انعام دادن

ولخرج ترین و خسیس ترین گردشگران جهان برای چه کشور هایی هستند؟

کل : 2

میانگین : 2

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۷

ولخرج ترین و خسیس ترین گردشگران جهان برای چه کشور هایی هستند؟

گردشگران خسیس در مسافرت چگونه رفتار می کنند؟

گردشگران خسیس مؤدبانه رفتار می کنند و از آن دسته گردشگرانی که غر می زنند نیستند، اما تمایل دارند پولشان را در جیب خود نگه دارند. آن ها از مدت ها قبل برای سفر خود پول جمع می کنند و حاضر نیستند آن را به راحتی از دست دهند. تا آخر غذایی که سفارش می دهند را می خورند، ترجیح می دهند به جای هتل های لوکس در قسمت های مجانی اقامت کنند. در رستوران های گران قیمت غذا سفارش نمی دهند و حتی ترجیح می دهند خودشان در طول سفر غذا درست کنند و اصلا علاقه ای به دادن انعام از خود نشان نمی دهند.

فرهنگ انعام دادن

ولخرج ترین گردشگران در مسافرت چگونه رفتار می کنند؟

ولخرج ترین گردشگران گاهی اوقات در مسافرت رفتار های عجیب غریبی انجام می دهند. به عنوان مثال پول بلیط یک غریبه را پرداخت می کنند، انعام های زیاد پرداخت می کنند، هرچیزی را که میبینند می خرند، ماشین های گران قیمت کرایه می کنند و در لوکس ترین هتل ها جا رزرو می کنند. بهتر است با این گردشگران به مسافرت بروید زیرا آن ها حاضرند همه چیز خود را خرج کنند.

سفر لوکس

ولخرج ترین و خسیس ترین گردشگران جهان برای چه کشور هایی هستند؟

بر اساس گزارشات گسترده ای که از مسافران در سرتاسر جهان جمع آوری شده است، گردشگران نیوزیلند به عنوان خسیس ترین مسافرین شناخته می شوند، در حالی که گردشگران ژاپنی به عنوان ولخرج ترین گردشگران جهان شناخته می شوند. این تحقیقاتی در سال 2014 در تعطیلات برروی 11،165 مسافر در 24 کشور در مورد نحوه ی خرج کردن کشورهای مختلف انجام شد. اما یک نظرسنجی جدید از مشاور TripAdvisor، که 9000 شرکت کننده در ایالات متحده، انگلیس، فرانسه، ایتالیا، آلمان، اسپانیا، روسیه و برزیل در آن شرکت کردند، نشان می دهد که گردشگران آمریکایی ولخرج ترین گردشگران هستند.  23٪ از ایتالیایی ها به عنوان خسیس ترین گردشگران جهان شناخته می شوند. فرانسه، اسپانیا و انگلیس بین 36 تا 39 درصد، برزیل 40 درصد و روسیه 53 درصد از خسیس ترین ها را در خود جای داده اند.

تاثیر دوستان صمیمی بر افزایش حافظه
ادامه مطلب

ولخرج ترین گردشگران

به این نتیجه رسیده اند که آمریکایی ها در هنگام سفر به خارج از کشور ولخرج تر هستند؛ زیرا میزان پاداش ها در ایالات متحده به طور معمول بالا است. گردشگران معمولا بین 15 تا 20 درصد از پول خود را در رستوران ها، سالن های زیبایی، کابین ها و کافه ها، و همچنین برای گرفتن غذا، راهنماهای تور و رانندگان تاکسی خرج می کنند.

فرهنگ انعام

فرهنگ انعام دادن در کشورهای مختلف

گردشگران آمریکایی

فرهنگ انعام دادن در بین گردشگران آمریکایی معمول است و هم چنین علاقه دارند که این فرهنگ خود را در طول سفر به بقیه نشان دهند و برایشان فرقی نمی کند که در داخل کشور خودشان به مسافرت بروند یا به یک مسافرت در خارج از کشور بروند. تنها 16 درصد از پاسخ دهندگان آمریکایی معتقدند که طبق قوانین بین المللی که برای انعام دادن وجود دارد، عمل می کنند (آسیایی ها به طور خاص قوانینی سخت و سریع در مورد نحوه ی انعام دادن ندارد، با این حال این منطقه ای است که تقریبا همیشه خدماتی را ارائه می دهد که ارزش آن را دارد.) شیوه های ایالات متحده نشان می دهد که آن ها ترجیح می دهند پول بیشتری بپردازند و در پرداخت زیاد پول اشتباه کنند. آن ها می گویند زیاد پول دادن بهتر از کم پول دادن است. اما با همه ی این ولخرجی ها آمریکایی ها به عنوان شلخته ترین، بد لباس ترین و بیشترین کسانی که در سفر غر می زنند نیز شناخته شده اند.

گردشگران آمریکایی

گردشگران آلمانی

در آلمان، مانند بسیاری از اروپا، هزینه خدمات در صورت حساب محاسبه می شود و مشتریان تمایل دارند فقط در حدود 5 تا 10 درصد اضافه از آن مقدار را در رستوران ها پرداخت کنند. رانندگان تاکسی معمولا انتظار هیچ گونه انعامی را ندارند. بنابراین، در حالی که آلمانی ها انعام کم تری را در کشور خود می پردازند علاقه دارند خارج از کشور انعام زیادی را بپردازند. شاید، این موضوع به دلیل علاقه ی زیاد آلمانی ها به همسایگانشان باشد.

با عجیب ترین دریاچه های جهان آشنا شوید
ادامه مطلب

گردشگران آلمانی

گردشگران فرانسوی

در یک تحقیق دیگر مشخص شد که گردشگران فرانسوی هم علاقه زیادی به ولخرجی و پرداخت انعام های زیاد ندارند در واقع آن ها حاضر نیستند حتی یک پنی بیشتر هم برای چیزی بپرازند. در عوض، فرانسوی ها بسیار مرتب و تمیز هستند. در یک تحقیق مشخص شد که در واقع، 16 درصد از 1978 فرانسوی که در این نظرسنجی شرکت کردند، در هنگام رفتن به رستوران ها و کافه ها  هیچگاه هیچ انعامی را نپرداخته اند. فقط 15 درصد از مردم فرانسوی گفتند که در هنگام تعطیلات پولی را برای انعام در نظر می گیرند و یک سوم از پاسخ دهندگان فرانسوی اعتراف کرده اند که در سال 2014 کمتر از سال های قبل انعام داده اند. ژاپنی ها و کانادایی ها هم کم تر از دیگر افراد غر می زنند.

گردشگران فرانسوی

شما می توانید با خرید بلیط هواپیما و همچنین رزرو هتل از سایت گردشگری سفرمی، لذت سفری آسوده و خاطره انگیز را تجربه نمایید.

نظرات کاربران