های این خط هوایی دارای تخت گرم و نرم است، همچنین یک ال سی دی 23 اینچ در کابین های آن قرار دارد. برای چمدان ها شما فضای کافی وجود دارد و همچنین برای شارژ کردن گوشی های همراه شما در این کابین ها پریزهای برق مناسب وجود دارد.

خطوط هوایی ژاپن - اسکای سوییت 777

خطوط هوایی ژاپن - اسکای سوییت 777

آشنایی با لوکس ترین هتل ها

اگر قصد دارید به سفر ماه عسل بروید و دوست دارید با لوکس ترین خدمات دنیا آشنا شوید، یکی از دغدغه های شما یافتن هتل های لوکس برای اقامت شما در طول مدت مسافرت ماه عسل شما می باشد. شما می توانید برای ماه عسل خود مکان های طبیعی، تاریخی و فرهنگی را انتخاب کنید تا سفری هیجان انگیز و خاطره انگیز داشته باشید اما همچنین پیدا کردن هتلی لوکس با امکانات عالی می تواند باعث شود سفری فوق العاده شگرف داشته باشید.\

لوکس ترین هتل ها

هتل لوکس نورث آیلند در سیشل

اقامت در این هتل لوکس ممکن است کمی گران باشد؛ اما می توانید این نکته را به خاطر داشته باشید که هزینه که برای این هتل پرداخت می کنید به خاطر وجود امکانات فوق العاده شگرف در آن می باشد. این هتل دارای 11 ویلای دو خوابه است که در طول ساحلی بی نظیر گسترده شده اند. با اقامت در این هتل لوکس به تمامی خدمات و امکاناتی که ممکن است مورد نیاز شما باشند دسترسی خواهید داشت. بهترین زمان اقامت در این هتل لوکس ماه های اسفند تا مهر خواهد بود.

معتبرترین پاسپورت های جهان در سال ۲۰۱۶
ادامه مطلب

هتل لوکس نورث آیلند در سیشل

هتل لوکس نورث آیلند در سیشل

با لوکس ترین خدمات دنیا آشنا شوید: مراکز خرید لوکس

اکثر اوقات مراکز خرید، جنبه های سرگرمی دارند و اعضای خانواده گاهی اوقات ترجیح می دهند لحظات خوشی را به خرید کردن بپردازند. لوکس ترین مراکز خرید در دنیا دارای موزه، پارک یا شهربازی سرپوشیده هستند.

مراکز خرید لوکس

مراکز خرید دوبی

در این بخش از مقاله نیز می توانید با یکی از لوکس ترین خدمات دنیا آشنا شوید. جالب است بدانید که لوکس ترین و بزرگترین مرکز خرید در دبی وجود دارد. این مرکز خرید در کنار برج خلیفه قرار گرفته است که مساحت آن به 11 هکتار خواهد رسید. در این مرکز خرید همچنین 1200 فروشگاه، هتلی که دارای 250 اتاق لوکس می باشد، 120 رستوران، 22 سینما، آکواریوم، پیست اسکیت سواری و فضای پارکینگ برای حدوداً 14 هزار ماشین وجود دارد. این مرکز خرید که به عنوان پربازدیدترین مرکز خرید در دنیا شناخته شده است در 4 نوامبر 2008 افتتاح شده است. به طوری که این مرکز خرید هر هفته میزبان 750 هزار بازدیدکننده می باشد. بزرگترین فروشگاه شکلات و آکواریوم نیز در این مرکز تفریحی قرار دارند. یکی دیگر از لوکس ترین مراکز خرید به نام امپراطور نیز در دوبی قرار دارد.

مراکز خرید دوبی

مراکز خرید دوبی

همراه سفرمی باشید و اطلاعات گردشگری خود را تکمیل نموده و سفری خاطره انگیز و آسوده را تجربه نمایید.

همچنین شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل لوکس به سایت سفرمی مراجعه نمایید.

نظرات کاربران