هتل-کن-اروپا-سوئیت-گردشگری-سفر

سوئیت های مشهور و منتخب سلبریتی ها؛ شهر کن

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۳ خرداد ۱۳۹۵

سوئیت مجستیک و کریستین دیور

درست کنار مرکز “جشنواره و کنگره کن” ، محل برگزاری جشنواره فیلم کن در فرانسه ، هتل بریر له مجستیک، یکی از بهترین هتل های کن و انتخاب محبوب ستارگان فیلم واقع شده است. یکی از خواستنی ترین اتاق های این هتل سوئیت مجستیک است، که روی بام آن تراسی بزرگ، اتاق سینما، مرکز بدنسازی قرار دارد و خدمتکاری شخصی از مهمان ها پذیرایی می کند. این سوئیت شبی ۳۲۰۰۰ یورو به بالا اجاره داده می شود.

چشم انداز دریا از اتاق استراحت سوئیت مجستیک

این هتل همچنین سوئیتی بر اساس طرح های کریستین دیور دارد، تنها سوئیتی در اروپا که بر اساس برند فشن طراحی شده است. این سوئیت نیز خدمتکار شخصی دارد و با تصاویر مشاهیری که از این سوئیت و لقب آن استقبال کرده اند، تزئین شده است.

یکی از سوئیت های دو خوابه کریستین دیور. این سوئیت شبی ۲۲۰۰۰ یورو می ارزد.

سوئیت پنت هاوس

سوئیت پنت هاوس،یکی از بزرگترین سوئیت های هتل در فرانسه است. این سوئیت چهار خوابه که ۱۶۷۰ مترمربع مساحت دارد در هتل گراند حیات مارتینز واقع شده و دارای یک باغ، دو جکوزی و آثار هنری از پیکاسو و ماتیس است. این سوئیت شبی ۳۸۲۰۰ یورو می ارزد.

سوئیت های پرستیژ

در طبقه هفتم هتل بین قاره ای کارلتون کن، سوئیت های پرستیژ ( مشهور) قرار دارد که نام مشاهیری که مدتی طولانی در کن و در این سوئیت ها اقامت داشتند بر روی آنها گذاشته شده است. به طور مثال این سوئیتی که درتصویر می بینید، نام شون کانری را با خود دارد. آن چهار اتاق خواب، چهار حمام، آسانسور اختصاصی و تراسی با چشم انداز زیبای دریا دارد. این سوئیت شبی ۲۵۰۰۰ یورو می ارزد.

معتبرترین پاسپورت های جهان در سال ۲۰۱۶
ادامه مطلب

سوئیت پرزیدنتال

در هتل جی دبلیو ماریوت کن، دو سوئیت پرزیدنتال وجود دارد که از همه سوئیت ها شاخص ترند. هر یک از این سوئیت ها دو بالکن مجزا و چشم اندازهای زیبای دریا، اتاق لباس و آشپزخانه دارند. مهمان ها از تسهیلات بسیار و خاصی مانند درمان های رایگان زیبایی برخوردار می شوند. قیمت این سوئیت ها از شبی ۷۰۰۰ یورو شروع می شود.

چشم انداز دریا از یکی از سالن های استراحت جادار سوئیت پرزیدنتال

سوئیت تراس

در هتل فایو سیز ( پنج دریا) کن، سوئیتی بر روی تراس، ایده آل برای روزهای خوب و آفتابی است.  این سوئیت یک تراس ۳۸ مترمربعی خصوصی، یک جکوزی شفاف ساخته شده از استیل و شیشه دارد و از آنجا می توان به کلیسای نوتردام دی بن وویج، تسلط داشت. نرخ اجاره این سوئیت با شبی ۷۰۰ یورو شروع می شود.

 سوئیت ادن-راک و ویلا الینا

اگرچه هر سال تابستان، جشنواره فیلم  به شهر کن شکوه بسیاری می بخشد، اما این شهر به دلیل وجود مرکز کنفرانس بسیار بزرگ خود نیز مشهور شده است. این مرکز در برگیرنده یک تعداد محدود هتل های لوکسی است. مشاهیر جهان اغلب برای یافتن اقامتگاهی که انتظارات شان را برآورده کند، اندکی دورتراز شهر می روند. هتل دوکپ-ادن-راک که ۳۰ دقیقه از کن فاصله دارد، سوئیتی به نام ادن راک دارد. این سوئیت دارای تراس اختصاصی، جکوزی و چشم اندازی زیبا از جزایر لرینز و دریای مدیترانه است. اجاره این سوئیت از شبی ۶۸۰۰ یورو شروع می شود.

این هتل حتی اقامتگاه شاخص تری در ویلا الینا، که روی زمین های ادن-راک قرار دارد اما از هتل اصلی جداست، ارائه می دهد. مهمان های قبلی از جمله، جولی پیتز، جنیفر لوپز و تام کروز از تمام امکانات این ویلا، از جمله استخر روباز، کلبه کوچک آن استفاده کردند و از کلاس های شیرینی پزی سرآشپز آنجا بهره بردند. هزینه تختخواب و صبحانه این ویلا از شبی ۱۱۳۰۰ یورو شروع می شود.

نگاهی به یورو ۲۰۱۶ از آپارتمان برج ایفل
ادامه مطلب

سوئیت رز- پی­یر

همچنین گراند هتل دوکپ-فرات، چهار فصله، با یک ساعت فاصله از شهر کن، ویلاهای مستقل خود را در اختیار مهمان هایی که به دنبال مکانی خلوت هستند، می گذارد. ویلای رز­-پی­یر دارای استخر خصوصی و زمین تنیس است و طراحی داخلی این ویلا نیز از آثار آلبرتو پینتوست. اجاره این ویلا از شبی ۵۰۰۰ یورو می باشد.

نظرات کاربران