با برترین دانشگاه های برلین آشنا شوید!

کل : 6

میانگین : 3.17

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۷

دانستنی هایی درباره برترین دانشگاه های برلین

طی چندین سال اخیر، برلین به عنوان یکی از جذاب ترین مقاصد تحصیلی دنیا معرفی شده که مهاجران زیادی را در سراسر نقاط دنیا به سوی خود جذب نموده است. برلین با تمام ماهیت آلمانی بودنش، به دلیل جاذبه های تحصیلی و زندگی بی شماری که دارد در زمره یکی از شهر های بین المللی و توریستی دنیا قرار گرفته است. یکی از دلایل بارزی که موجب گشته تا در کنار زیبایی و مدرن بودن برلین، هویت مهم آن در یاد و ذهن عموم مردم حک شود تحصیل در برترین دانشگاه های برلین است که به عنوان یکی از برترین مکان های تحصیلی دنیا شناخته شده است.

برترین دانشگاه های برلین

هرساله بر اساس معیار های مشخص جهانی، رده بندی هایی در رابطه با برترین دانشگاه های دنیا صورت می گیرد. از آن جایی که برلین یکی از شهرهای ثروتمند آلمان، با اقتصاد غنی محسوب می شود و همچنین از نظر سطح رفاه و موقعیت ایده آل زندگی در زمره بهترین شهرهای جهان قرار دارد لذا با برخورداری از برترین استانداردهای دانشگاهی، هر ساله برترین دانشگاه های برلین در فهرست 200 دانشگاه برتر دنیا قرار می گیرند.

تحصیل در آلمان

اگر قصد مهاجرت به برلین را دارید و می خواهید در برترین دانشگاه های آن به تحصیل خود ادامه دهید تا ادامه این مقاله با سفرمی سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما چارتری و سیستمی و رزرو هتل همراه باشید.

دانشگاه آزاد برلین | Freie University of Berlin

دانشگاه آزاد برلین یکی از دانشگاه های تحقیقاتی است که در شهر برلین واقع شده است. این دانشگاه معتبر، به موجب تحقیقات در زمینه های مختلف علوم انسانی، علوم اجتماعی و علوم طبیعی به عنوان یکی از برترین دانشگاه های برلین معرفی شده است. دانشگاه آزاد برلین در سال 1948 توسط خیرین شهر برلین افتتاح گشت و هم اکنون با داشتن 5 جایزه در برنامه دکترا و سه جایزه در برنامه تحقیقاتی، بهترین و برترین استراتژی های تحصیلاتی را برای دانش جویان و محصلان خود پیاده می کند.

گذری در تاریخچه معروف ترین محله های تهران
ادامه مطلب

دانشگاه آزاد برلین

شاید برایتان مهم باشد که بدانید دانشگاه آزاد برلین به جز هزینه های تحصیلی لازم، هیچ گونه هزینه های دیگری را بر دوش دانش جویان خود قرار نمی دهد. همچنین بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی بین المللی این دانشگاه موجب گشته تا به یکی از مقاصد برتر تحصیلی دانش جویان در سرار دنیا تبدیل شود و روند پذیرش دانش جو در آن به طور فزاینده ای افزایش یابد.

دانشگاه آزاد برلین

دانشگاه هومبولت برلین | Humboldt University of Berlin

دانشگاه هومبولت برلین یکی دیگر از برترین دانشگاه های این شهر است که تمامی مقاصد تحصیلی دانشجویان خود را در عرصه هنر و علوم انسانی بر عهده گرفته است. این دانشگاه عظیم و معتبر، در طول فعالیت های خود، توانسته است بسیاری از دانشگاه های پیشرفته اروپا و همچنین جوامع غرب را به شدت تحت تاثیر قرار داده و افراد نوابغ و نامداری را به جوامع علمی دنیا معرفی نماید.

