دانشگاه ملی سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور، جزو برترین دانشگاه های جهان

کل : 6

میانگین : 3.5

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲ مرداد ۱۳۹۷

با دانشگاه ملی سنگاپور بیشتر آشنا شوید

دانشگاه ملی سنگاپور یکی از برترین دانشگاه‌های آسیای شرقی است که در رده برترین دانشگاه‌های سطح جهان نیز قرار دارد. بنابراین سالانه افراد زیادی شرایط ادامه تحصیل در این دانشگاه را بررسی می‌کنند و علاقه‌مند هستند که مقاطع تحصیلی را در این دانشگاه سرشناس و مطرح پشت سر بگذراند!

با دانشگاه ملی سنگاپور بیشتر آشنا شوید

بسیاری از افراد سنگاپور را تنها به واسطه جاذبه‌های گردشگری بی‌شماری که دارد می‌شناسند و علاقه‌مند به سفر تفریحی چند روزه به این منطقه هستند. در صورتی که در قلب این کشور دانشگاه ملی کشور سنگاپور قرار دارد؛ که به عنوان مقصد نهایی علاقه‌مندان به ادامه تحصیل در یک دانشگاه مطرح و سرشناس شناخته می‌شود. دانشجویان زیادی همه ساله جهت ورود به این دانشگاه در تلاش هستند و قصد دارند گوی رقابت را جهت ورود به این دانشگاه سنگاپور از یکدیگر بربایند.

با دانشگاه ملی سنگاپور بیشتر آشنا شوید

با سفرمی سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما سیستمی و چارتری و رزرو هتل همراه باشید و گشتی در دانشگاه ملی سنگاپور بزنید و با فرصت‌های تحصیلی و ویژگی‌های این دانشگاه بیشتر آشنا شوید.

قدمت، رتبه و مزایا تحصیل در دانشگاه ملی سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور که در سال 1905 تاسیس شده است، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های جنوب شرقی آسیا محسوب می‌شود. این دانشگاه در زمینه‌های تحصیلی گوناگون، رشته های متعددی را ارائه کرده است و دانشجویان علاقه‌مند به ادامه تحصیل در رشته های فنی مهندسی، هنر و حتی علوم اجتماعی می‌توانند این دانشگاه را مد نظر داشته باشند.

قدمت، رتبه و مزایا تحصیل در دانشگاه ملی سنگاپور

از مهم‌ترین نکاتی که هنگام بررسی ویژگی‌های دانشگاه ملی سنگاپور توجه همگان به سوی آن جلب می‌شود می‌توان به این نکات اشاره کرد؛ که این دانشگاه مکان تحصیل افراد مطرح و سرشناسی همچون دکتر ماهاتیر محمد سیاستمدار مشهور و تأثیر گذار مالزی و خانم مارگارت چان رئیس سازمان بهداشت جهانی بوده است.

9 مکان ممنوع الورود در دنیا
ادامه مطلب

قدمت، رتبه و مزایا تحصیل در دانشگاه ملی سنگاپور

این دانشگاه بر اساس رتبه بندی‌های که برای دانشگاه‌های مطرح جهان صورت پذیرفته است. در سال 2015 در بین 30 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است. همچنین هم اکنون نیز دانشگاه ملی سنگاپور در رده 100 دانشگاه برتر دنیا قرار دارد که افراد زیادی علاقه‌مند به ثبت نام در آن و ادامه تحصیل در مقاطع مختلف می‌باشند.

هم اکنون بیش از 40 هزار دانشجو در این دانشگاه که در مساحتی بالغ بر 120 هزار هکتار بنا شده است مشغول به تحصیل هستند. این دانشگاه امکانات متعددی در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد، به گونه‌ای که هر ساله بودجه تخصیص داده شده به این دانشگاه در حدود 3 تا 4 هزار دلار سنگاپور است که به نسبت مبلغ بالایی می‌باشد.

قدمت، رتبه و مزایا تحصیل در دانشگاه ملی سنگاپور

این دانشگاه هدف پرورش دانشجویان را به عنوان کارآفرینان آینده قرار داده است؛ بنابراین شرکت‌های زیادی هم اکنون با این دانشگاه در ارتباط هستند و تحت نظر آن اداره می‌شوند؛ که دانشجویان پس از اتمام تحصیلاتشان می‌توانند با ارسال رزومه در آن‌ها استخدام گردند.

