بدترین هتل های دنیا در سال 2017 پلازا هتل

بدترین هتل های دنیا در سال 2017

کل : 4

میانگین : 3.5

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۶

هتل های وحشتناک زیادی در سراسر دنیا وجود دارند، اما تنها تعداد کمی از آنها هستند که به عنوان “بدترین هتل های دنیا” شناخته می شوند. ما همیشه به دنبال بهترین گزینه ها هستیم تا حتی الامکان در هزینه های خود صرفه جویی کرده و بیشترین منفعت را نصیب خود کنیم. اما باید بدانید که قیمت گران همیشه نشان دهنده کیفیت بالا نیست.

پلازا هتل

در ادامه سفرمی قصد دارد “بدترین هتل های دنیا در سال 2017” را به شما معرفی کند.

این هتل ها تنها بخاطر خدمات بد، غذای بد یا دیوارهای ترک خورده در لیست ما قرار نگرفته اند. بدترین هتل های این لیست در واقع اقامتگاه هایی هستند که پول زیادی از مهمانان می گیرند و در عین حال تعطیلاتی بد و ناخوشایند برایشان رقم می زنند.

از اقامت در هتل های زیر جدا خودداری کنید!

1. گرند هتل، برلین، آلمان

گرند هتل

برخلاف ظاهر غلط انداز آن، این هتل بسیار گران می باشد و کنار آمدن با مشتری های آن نیز دشوار است.

2. هتل ساحلی گلدکیست، سنگاپور

(Goldkist Beach Resort, Singapore)

گلدکیست

سنگاپور از نظر تمیزی زبانزد است. اما همه هتل های آن در حقیقت پاکیزه نیستند. هتل ساحلی گلدکیست یکی از همین هتل هاست. افراد بی خانمان زیادی در نزدیکی ساحل آن زندگی می کنند. اطراف هتل را سطل زباله ها با حشرات مزاحم احاطه نموده اند. این اقامتگاه در مجموع بسیار کثیف می باشد و امکانات رفاهی درست و حسابی در آن وجود ندارد. حتی صبحانه رایگان هم سرو نمی شود و علاوه بر این، بوی وحشتناکی دارد.

با زندگی در این کشورها پول دریافت می کنید!
ادامه مطلب

3. وایت لیف، بدترین هتل لندن

وایت لیف

این هتل خیلی کثیف است. حتی ملحفه تخت خواب های آن در اغلب موارد برای مهمانان مشکلات پوستی ایجاد کرده اند. کارکنان هتل بسیار بی ادب و گستاخ هستند.

4. هتل راج، چنای، هند

هتل راج

مهمانان هتل چنای تاکنون بارها شکایت کرده اند که در مبلمان آن حشرات لانه کرده اند. از دیگر مشکلات هتل بی ادبی پرسنل و مدیریت و کثیف بودن ملحفه ها گزارش شده است.

5. کلاب آکوا، گومبت، ترکیه

آکوا

استخرهای هتل بعد از هر بارندگی پر از گنداب می شوند. بررسی های دیگر نشان می دهد که حتی کارکنان هتل هم کثیف هستند.

6. هتل آپارتمان کاتالونیا گاردن، سالو، اسپانیا، بدترین هتل

باغ کاتالونیا

اسپانیا مقصد گردشگری محبوبی است، پس تعطیلاتتان را با اقامت در هتل کاتالونیا گاردن خراب نکنید. مهمانان از اتاق های کثیف، امکانات ضعیف، مسافران لاابالی و … جداً شکایت کرده اند.

7. هتل پارک، لندن

هتل پارک

اگر قصد دارید در هتل پارک لندن اقامت کنید، با چشم باز بخوابید. مهمانان اغلب شکایت می کنند که مجبورند برای از بین بردن حشرات موذی اطراف تخت خوابشان چندین بار تا صبح از خواب بیدار شوند. برخی دیگر از نبود آب گرم و فرش های کثیف شکایت کرده اند.

8. هتل هانس برینکر، آمستردام

هانس برینکر

عبارت “هر چقدر پول بدی آش می خوری” قطعا درباره هانس برینکر صدق می کند. آسانسور هتل اغلب خراب است و دوش آب گرم آن رسما یک شوخی بیش نیست.

9. هتل کازینو پلازا، لاس وگاس، نوادا، بدترین هتل

هتل پلازا

در این هتل خودتان را برای استشمام بوی بد آماه کنید. طراحی هتل عالیست اما دیوارها به قدری نازک هستند که شما به راحتی صدای خروپُف مهمانان اتاق بغلی را خواهید شنید. پارکینگ هتل کثیف و حتی ترسناک است.

لذت سفر را با این ترفندها بیشتر کنید!
ادامه مطلب

آیا تا به حال تجربه اقامت در یک هتل بد را داشته اید؟

نام بدترین هتلی که در آن اقامت داشته اید را با سفرمی در میان بگذارید.

با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در سفرمی، تجربه بهترین سفر و رزرو هتل را داشته باشید.

نظرات کاربران