دانشگاه هومبولت برلین

این دانشگاه که یکی از قدیمی ترین دانشگاه های آلمان محسوب می شود در سال 1811 با نام رسمی دانشگاه برلین افتتاح شد. سپس در سال 1949 با نام دانشگاه هومبولت برلین تغییر نام یافت. شایان ذکر است که این دانشگاه، هیچ گونه هزینه تحصیلی را بر دوش دانش جویان خود اعم از دانشجویان بومی و بین المللی نمی گذارد.

نه تنها دانشجویان این دانشگاه، هیچ گونه هزینه های تحصیلی را متحمل نمی شوند بلکه دانشگاه، کمک هزینه های متنوعی را در جهت پوشش دادن هزینه های جانبی، به دانشجویان خود پیشنهاد می کند. با این کار شرایط و موقعیت تحصیلی ایده آلی را در کنار فضای تحصیلی فوق العاده پیشرفته، برای محصلان خود در اقصی نقاط دنیا فراهم می آورد.

بهترین ایرلاین های سال 2018
ادامه مطلب

دانشگاه هومبولت برلین

دانشگاه فنی برلین |Technical University of Berlin

دانشگاه فنی برلین یکی دیگر از دانشگاه های معتبر جهان است که طی رده بندی های انجام شده در راستای برترین دانشگاه های برلین، جایگاه 4 را به خود اختصاص داده است. فعالیت های اختصاصی این دانشگاه در حوزه علوم مهندسی است که در راستای آن، اعتبار و جایگاه جهانی را از آن خود کرده است. طی تحقیقات به دست آمده میزان پذیرش دانشجو در این دانشگاه از سایر دانشگاه های آلمان به ویژه شهر برلین بیشتر است. دانشگاه فنی برلین در طول فعالیت های متمادی خود توانسته است برترین جوایز نوبل را از آن خود کرده و افراد معروف و نخبه جهانی را به جوامع علمی معرفی نماید. تحصیل در دانشگاه فنی برلین یکی از پر تقاضا ترین فرصت های تحصیلی است که در اختیار دانش جویان بین المللی قرار گرفته است.

دانشگاه فنی برلین

دانشگاه فنی برلین

لازم به یاد آوری است که شهر برلین به عنوان یکی از پر جمعیت ترین شهرهای آلمان معرفی شده که در اتحادیه اروپا مقام دوم را از آن خود کرده است. این شهر یکی از مقاصد برتر تحصیلی دانشجویان مختلف در تمام دنیا است که تحصیلات در سطح بسیار بالا را در مقابل هزینه های اندک و ناچیز به دانش جویان خود ارائه می دهد. چنانچه قصد تحصیل در برترین دانشگاه های برلین را دارید و می خواهید در یکی از کم هزینه ترین دانشگاه های پیشرفته دنیا تحصیل کنید، ما در وبلاگ سفرمی به شما پیشنهاد می کنیم با در نظر گرفتن مقطع و رشته تحصیلی مورد نظر خود، یکی از دانشگاه های گفته شده را در جهت ادامه تحصیل خود انتخاب نمایید. چرا که دلایل بسیار محکم و قانع کننده ای وجود دارند که برترین دانشگاه های برلین را در سطح جهانی محبوب و پر طرفدار کرده است.

چه رازی در پرچم کشورهای جهان نهفته است؟
ادامه مطلب

نظرات کاربران

  1. با عرض سلام خدمت شما خواستم بدونم من رشته گرافیک هستم کاردانی آزاد میتونم در کدوم کشور غیر حضوری درس بخونم وهزینه خاش چه جوری چون کن اصلاً نمیشه از کشور خا بشم به خاطر بچه هام وشرایطشون به چه صورت هست؟؟؟؟؟

  2. با سلام میخواستم بدونم برای تحصیل رایگان در رشته ی ارشد هماتولوژی در برلین چه دانشگاهی مناسب است؟

    • همراه عزیز سفرمی سلام
      شما برای پیدا کردن رشته مورد علاقه خود میتوانید به سایت دااد مراجعه کنید و در انجا اطلاعات کل دانشگاه ها را به همراه هزینه آن ها بخوانید.