بهترین بوتیک هتل های دنیا؛ 2017

بهترین بوتیک هتل های دنیا؛ 2017

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۶

وب سایت رزرواسیون لوکس هتل “Mr & Mrs Smith” لیست برترین بوتیک هتل های سال 2017 را اعلام کرد. با سفرمی همراه باشید:

1. بوتیک هتل منتخب به عنوان بهترین هتل اسمیت (Best Smith Hotel)

هالیسون هوس

هالسیون هوس، ساحل کابریتا، استرالیا

(Halcyon House, Cabarita Beach, Australia)

هالیسون هوس

جیمز لوهان (James Lohan) یکی از بنیانگذاران آقا و خانم اسمیت اظهار داشت: “به عنوان تنها گروهی که مردم بسیاری در رای گیری آن شرکت داشتند (25 هزار نفر در سال جاری)، “بهترین هتل اسمیت” عنوانی مهم محسوب می شود.

تریمزو

افتتاح هالیسون هوس در سال گذشته مانند یک انفجار بزرگ بود. با توجه به جذابیت های ظاهری و زمینی، هالیسون هوس یک برنده شایسته به شمار می رود.

2. عنوان بهترین دکوراسیون

پالازا مارگریتا

بوتیک هتل پالازا مارگریتا، باسیلیکاتا، ایتالیا

(Palazzo Margherita, Basilicata, Italy)

پالازا مارگاریتا

این هتل زیبای ایتالیایی متعلق به قرن نوزدهم که در زادگاه کارگردان آمریکایی پدرخوانده فرانسیس فورد کوپولا (Francis Ford Coppola) واقع شده، اقامتی راحت و لوکس به مسافرانش ارائه می دهد. طراحی داخلی این بوتیک هتل شیک و مدرن و انعطاف پذیر است.

پالازا مارگریتا

حیاط هتل با گل های گلیسین و مرکبات پوشیده شده است. همچنین، یک آب نمای عجیب و غریب هم در آن به چشم می خورد. دکوراسیون هتل که از سبک ایتالیایی و فرانسوی الهام گرفته در شش اتاق اجرا شده و حس تجملی القا می کند.

3. عنوان رمانتیک ترین اتاق خواب

کیمالا، پوکت، تایلند (Keemala, Phuket, Thailand)

کیمالا

کیمالا کاملا خاص است. این هتل زیبا در تپه هایی بر فراز ساحل کامالا و در میان مسیرهای مملو از درختان نخل قرار گرفته اند. مجموعه ای از کلبه هایی با سقف قارچی شکل، خانه های چوبی و درختی و آبگرم های هیجان انگیز در این مسیر به چشم می خورند.

هتل پارسیان آزادی تهران
ادامه مطلب

کیمالا

در هر یک از ویلاها میزبانی مستقر شده که خدماتی ایده آل ارائه می دهد. در جای جای هتل استخرهای آبگرم رویت می شود که با آبشار و بار تکمیل گشته است.

کیمالا

یک استودیوی کاملا مجهز با کلاس های یوگا، بوکس موی تای، تای چی ساحلی، بار خوش آب و هوا و رستورانی آرام در هتل موجود است.

4. عنوان بهترین استخرهای آبگرم موجود در بوتیک هتل ها

امانمو، می، ژاپن (Amanemu, Mie, Japan)

امانمو

این استراحتگاه در تپه های جنگلی جنوب غربی “می” استقرار یافته و دارای فضایی آرام و با عظمت است. در حالیکه آبگرم های ژاپنی در مرکز قرار گرفته اند، یک استودیوی یوگا، یک استخر شنا و آب درمانی و چهار اتاق درمانی با چشم انداز جنگل اطراف آن را احاطه کرده اند.

امانمو

اتاق ها با فانوس های بامبوی بزرگ و دیوارهای چوبی ژاپنی تزئین شده اند. در رستوران های هتل یک منوی چرخشی فصلی از خوشمزه ترین غذاهای ژاپنی سرو می شود.

5. عنوان بهترین بوتیک هتل خانوادگی

هتل درختی، سوئد (Treehotel, Sweden)

هتل درختی

این مجموعه مشهور درختی از فیلم (The Tree Lover) الهام گرفته است. در این هتل منحصر به فرد مسافران می توانند زندگی در میان درختان را تجربه کنند.

هتل درختی

از لانه پرنده گرفته تا مکعب های آینه کاری شده، این خانه های ویژه در ترکیب کاملی با محیط اطراف خود ساخته شده اند و به مسافران این امکان را می دهد تا اقامتی شیک و راحت در دل جنگل های هاراد سوئد داشته باشند.

6. عنوان بهترین چشم انداز هتل

تریمزو

هتل بزرگ تریمزو، دریاچه کومو، ایتالیا

تریمزو

(Grand Hotel Tremezzo, Lake Como, Italy)

تریمزو

این هتل 5 ستاره دارای یک استخر شناور در دریاچه کومو می باشد. همچنین، در قسمت پشتی ساختمان هتل یک استخر مجزا موجود است که توسط باغ های خصوصی و یک استخر بی نهایت دیگر احاطه شده است.

آیا می دانید هتل ها بر چه اساسی رتبه بندی می گردند؟
ادامه مطلب

گرند هتل تریمزو

سالن استراحت پانورامیک دارای پنجره های قدی می باشد که نمای دوست داشتنی از دریاچه های زیبای اطراف پیش روی چشمانتان قرار می دهد. باغ های سرسبزی به مساحت 5 هکتار در پشت هتل از دیگر ویژگی های برجسته آن به شمار می روند.

 

 

 

 

نظرات کاربران