هواپیمای لوکس - شرکت هواپیمایی بویینگ 787 - جت خصوصی بویینگ -

جت خصوصی بویینگ؛ خانه ای لوکس بر فراز آسمان

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲ تیر ۱۳۹۵

حدود چند سالی است که شرکت هواپیمایی بویینگ، هواپیماهای خود را تحت برنامه ی BBJ به شرکای خصوصی می فروشد. در حال حاضر آخرین مدل هواپیمایی که توسط BBJ به صورت بسیار مجلل نوسازی شده است، بویینگ دریم لاینر ۷۸۷ می باشد.

در ادامه همراه با سفرمی با جت خصوصی بویینگ آشنا می شویم.

اولین پرواز بویینگ 7-787  دریم لاینر

اولین پرواز بویینگ 7-787 دریم لاینر، در سال ۲۰۰۹ صورت گرفته است. امکانات، راحتی، تنوع بدنه ی ترکیبی و سوخت بهینه ی این هواپیما برای همه شناخته شده است.

لابی ورودی هواپیما به صورت دایره ای شکل می باشد.

اتاق خواب مستر بویینگ

  • اتاق مستر به چند بخش جداگانه تقسیم شده است و طراحی آن به نحوی صورت گرفته که به طور کامل از باقی هواپیما مستقل می باشد.

  • محل خواب سوئیت مستر دارای تخت خواب کینگ سایز کالیفرنیا می باشد.
  • اتاق خواب به نحوی طراحی شده که میزان سر و صدا در طول پرواز فقط ۴۸ دسی بل می باشد که این میزان معادل با میزان سرو صدای خانه ای در حومه ی شهر می باشد.

  • حمام مستر آن بزرگ، بسیار لوکس و دارای چند روشویی است و از جنس مرمر می باشد. این هواپیما دارای ۵ سرویس بهداشتی می باشد.

  • دوش حمام دو برابر سایز معمولی است و دارای سیستم گرمایشی برای گرم شدن سنگ های مرمر کف حمام می باشد.

  • سوئیت مستر همچنین دارای رخت کن و کمد بسیار بزرگ و یخچال نیز می باشد.

  • دیوارهای راهرویی که لابی ورودی را به باقی هواپیما مرتبط می سازد همانند یک سری از امواج عمودی طراحی شده است.

سالن هواپیما

پس از عبور از راهرو به سالن اصلی هواپیما می رسید. برای ایجاد حس راحتی و آزادی، اتاق عاری از هرگونه پارتیشن بندی فیزیکی است و فضای آن کاملا باز می باشد. طراحان برای بخش بندی هواپیما به جای استفاده از پارتیشن ها از مبلمان با رنگ های مختلف استفاده کرده اند.

در قسمت جلوی هواپیما، راهرو دارای تخت های دو نفره می باشد که در مقابل صفحه نمایش بزرگ ۵۵ اینچی قرار داده شده اند. در هر طرف صفحه نمایش، صندلی های فردی مجهز به صفحه نمایش ۲۴ اینچ نیز وجود دارد.

 دیگر امکانات جت خصوصی بویینگ

با نگاه به سمت پشت هواپیما چند صندلی و مبل وجود دارد که دارای قابلیت تبدیل به تخت خواب راحت برای استراحت می باشد و همچنین می تواند به عنوان اتاق غذا خوری یا اتاق جلسه مورد استفاده قرار گیرد. همچنین عقب سالن دارای دو صفحه نمایش ۴۷ اینچی دیگر نیز می باشد. در انتهای سالن نیز سرویس بهداشتی شیک و ویژه قرار گرفته است.

این هواپیما همچنین دارای کابینی برای مهمان ها می باشد. این کابین دارای صفحه نمایش تمام فلت ۱۸ اینچ و صندلی های فرست کلاس مناسب خواب راحت است. در پشت کابین مهمان ها نیز ۶ صندلی پریمیوم اکانومی برای کارکنان وجود دارد.

انتظار می رود بویینگ ۷۸۷ BBJ درماه جولای به همراه گروهHNA آغاز به فعالیت نماید. مشتریان این هواپیما احتمالا رئیس های شرکت ها و افرادی از طبقه اجتماعی بالا می باشند.

نظرات کاربران