دانشگاه های شهر پرت

با 2 دانشگاه اصلی در شهر پرت استرالیا آشنا شوید!

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: شنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

تحصیل در دانشگاه های شهر پرت استرالیا

پرت یکی از کلان شهر های استرالیا است که به عنوان پایتخت این کشور پایه گذاری شده است. این شهر که در حاشیه های ساحلی کشور استرالیا قرار داد یکی از مقاصد محبوبی است که افراد زیادی در سراسر دنیا علاقه مند به تحصیل در آن هستند. این شهر دارای یکی از ایده آل ترین وضعیت های اقتصادی است که عمده ی اصلی آن بر پایه ی معدن، نفت و گاز استوار است. بر پایه این اوصاف می توان گفت در حال حاضر شهر پرت یکی از برترین شهرهای جهانی از لحاظ کیفیت اجتماعی است که تمامی نیازهای یک زندگی ایده آل را برای شهروندان خود فراهم می نماید. از این رو می توان گفت دانشگاه های شهر پرت استرالیا یکی از مقاصد تحصیلی مهم و با ارزش برای مهاجرانی است که در جهت تحصیل در دانشگاه ها و مراکز تحصیلی عالی به این شهر هجوم می آورند.

تحصیل در دانشگاه های شهر پرت استرالیا

هدف ما از نوشتن این مقاله فراهم آوردن مطالب جامع و سودمندی در رابطه با دانشگاه های شهر پرت استرالیا است تا علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه های این شهر را در جهت انتخاب بهترین مراکز آموزشی یاری رسانیم. پس با سفرمی سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما سیستمی و چارتری و رزرو هتل همراه باشید.

دانشگاه استرالیای غربی | University of Western Australia

دانشگاه استرالیای غربی یکی از دانشگاه های دولتی شهر پرت است که به لحاظ قدمت و تاریخ دیرینه ای که دارد یکی از وسیع ترین دانشگاه های استرالیا به شمار می آید. تاسیس دانشگاه استرالیای غربی به سال 1911 باز می گردد. این دانشگاه عظیم دارای 80 مرکز تحقیقاتی حرفه ای و فعال است که سالانه به طور میانگین مبالغی نظیر 117 میلیون دلار را صرف پروژه های تحقیقاتی خود می کنند. این دانشگاه با ارائه طیف وسیعی از رشته های تحصیلی متنوع در مقاطع تحصیلی مختلف هرساله مهاجران تحصیلی بی شماری را در اقصی نقاط دنیا به سوی خود جذب می کند. شایان ذکر است که دانشگاه استرالیای غربی که یکی از مهم ترین دانشگاه های شهر پرت محسوب می شود با اعطای بورسیه تحصیلی به دانش جویان غیر بومی خود در جهت تحصیل در دانشگاه آکسفورد، به یکی از مقاصد تحصیلی مهم و با ارزش مهاجران بین المللی تبدیل شده است.

جاده اقیانوس اطلس ، زیبا اما نفس گیر
ادامه مطلب

University of Western Australia

University of Western Australia

شاید برایتان جالب باشد بدانید که بر اساس رتبه بندی های جهانی که در سال 2016 و 2017 انجام شده است دانشگاه استرالیای غربی با توانایی ها و قابلیت های بی شماری که در حوزه های مختلف ارائه نموده است توانسته رتبه 102 جهانی را از آن خود کند. این دانشگاه هر ساله نخبگان و دانش آموختگان برجسته بی شماری را در حوزه های مختلف جهانی به سراسر دنیا معرفی می نماید. از جمله دانشکده های معتبر دانشگاه استرالیای غربی می توان به دانشکده معماری، فضای شهری و هنرهای تجسمی، دانشکده هنر، علوم اجتماعی، انسان شناسی و موسیقی، دانشکده تجارت و بازرگانی، دانشکده آموزش، دانشکده مهندسی، کامپیوتر و علوم ریاضی، دانشکده حقوق، دانشکده فیزیک، دانشکده پزشکی و .. اشاره کرد.

University of Western Australia

دانشگاه کرتین | Curtin University of technology

دانشگاه کرتین یکی از دانشگاه های شهر پرت است که به نام جان کرتین چهاردهمین نخست وزیر کشور استرالیا پایه گذاری شده است. این دانشگاه یکی از دانشگاه های تحقیقاتی عمومی شهر پرت معرفی شده که علاوه بر برخورداری از 5 دانشکده اصلی بیش از 95 مرکز تخصصی در زمینه های مختلف را نیز دارا می باشد. دانشگاه کرتین یکی از اعضای مهم در رده ی دانشگاه های کشور استرالیا است که در طیف عظیمی از انواع رشته های مختلف علمی و علمی دنیا، مشغول به فعالیت و انجام پروژه های تحقیقاتی است. جالب است بدانید که سر لوحه فعالیت های وسیع و گسترده دانشگاه کرتین پرت، رفاه تحصیلی دانشجویان خود می باشد. نکته ویژه در رابطه با این دانشگاه پرت این است که دانشجویان مسلمان بین المللی در این دانشگاه از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. از این رو مسئولان آن در جهت رفاه عمومی و حال دانشجویان مسلمان خود که مشغول به تحصیل می باشند در پردیس اصلی خود مکانی را در جهت برگزاری نماز جماعت و نیز تجمع دانش جویان مسلمان احداث کرده است.

شغل مهمانداری چه مزیت هایی دارد؟
ادامه مطلب

دانشگاه کرتین | Curtin University of technology

به موجب ویژگی های منحصر به فرد دانشگاه کرتین و نیز قابلیت های بی شماری که در ارائه خدمات تحصیلاتی به دانش جویان بین المللی خود دارد، یکی از برترین دانشگاه های کشور استرالیا در زمینه جذب مهاجران تحصیلی بومی و بین المللی می باشد. همچنین این دانشگاه با ارائه خدمات مبرهن دیگری هم چون: مشاوره، نگهداری از کودکان، حمایت از دانش جویان ناتوان جسمی و نیز دانش جویانی که از استطاعت مالی خوبی برخوردار نیستند، مراکز تفریحی ورزشی متنوع، خوابگاه های وسیع با امکانات رفاهی ایده آل و همچنین مراکز کاریابی و خدمات پزشکی، یکی از برترین مقاصد تحصیلی دانش جویان به شمار می آید.

دانشگاه کرتین | Curtin University of technology

دانشگاه کرتین | Curtin University of technology

دانشگاه کرتین پرت در میان سایر دانشگاه های کشور استرالیا توانسته است که رتبه 16 را از آن خود نماید. همچنین بر اساس رتبه بندی های جهانی، رتبه 360 را به این دانشگاه واگذار کرده اند.

از دانشکده های این دانشگاه می توان به دانشکده مطالعات بومی، دانشکده تجارت، دانشکده سلامت و بهداشت، دانشکده علوم اجتماعی و دانشکده علوم پایه و مهندسی اشاره کرد .

دانشگاه کرتین | Curtin University of technology

پرت یکی از شهرهای استرالیا می باشد که با برخورداری از ایده آل ترین شرایط اقتصادی دارای بهترین دانشگاه ها در سطوح مختلف در استرالیا می باشد. در این مطلب از وبلاگ سفرمی به معرفی 2 مورد از معتبرترین دانشگاه های شهر پرت استرالیا پرداختیم که از مقاصد مهم برای تحصیل دانشجویان هستند.

نظرات کاربران