گردشگری دنیا - گردشگری انگلیس - ولخرج ترین توریست هایی که به انگلیس سفر می کنند

ولخرج ترین توریست هایی که به انگلیس سفر می کنند

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۴ خرداد ۱۳۹۵
ولخرج ترین توریست هایی که به انگلیس سفر می کنند
آمارها نشان می دهد، صنعت گردشگری انگلیس طی سه ماه نخست سال ۲۰۱۶، رشدی شش درصدی را تجربه کرده و میزبان هفت میلیون و ۳۶۰ هزار مسافر بوده و هزینه ای که این گردشگران طی این مدت در انگلیس خرج کرده اند، سه میلیارد و ۶۴۰ میلیون پوند است. سال گذشته ۳۶ میلیون و ۱۰۰ هزار مسافر خارجی از انگلیس دیدن کردند. در کل، آمار گردشگران خارجی انگلیس از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵، شاهد رشدی ۲۰ درصدی بوده است.
آمار سفر شهروندان آمریکای شمالی به انگلیس طی این فصل نسبت به همین زمان طی سال گذشته، رشد هفت درصدی داشته است. تعداد گردشگران چینی نیز از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ میلادی ۳۶ درصد افزایش پیدا کرده و به ۵۲۸ هزار و ۶۶۱ تن رسیده است. چینی ها در این مدت یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار (۹۳۹ میلیون و ۵۳۰ پوند) در انگلیس خرج کرده اند. این رقم نسبت به سال پیش از آن ۱۶/ ۵۳ درصد افزایش یافته است. 
بر این اساس آمریکا همچنان با ارزش ترین بازار گردشگری انگلیس است و آمارش حتی نسبت به سال ۲۰۱۴ رشد هم داشته است. تعداد آمریکایی هایی که در سال ۲۰۱۵، جذب مقاصد گردشگری انگلیس شده اند، با ۱۰ درصد افزایش، به سه میلیون و ۳۰ هزار نفر رسیده است. این مسافران در این بازه زمانی، سه میلیارد پوند در انگلیس خرج کرده اند. به گزارش شانگهای دیلی، گردشگران امارات متحده عربی هم رکورد جدیدی در استقبال از سفر به انگلیس به ثبت رسانده اند. آمار گردشگران امارات در سال ۲۰۱۵ رشدی ۳۴ درصدی را تجربه کرده و به ۳۴۷ هزار نفر رسیده است. این گردشگران طی سال گذشته میلادی ۴۸۷ میلیون پوند در انگلیس هزینه کرده اند.

فستیوال ها و جشن های مشهور آلمان
ادامه مطلب

نظرات کاربران