نمایشگاه چرم میلان

نمایشگاه چرم میلان

کل : 2

میانگین : 4.5

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

یکی از مهم ترین نمایشگاه ها و رویدادهایی که به صورت سالانه در کشور ایتالیا برگزار می شود نمایشگاه چرم میلان است. این نمایشگاه به صورت کاملا اختصاصی به عرضه ی محصولات چرمی می پردازد و تمامی تولید کنندگان و دست اندرکاران این عرصه را گرد هم می آورد. نمایشگاه چرم میلان، هر ساله میزبان بازدید کنندگان بسیاری از سراسر دنیا بوده و است و نقش بسزایی را در صنعت گردشگری این کشور ایفا می نماید. در این بخش به معرفی کامل نمایشگاه چرم میلان خواهیم پرداخت و شما را با وقایع و اتفاقات جاری در آن آشنا خواهیم نمود. با سفرمی همراه باشید.

نمایشگاه چرم میلان

 

آشنایی با نمایشگاه چرم میلان و اهداف آن

نمایشگاه بین المللی چرم میلان به صورت کاملا تخصصی و انحصاری، به ارائه ی انواع چرم و محصولات چرمی، لوازم جانبی، منسوجات و قطعات به کار رفته در این صنعت می پردازد. این نمایشگاه بیش از 1100 شرکت تولید کننده از 40 کشور دنیا را گرد هم می آورد. در نمایشگاه چرم میلان، متخصصین و طراحان به تعامل و برقراری ارتباط با یکدیگر پرداخته و افکار و ایده های خود را به اشتراک می گذارند، تا در نهایت به پیشرفت صنعت چرم سازی و تولید محصولات چرمی در دنیا کمک نمایند.

نمایشگاه چرم میلان

در نمایشگاه چرم میلان، طرح ها و مدل های مختلف در ساخت انواع محصولات چرمی، همچون انواع کفش ها، مبلمان، پوشاک چرمی و کالاهای مختلفی که از ترکیب چرم و متریال های دیگری ساخته می شوند، ارائه شده و مورد بررسی قرار می گیرند؛ همچنین محصولات مختلفی در حوزه ی مد، کیف و کفش و پوشاک چرمی، برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته می شود و بدین ترتیب، بازدید کنندگان با دنیایی از محصولات چرمی مواجه می شوند.

آیا می دانید خلبانان چه رازهایی را از شما پنهان می کنند؟
ادامه مطلب

در این نمایشگاه، سمینارها و کنفرانس هایی پیرامون صنعت چرم سازی و مد نیز برگزار می شود و تمامی دست اندرکاران و علاقه مندان به این حوزه، با شرکت در این کنفرانس ها، به ارتقای سطح علمی خود در این زمینه می پردازند و با نکاتی جدید در عرصه ی کاری خود آشنا می گردند.

نمایشگاه چرم میلان

 

چگونگی برگزاری نمایشگاه چرم میلان در ایتالیا

همان طور که گفتیم این نمایشگاه در شهر میلانِ ایتالیا برگزار می شود. این رویداد بین المللی، در تاریخ  25 تا 27 سپتامبر 2018 (3 تا 5 مهرماه 1397) و در روزهای سه شنبه، چهارشنبه (ساعت 9 صبح تا 6:30 بعد از ظهر) و پنج شنبه (ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر) برقرار است. تعداد غرفه های موجود در این نمایشگاه متغیر است، اما شواهد نشان می دهند که بالغ بر 250 غرفه از کشورهای مختلف دنیا، در این نمایشگاه دایر می شوند و به ارائه ی خلاقانه ترین و جدید ترین محصولات چرمی خود می پردازند. کیفیت برگزاری این نمایشگاه بسیار بالا بوده و مطابق با استانداردهای جهانی می باشد. نمایشگاه چرم میلان سالانه میزبان بازدیدکنندگان بسیاری از سراسر دنیا است.

نمایشگاه چرم میلان

 

نحوه ی شرکت در نمایشگاه بین المللی چرم میلان

برای شرکت در این نمایشگاه می توانید، به سایت رسمی نمایشگاه بین المللی چرم میلان مراجعه نموده و تمامی اطلاعات و مدارک لازم را مورد بررسی قرار دهید. اما از آن جایی که این کار برای برخی سخت و گمراه کننده است و بعضا افراد را دچار سردرگمی می نماید، بهتر است به آژانس یا موسسه ای معتبر مراجعه کرده و به کسب اطلاعات در این زمینه بپردازید.

جنگل جیغ درینگ وودز در انگلستان، جاذبه ای ترسناک اما زیبا
ادامه مطلب

شرکت خدمات گردشگری سفرمی این امکان را برای کاربران خود فراهم آورده، تا با مراجعه به سایت، اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید و تمامی خواسته های خود را، در کم ترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه و انرژی، به دست آورند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی نمایشگاه چرم میلان نیز می توانید به برقراری ارتباط با مشاورین و متخصصین این مجموعه بپردازید و از خدمات ویژه ی این شرکت بهره مند شوید.

نظرات کاربران