دانشکده‌های دانشگاه ملی سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور با توجه به دانشکده‌های متعددی که جهت تحصیل در رشته های متعدد دارد، این امکان را برای دانشجویان بین المللی فراهم کرده است که بدون محدودیت بتوانند در رشته دلخواهشان ادامه تحصیل دهند.

از مهم‌ترین دانشکده‌های دایر در این مکان می‌توان به دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی اشاره کرد؛ که امکان ادامه تحصیل در آن در مقاطع ارشد و دکتری وجود دارد.

دانشکده‌های دانشگاه ملی سنگاپور

دانشکده‌های مالی و حسابداری نیز امکان ادامه تحصیل در این رشته ها را برای دانشجویان فراهم کرده‌اند. همچنین علاقه‌مندان به رشته های مدیریتی می‌توانند در رشته های مطرحی همانند MBA در دانشگاه ملی سنگاپور ادامه تحصیل دهند.

فهرست وسایل ممنوع در فرودگاه های ایران
ادامه مطلب

در سایر قسمت‌های این دانشگاه می‌توان دانشکده‌های علوم رایانه‌ای، محیط زیست، علوم پایه و حتی پزشکی و دندانپزشکی را مشاهده کرد.

نکات قابل توجه درباره دانشگاه ملی سنگاپور

از مهم‌ترین نکاتی که هنگام ادامه تحصیل در دانشگاه ملی سنگاپور باید به آن توجه داشته باشید، امکان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به زبان انگلیسی است؛ بنابراین در صورتی که در آزمون آیلتس یا تافل به ترتیب نمره‌های 6.5 و 85 به بالا را کسب کرده باشید. با ارسال مدارک تحصیلی‌تان می‌توانید از این دانشگاه پذیرش بگیرید.

نکات قابل توجه درباره دانشگاه ملی سنگاپور

شهریه این دانشگاه جهت ادامه تحصیل در حدود 12 هزار دلار آمریکا است؛ که این مبلغ برای ادامه تحصیل در رشته های تحصیلی پزشکی و دندانپزشکی تا 40 هزار دلار آمریکا در سال افزایش پیدا می‌کند. علاوه بر شهریه دانشگاه باید ماهیانه هزینه‌ای در حدود 600 تا 800 دلار آمریکا نیز جهت تامین مخارج زندگی در سنگاپور مد نظر داشته باشید.

بنابراین افرادی که علاقه‌مند به ادامه تحصیل در دانشگاه ملی سنگاپور در مقاطع تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و رشته های پزشکی هستند. باید از تمکن مالی برای پرداخت شهریه و… برخوردار باشند.

نکات قابل توجه درباره دانشگاه ملی سنگاپور

 این در حالی است که دولت سنگاپور برای دانشجویان علاقه‌مند به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در این دانشگاه کارآفرین محور، بورسیه‌های تحصیلی مناسبی را در نظر گرفته است؛ که از این طریق می‌توانند شهریه دانشگاه و هزینه زندگی در کشور سنگاپور را پرداخت کنند؛ بنابراین رقابت جهت اخذ پذیرش در این مقطع تحصیلی بیشتر است و باید رزومه مناسبی جهت تحصیل در مقطع دکتری به این دانشگاه مطرح ارائه کنید.

لذت تعطیلات خود را دو چندان کنید!
ادامه مطلب

نکات قابل توجه درباره دانشگاه ملی سنگاپور

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با رشته های تحصیلی ارائه شده توسط دانشگاه ملی سنگاپور و چگونگی ادامه تحصیل در مقاطع مختلف کافی است به وب سایت این دانشگاه مراجعه کنید و شرایط درج شده در آن را مطالعه نمایید.

خلاصه

دانشگاه ملی سنگاپور یکی از برترین دانشگاه‌های آسیایی و جهانی است که هر ساله افراد زیادی از سر تا سر جهان جهت ادامه تحصیل در آن اقدام می‌کنند. این دانشگاه به عنوان دانشگاه کارآفرین محور شناخته می‌شود و جهت حمایت از کسب و کارهای راه اندازی شده راهبردهای زیادی را به آن‌ها ارائه می‌کند.

همچنین شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما تهران به سنگاپور از نوع سیستمی و چارتری و رزرو هتل سنگاپور به سایت گردشگری سفرمی مراجعه نموده و سفری با کیفیت و خاطره انگیز را تجربه نمایید.

نظرات کاربران