از دانشگاه‌های ایالت مونتانا چه میدانید؟

از دانشگاه‌های ایالت مونتانا چه میدانید؟

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

از دانشگاه‌های ایالت مونتانا چه میدانید؟

افراد بسیاری به فکر ادامه تحصیل در خارج از کشور و آشنا شدن با دنیایی جدید هستند؛ اما شاید یکی از دورترین انتخاب‌های آن‌ها دانشگاه‌های ایالت مونتانا آمریکا باشد. اما از دانشگاه‌های ایالت مونتانا که می تواند یکی از مناسب ترین مکان‌ها برای ادامه تحصیل باشد چه می دانید؟ برترین دانشگاه ها و کالج های ایالت مونتانا را می شناسید؟ اگر دوست دارید پاسخ این سؤال‌ها را بدانید، این مطلب را به‌عنوان یک راهنمای خوب، به‌هیچ‌وجه از دست ندهید.

 

دانشگاه‌های ایالت مونتانا آمریکا

مونتانا یکی از غربی‌ترین ایالت‌های آمریکا است و نسبت به سایر ایالت های این کشور جمعیت کم تری را در خود جای داده است، همین امر مونتانا را به یکی از ایالت های آرام و دوست داشتنی آمریکا تبدیل کرده است. مونتانا از طبیعت بکر و چشم انداز زیبایی برخوردار است به گونه ای که کوهستان‌های مرتفع و پربرف، هوای پاک، آسمان آبی و مراتع سرسبز آن، دل بسیاری از گردشگران را برده است.

ایالت مونتانا

پس با توجه به همه ی موارد گفته شده، مونتانا یکی از دوست‌داشتنی‌ترین ایالت های آمریکا برای زندگی است؛ اما از دانشگاه‌های ایالت مونتانا چه میدانید؟ این ایالت بعضی از برترین دانشگاه ها و کالج های دنیا را داراست، دانشگاه‌هایی که از رنکینگ جهانی بسیار خوبی نیز برخوردارند.

در ادامه به معرفی پنج دانشگاه و کالج برتر و کم هزینه ی ایالت مونتانا می پردازیم، پس اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران را دارید، با سفرمی سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما سیستمی و چارتری و رزرو هتل همراه باشید.

رویکرد جدید در برگزاری جشنواره تابستانی کیش
ادامه مطلب

دانشگاه های مونتانا

5- دانشگاه مونتانا | University of Montana

دانشگاه مونتانا در شهر میسولا ی مونتانا واقع شده است، این دانشگاه دارای چهار پردیس بزرگ است و رشته های بسیاری را ارائه می دهد. دانشگاه مونتانا یکی از محرک های علمی، فرهنگی و هنری آمریکا است.

5- دانشگاه مونتانا | University of Montana

رشته های بسیاری در دانشگاه مونتانا در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به علاقه‌مندان ارائه می‌شود اما عمده شهرت آن به علت رشته های تازه تأسیسی مانند انسان‌شناسی قضایی، ادبیات و محیط زیست و… است. همچنین دانشگاه مونتانا داری کالجی است که در آن امکان ادامه تحصیل و تحقیقات علمی فراهم شده است.

5- دانشگاه مونتانا | University of Montana

دانشگاه مونتانا به عنوان یکی از برترین دانشگاه‌های ایالت مونتانا آمریکا برنامه ای برای تأسیس شعبه ای جدید در امارات متحده ی عربی را دارد. در پایان باید گفت زندگی در محیطی بکر و زیبا و درس خواندن در یکی از بهترین دانشگاه‌های دنیا، موهبتی است که ادامه تحصیل در دانشگاه مونتانا نصیب شما می کند.

5- دانشگاه مونتانا | University of Montana

4- کالج کوهستان‌های راکی | Rocky Mountain College

این کالج در شهر بیلینگ ایالت مونتانا واقع شده است و در نزدیکی کوهستان‌های راکی قرار دارد، بنابراین می توان گفت بیلینگ یکی از شهر های موردعلاقه‌ی کوهنوردان و ماجراجویان است.

