خرید آسان و مطمئن با اپلیکیشن سفرمی

خرید آسان و مطمئن از طریق اپلیکیشن سفرمی

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱ اسفند ۱۳۹۵

سفرمی” به منظور تسهیل خرید و افزایش رفاه حال همراهان همیشگی، اپلیکیشن های قابل نصب بر روی تبلت و تلفن همراه را به شکل نوینی فراهم ساخته است. به ویژه برای عزیزانی که دارای مشغله ی بسیار بالا هستند، به صورت مداوم در حال سفر هستند و یا زمان کافی ندارند، اپلیکیشن سفرمی راهکاری فوق العاده است.

تنها با نصب “اپلیکیشن سفرمی” بر روی تبلت و یا تلفن همراه هوشمند خود، در هر زمان و هر مکان، قادر خواهید بود به سهولت از تمامی خدمات سفرمی، از قبیل رزرو و یا خرید بلیط هواپیمای داخلی و خارجی، سیستمی و چارتری بهره مند گردید.

سفرمی اپلیکیشن

*امکانات اپلیکیشن سفرمی و قابلیت های آن به ترتیب زیر می باشد:

  • از طریق اپلیکیشن سفرمی امکان استرداد آنلاین فراهم می باشد و تا 72 ساعت پیش از پرواز می توانید بلیط را کنسل نمایید. مبلغ نیز به صورت آنلاین استرداد می شود.
  • اولویت نمایش در اپلیکیشن سفرمی بر حسب ارزان ترین نرخ بلیط است و تمامی نرخ ها به صورت لحظه ای به روز رسانی می شوند.
  • با استفاده از اپلیکیشن سفرمی تمامی پروازهای موجود در بازار ایران (چارتری و سیستمی، داخلی و خارجی) دسترسی خواهید داشت و می توانید از میان تمام پروازهای موجود بلیط خود را انتخاب و خریداری نمایید.
  • با توجه به اینکه از طریق اپلیکیشن سفرمی به تمامی پروازها دسترسی دارید، می توانید با توجه به مقدار هزینه ی مدنظر و برنامه ریزی سفر خود، در کم ترین زمان و بالاترین سرعت بلیط را خریداری کنید.
  • اپلیکیشن سفرمی دارای قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های اندروید (android) و آی. اُ. اِس. (ios) می باشد.
  • شما می توانید اپلیکیشن سفرمی را از طریق بازار، گوگل پلی و اپ استور، یا از طریق سایت سفرمی دانلود نمایید.
  • سفرمی با دارا بودن تیم پشتیبانی حرفه‌ای در 24/7 ساعت شبانه روز، تمامی خدمات ارائه شده در اپلیکیشن را ضمانت می نماید. علاوه براین تمامی خدمات خریداری شده از طریق اپلیکیشن سفرمی دارای پشتیبانی پس از فروش به صورت شبانه روز می باشد.
معرفی هواپیمای جدید ایرباس A350-900ULR
ادامه مطلب

«سفرمی ضامن بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در ارائه ی خدمات گردشگری»

سفرمی اپلیکیشن

«سفرمی ارزان ترین در پرواز؛ جامع ترین در هتل»

 

نظرات کاربران

  1. نرم افزاری بسیار کاربردی و ضروری