معرفی ایرباس A350 XWB

معرفی ایرباس A350 XWB

کل : 4

میانگین : 4.75

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۶

در این مطلب به معرفی هواپیمای مدرن ایرباس A350 XWB می پردازیم. با سفرمی همراه باشید.

معرفی ایرباس A350 XWB

 

تحولی طبیعی در طراحی

اغلب کامل ترین طرح ها در طبیعت یافت می شوند؛ به همین علت ایرباس هنگام طراحی و بهبود هواپیماهایش به دنبال یادگیری از دنیای طبیعت است. جدیدترین عضو از خانواده ی پهن پیکر ایرباسA350 XWB“، نمونه ای بارز از ترکیب الهام بخش علم و طبیعت می باشد. ماموریت در حال انجام هواپیمای ایرباس مدل “A350 XWB” تحولی حائز اهمیت برای ساخت هواپیمایی تمام عیار بشمار می رود.

معرفی ایرباس A350 XWB

از آنجایی که هواپیمای A350 XWB دارای طراحی بال قابل تطبیق متحرک (الهام گرفته از بال پرندگان) می باشد، از طبیعت آموخته تا آینده ای سلامت را برای سیاره ی زمین تضمین نماید. بال های این مدل جدید از هواپیماهای پهن پیکر ایرباس هنگامیکه هواپیما به حداکثر بهره وری ایرودینامیکی می رسد (به واسطه ی بهینه سازی نحوه ی بارگزاری بال ها)، موجب کاهش کشش شده و منجر به پایین آمدن مصرف سوخت می گردد. پیشرفت های تکنولوژیکی نوین هواپیمای مدل A350 XWB مصرف سوخت ذخیره شده را نیز کاهش می دهد.

معرفی ایرباس A350 XWB

بیش از 70 درصد قطعات به کار رفته در ساخت A350 XWB متشکل از مواد پیشرفته می باشد. این مواد ترکیبی از کربن کامپوزیت (53 درصد)، تیتانیوم و آلیاژهای آلومینیومی مدرن هستند که به منظور ایجاد هواپیمایی سبک تر و مقرون به صرفه تر مورد استفاده قرار گرفته اند و در عین حال نیاز به تعمیر و نگهداری را کاهش می دهند.

معرفی ایرباس A350 XWB

ترکیب این مزایا منجر به کاهش 25 درصدی هزینه های عملیاتی، مصرف سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای می شود؛ که در مقایسه با نسل های قبلی هواپیماها، نشانگر تعهد شرکت ایرباس برای حمایت از محیط زیست و ادامه ی فعالیت در عرصه ی صنعت هواپیمایی است.

ده نمونه از گران‌ترین هواپیماهای دنیا
ادامه مطلب

معرفی ایرباس A350 XWB

 

هواپیمای A350 XWB، استانداردی نوین از آسودگی پرواز

در این مدل از هواپیمای ایرباس آ350، تنها تکنولوژی متحول نشده است. هنگامیکه شرکت ایرباس هواپیمای A350 XWB را طراحی نمود، کابینی ایجاد کرد که به آسانی رویکرد تمامی امکانات داخلی هواپیماها را متحول ساخت. به گفته ی عضو موسس ایراسپیس (Airspace)، به واسطه ی کابین خانوادگی ایرباس، مسافران هواپیمای A350 XWB می توانند حس راحتی پرواز را به طور متفاوتی تجربه کنند.

معرفی ایرباس A350 XWB

از آنجاییکه این هواپیما دارای صندلی های وسیع تر، سقف بلندتر و نورپردازی محیطی زیباتری است، احساس راحتی و وسعت را به مسافر القا می بخشد.

کابین هواپیمای جدید ایرباس به قدری فوق العاده است که مسافران از پرواز بلند-برد به هر مقصدی نهایت لذت را می برند. کابین هواپیمای A350 XWB همچنین از آرام ترین کابین های دو راهرویی در مقایسه با هواپیماهای دیگر است و فناوری پیشرفته ی آن بالاترین کیفیت هوای ممکن را به همراه ارتفاع کابین بهینه سازی شده (6000 فوت)، دما و رطوبت و تصفیه ی هوا در هر 3 دقیقه ارائه می دهد.

معرفی ایرباس A350 XWB

ایرباس به تمامی مسافران اطمینان می بخشد که پرواز با هواپیمای مدرن ایرباس A350 XWB سفری راحت و ایمن را برای آن ها به ارمغان می آورد.

امروزه مدت زمان سفرهای طولانی، به واسطه ی آخرین نسل از تجربه ی پرواز با هواپیماهای مدرن، به سرعت می گذرد. اتصال یکپارچه موجب می شود مسافران با سایر نقاط دنیا در ارتباط بمانند. علاوه بر این ها، آشپزخانه های هوشمند هواپیما و محل استراحت بسیار راحت خدمه، محیط کار دلپذیری را فراهم می نماید که این امر باعث رسیدگی بهتر آن ها به مسافران می شود.

بلندترین برج های مراقبت دنیا
ادامه مطلب

معرفی ایرباس A350 XWB

 

A350 XWB انتخابی هوشمندانه برای هر ایرلاین

جای تعجبی نیست که این هواپیمای مدرن یکی از بهترین انتخاب ها برای پرواز باشد. در واقع هواپیمای A350 XWB قابلیت حقیقی پرواز بلند برد تا 8 هزار و 100 مایل دریایی را ارائه می دهد، اما همچنین به راحتی می تواند در پروازهای درون منطقه ای و مسیرهای بلند برد (تا 9.700 نانومتر) مورد استفاده قرار گیرد؛ که این امر نشانگر انعطاف پذیری عملیاتی آن می باشد.

تماشا کنید :

نظرات کاربران