دیزنی لند-دیزنیلند-عروسی-سیندرلا-قصر سیندرلا-عروسی سیندرلا-گردشگری-مراکز توریستی آمریکا

سیندرلا شوید

کل : 4

میانگین : 4.25

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۹ خرداد ۱۳۹۵

از تمام پرنسس ها و بانوان جوانی که خود را یک شاهزاده میدانند، دعوت به عمل می آید؛ حتی اگر کمی وسواسی و ایرادگیر هستند اما تمایل به بر سر گذاشتن تاج پادشاهی دارند.

به گزارش Oh My Disney اکنون دیگر سیندرلاهای واقعی و شاهزاده های جذابشان می توانند باغ شرقی پلازا واقع در دیزنی ورلد را اجاره کنند؛ یک تالار عروسی مجلل با مناظری شگفت انگیز از قصر سیندرلا.

این خبر ابتدا در سایت جشن های ازدواج شاه پریان دیزنی منتشر شد، همراه با تصاویری جذاب و خیره کننده.

این عکسها، گشت و گزاری است در منطقه یاد شده ؛ بسته ای دستمال کاغذی کنار خود داشته باشید چرا که با دیدن این تصاویر، آب از دهانتان سرازیر می شود.

طبیعی است که سوال های زیادی در ذهنتان شکل گرفته باشد. پاسخ همه این سوال ها پیش ماست. اینکه آیا واقعاً می توانید بر کالسکه سیندرلا سوار شوید، و به راستی افرادی کلاه گیس به سر کالسکه را با اسب هایش در خیابان اصلی حرکت می دهند؟ بله، آیا داماد درون کالسکه ای قدیمی به خواب می رود؟ بله، البته. آیا ترومپت نوازان ورود شما را نوید می دهند؟ حتماً همینطور است. آیا تمام رویاهای شما به واقعیت پیوسته است؟ پاسخ این سوال را دیگر خودتان بهتر می دانید.

تا کنون هیچ گزارشی در مورد میزان هزینه اجاره این تالار ارائه نشده است، اما بنظر من رایگان نخواهد بود! موش دیزنی نماد بسیاری از چیزهاست که یکی از آنها سرمایه داری است، پس احتمالا مبلغ هنگفتی باید صرف اجاره این تالار کرد.

از دیدنی ها و جاذبه های سئول چه می دانید؟
ادامه مطلب

اما این مسئله نمیتواند مانع من شود! بالاخره یک روز به آن قصر می روم.

نظرات کاربران