بزرگترین و مجهزترین هواپیمای مسافربری امارات

بزرگترین و مجهزترین هواپیمای مسافربری امارات

کل : 12

میانگین : 4.33

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۳ فروردین ۱۳۹۶

سالیان درازیست که هواپیمایی امارات در نورآوری و خلاقیت پیشرو بوده و همیشه بهترین خدمات و امکانات رفاهی را برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود ارائه داده است.

پیش از اینکه هواپیمایی امارات در هواپیما حمام قرار دهد، گمان نمی کنم به ذهن کسی خطور کرده بود که روزی در هواپیمای مسافربری و در آسمان بتوان دوش گرفت!

هم اکنون امارات دوباره و مثل همیشه نوآوری دیگری را پیشه کرده و از بزرگترین هواپیمای مسافربری دنیا رونمایی کرده است.

اگر از علاقه مندان به هواپیما و پرواز هستید در ادامه ی مطلب با سفرمی باشید تا با بزرگترین، مجهزترین و جالب ترین هواپیمای مسافربری دنیا آشنا شوید.

مجهزترین هواپیمای مسافربری امارات

چندی پیش هواپیمایی امارات در تویتر خود اعلام کرد که بزرگترین هواپیمای مسافربری جهان را راه اندازی خواهد نمود و خبرهایی در این خصوص نیز انتشار یافتند!

به نظر می رسد هواپیمایی امارات مجدد قصد شگفت زده کردن مسافران و علاقه مندان به سفرهای خاص و لوکس را دارد. با نگاهی به روند پیشرفت این شرکت هواپیمایی و پیشرو بودن آن در تمام دنیا شاید باور اینکه این شرکت در دبی مستقر است کمی دشوار باشد؛ اما حقیقت چیزی غیر از این نیست!

هواپیمایی امارات که یکی از خطوط هوایی پیشرو در جهان می باشد، به تازگی از یکی از بزرگترین هواپیماهای مسافربری فوق العاده مجهزش رونمایی نموده است. ویژگی ها و امکانات این هواپیما تقریبا باور نکردنی می باشد و به قدری حیرت انگیز است که توجه هر فردی را به خود جلب می نماید!

مدرن ترین هواپیماهای مسافربری ساخته شده
ادامه مطلب

  • این هواپیمای مسافربری فوق مجهز، در سه طبقه ی ‘APR001’ و علاوه بر تمامی امکانات موجود در هواپیماهای لوکس دیگر امارات، شامل استخر شنا، اتاق های بازی، باشگاه تناسب اندام و پارک نیز می باشد.

با این حال علاقه مندان به پرواز و هواپیما که دوستدار سفر به سبک لوکس و خاص هستند، باید تا ایجاد هواپیمایی با چنین ویژگی هایی صبر کنند، چرا که این هواپیما بسیار فراتر از واقعیت است و چیزی بیش از یک شوخی از جانب هواپیمایی امارات به مناسبت “روز دروغ آوریل” (April Fool’s Day) نیست!!!

اما چه کسی می تواند آینده ی صنعت هواپیمایی را پیش بینی نماید؟

و اینکه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و نوآوری های این شرکت هواپیمایی چه بسا که ممکن است ایده ی ایجاد چنین هواپیمایی را در ذهن داشته باشند و در آینده ای نه چندان دور از این هواپیمای فوق مدرن و مجهز رونمایی کنند!

به هر حال تا آن روز می توانید از امکانات کلاس جهانی هواپیمایی امارات لذت ببرید.

جالب است بدانید در روز دروغ آوریل امارات تنها شرکت هواپیمایی نبوده که این شوخی جالب رو با مخاطبانش کرده است، بلکه هواپیمایی ویرجین آتلانتیک، بریتیش ایرویز و چند شرکت هواپیمایی دیگر نیز با اشاعه ی خبرهایی دروغین سعی در مزاح و شوخی کردن با مخاطبانشان نموده اند و هدف آن ها تنها برگزاری سنت دیرینه ی دروغ آوریل بوده است.

برای نمونه در روز دروغ آوریل شرکت هواپیمایی ویرجین آتلانتیک در بیانیه ای به معرفی نوآوری جدید هواپیمای خود که با استفاده از انرژی حرکت بال ها  “flapenergy”پرواز می کند، نمود.

گوگل دو چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
ادامه مطلب

محتوای خبر دروغ آوریل شرکت هواپیمایی ویرجین آتلانتیک از قبیل زیر می باشد:

“پس از گذشت 30 سال تجربه در ارائه ی پرواز های بلند برد به مسافران، هواپیمایی ورجین آتلانتیک و بنیانگذار آن ریچارد برانسون باری دیگر با اعلام اولین نوآوری در صنعت هواپیمایی در جهان موانع را می شکنند و غیر ممکن ها را از بین می برند.

ویرجین آتلانتیک اعلام می دارد که تیم مهندسی فوق حرفه ای و سطح جهانی آن به صورت مخفیانه حدود یک دهه است که بر روی طراحی و تولید اولین هواپیما با تکنولوژی جدید فلَپولوژی (flapology) در حال کار کردن است تا بتواند هواپیمایی با بال های متحرک همانند بال های پرندگان را اختراع نماید.

طرح هواپیمای جدید الهام گرفته از مهندسی نوآورانه ی پرنده ای در حال پرواز است و بال های این هواپیما که “دریم بِرد 1417″ (Dreambird 1417) نام دارد همانند بال های در حال حرکت  پرنده می باشد. بال های این هواپیما با قابلیت خم شدن و انعطاف پذیری نه تنها هواپیما را به سمت جلو سوق می دهد بلکه با تولید نیرو تمام نیازهای الکترونیکی هواپیما را تامین می نماید.”

همانطور که می دانید ایرانی ها نیز در روز سیزده به در آیینی به نام دروغ سیزده و یا شوخی سیزده دارند. از آنجایی که آغاز ماه آوریل یک روز قبل از سیزده به در است، این هم زمانی موجب شده با گذشت سال ها چیزی به نام دروغ سیزده که نشات گرفته از روز دروغ آوریل است، وارد فرهنگ ما ایرانی ها شود. اما در حقیقت سیزده نوروز در ایران باستان روزی مبارک و مختص به جشن و سرور و نیایش برای بارش باران و حاصلخیزی زمین بوده است و دروغ سیزده کم تر از 100 سال است که در ایران زمین باب شده است.

۱۰ فرودگاه برتر اروپا کدامند؟
ادامه مطلب

به هرحال و با توجه به خبر های اخیری که در رسانه های اجتماعی و سایت های اینترنتی در ارتباط با رونمایی از بزرگترین هواپیمای مسافربری امارات با امکاناتی همچون استخر و سالن ورزشی و … گسترش یافته است، بر آن شدیم که واقعیت این امر را برای شما عزیزان عنوان کنیم. امید است مورد توجه شما همراهان عزیز سفرمی واقع شده باشد.

همچنین اگر علاقه مند به آگاهی از روز دروغ آوریل و تاریخچه ی آن هستید می توانید مقاله ی مرتبط را در وبلاگ سفرمی مطالعه نمایید.

 

منبع: https://www.safarme.com/

نظرات کاربران