کالج کوهستان‌های راکی | Rocky Mountain College

کالج کوهستان‌های راکی از دانشگاه‌های ایالت مونتانا رشته های متفاوتی را ارائه می دهد و تمرکز ویژه ای بر فعالیت های گروهی و جنبی دارد. از جمله این فعالیت ها می توان به برگزاری سخنرانی، سمینار، نمایش و تحلیل فیلم و… اشاره کرد. هدف امسال این سخنرانی ها در کالج کوهستان‌های راکی، مدریت گرگ‌های غرب است. از برنامه‌های جدید ارائه‌شده در این کالج می‌توان به آموزش سوارکاری و پرواز اشاره کرد.

شغل مهمانداری چه مزیت هایی دارد؟
ادامه مطلب

کالج کوهستان‌های راکی | Rocky Mountain College

3- دانشگاه فنی مونتانا | Montana Tech of the University

این دانشگاه در شهر بوت واقع شده است و اساس آن را مدرسه ی معدن تشکیل می دهد که در سال 1990 در این شهر تأسیس شد.

همانطور که از نام این دانشگاه مشخص است، رشته های فنی و مهندسی در آن ارائه می‌شود. جالب است بدانید بیش از 98 درصد از فارغ‌التحصیلان دانشگاه فنی مونتانا مشغول به کارند و این آمار بیانگر سطح علمی و امکانات بالای آن است.

 دانشگاه فنی مونتانا | Montana Tech of the University

بنابراین اگر به دنبال تحصیل در رشته های مهندسی در دانشگاه‌های ایالات‌متحده‌ی آمریکا هستید، دانشگاه فنی مونتانا یکی از بهترین گزینه های شما است.

 دانشگاه فنی مونتانا | Montana Tech of the University

2- دانشگاه ایالتی مونتانا | Montana State University

این دانشگاه در شهر بووزمن ایالت مونتانا واقع شده است. بووزمن به علت اقلیم معتدل و 300 روز آفتابی در سال، به شهر رویایی مشهور است.

دانشگاه ایالتی مونتانا | Montana State University

دانشگاه ایالتی مونتانا یکی از برترین دانشگاه‌های آمریکا و بزرگ‌ترین دانشگاه این ایالت است و به همین دلیل بیش از نیمی از دانش آموزان آمریکایی دوست دارند در این دانشگاه به ادامه تحصیل بپردازند. طیف وسیعی از رشته ها در مقاطع گوناگون در دانشگاه ایالتی مونتانا ارائه می شود؛ از رشته های هنری و مهندسی گرفته تا رشته های پزشکی.

بنابراین ادامه تحصیل در دانشگاه ایالتی مونتانا می تواند شانس بزرگی در زندگی تحصیلی هر انسانی باشد.

دانشگاه ایالتی مونتانا | Montana State University

1- کالج کارول | Carroll College

کالج کارول در شهر هلنا، یکی دیگر از دانشگاه‌های ایالت مونتانا می باشد. این شهر در کوهپایه‌ی راکی واقع شده و ازلحاظ امکانات یکی از بهترین کالج های آمریکا به حساب می آید.

راهنمای تبدیل ارز در خارج از کشور
ادامه مطلب

کالج کارول | Carroll College

طیف وسیعی از رشته ها در کالج کارول ارائه می شود و پروژه های تحقیقاتی بسیاری از سوی این کالج حمایت می شود. همچنین همه ی امکانات رفاهی در پردیس کالج کارول فراهم است و رفت‌وآمدهای غیرضروری میان دانشگاه و مرکز شهر به حداقل رسیده است.

کالج کارول | Carroll College

خلاصه

ایالت مونتانا به‌عنوان یکی از ایالت های خلوت و آرام آمریکا معروف است و طبیعت بکر آن، بهشت ماجراجویان است؛ اما بعضی از برترین دانشگاه‌های آمریکا در همین ایالت زیبا و آرام قرار دارند.

در این مطلب از وبلاگ سفرمی به دانشگاه های ایالت مونتانا پرداختیم. امیدواریم در آینده ای نزدیک بتوانیم مسیر راحت و بی دردسری را برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های آمریکا، طی کنیم.

نظرات کاربران