گردشگری ایران - هتل سازی در ایران - سرمایه گذار ترکیه ای - هتل  اینترکانتینتال

دیدار نمایندگان هتل‌های اینترکانتیننتال ترکیه با سلطانی‌فر

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۵

دیدار نمایندگان هتل‌های اینترکانتیننتال ترکیه با سلطانی‌فر

نمایندگان گروه هتل های «اینترکانتیننتال» ترکیه در دیدار با «مسعود سلطانی فر» معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای سرمایه گذاری در حوزهء هتل سازی در ایران ابراز علاقه‌مندی کردند و همچنین تاکید بر روشن بودن آیندهء صنعت گردشگری ایران داشتند.
در این دیدار قرار شد سرمایه گذار ترکیه ای ظرف مدت ۲ ماه آینده با بررسی های خود برای احداث ۱۰ هتل ۴ و ۵ ستاره در شهرهای مختلف ایران، تصمیمات لازم را اتخاذ نماید. این شهرها عبارتند از تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز، یزد، کرمان، بندرعباس، اهواز و یکی از شهرهای شمالی کشور.
گفتنی است سرمایه گذار ترکیه ای در این سرمایه گذاری از شرکای ایرانی برای سرمایه گذاری در حوزهء گردشگری ایران استفاده خواهد کرد. در ماه های گذشته گروه های مختلف سرمایه گذار از کشورهای آلمان و ترکیه برای سرمایه گذاری در صنعت هتلداری ایران اعلام آمادگی کرده اند که از این جمله می توان به انعقاد تفاهم نامه با گروه هتل های «اشتاینگن برگر» آلمان برای ساخت ۱۰ تا ۱۵ هتل ۴ و ۵ ستاره طی ۷ سال در ایران و تفاهم نامه با وزیر گردشگری ترکیه برای ساخت ۱۰ هتل ۴ و ۵ ستاره در ایران اشاره کرد.
مذاکره با سرمایه گذار بخش خصوصی ترکیه برای ساخت هتل در ایران سومین مورد از مذاکرات بین المللی برای ساخت هتل در ایران در سال جاری به شمار می رود.

۵ شهر زیبا و ارزان جهان
ادامه مطلب

نظرات کاربران